16-22 Haziran Haftası Astro Analizi

Merhaba sevgili FalSepeti dostları! Biraz yorucu ve yoğun bir haftaya girmiş bulunuyoruz. Bakalım bu haftanın genel astrolojik durumu nasıl, gökyüzü bize neler vaad ediyor 🙂

Pazartesiden itibaren duygusal konularda isteklerin ve arzuların artması, yoğunlaşması söz konusu olacak, ancak bu istek ve arzular doğrultusunda hareket etmek için pek uygun bir hafta değil, özellikle Perşembe dek adım atmaktan ziyade durumları değerlendirmeye ve hayatınızın aşk-ilişki cephesinde neler olduğuna ve neler yapabileceğinize bakın.

Salı günü özellikle geçtiğimiz kıştan bu yana içinizde kalan kızgınlık, öfke, kırgınlık gibi hisler varsa salıvermek ve geçmiş defterleri kapamak için çok uygun bir gün.

Çarşamba günü olumlu enerjilere sahip, önümüzdeki ayları da içine alacak şekilde gelecek planları yapabilirsiniz ve hayatınızda neleri düzeltmeniz gerekiyorsa bunlar için adım atmaya başlayabilirsiniz.

Perşembe günü sabah saatleri romantik duygularınızı açmak, romantizm yaşamak için uygun enerjiler hayatımıza giriş yapacak, bunu çok iyi değerlendirmeliyiz.

Cuma günü sert etkiler nedeniyle hayatlarımıza biraz drama girebilir. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olun. Bu günün sert enerjilerinden en az şekilde etkilenmek için biraz yavaşlayın ve olayları dramatize eden, anlık öfke ile tepki veren insanlardan uzak durun ya da bu insanların tavırlarını kişisel olarak algılamayın. Yine iş hayatında ve önemli karar verme süreçlerinde duygusal davranmamaya özen göstermelisiniz.

Cumartesi günü nihayet yazın resmi olarak gelişini kutlayacağız, ancak bu yılın astrolojik etkileri ekonomi, adalet ve sosyal düzen alanlarında bazı zorluklar ve aksaklıklar bildiriyor, bu nedenle temkinli davranmalıyız. Kişisel ilişkilerde bazı gerginlikler görülebilir, gereksiz inatlaşmalardan kaçınmak için sakin kalmaya özen göstermelisiniz, Cumartesi gecesine kadar sabırlı davranırsanız harika bir Pazar sabahına uyanacaksınız.

Pazar günü her şey için uygun bir gün, tadını çıkarın!

Haftaya burcunuza ve yükselen burcunuza göre daha detaylı bir bakış için 16-22 Haziran Haftası Burç Yorumlarınıza göz atmayı unutmayın! 😉

Yıldızlarınızın pırıl pırıl parlamasını, size kalbinizdeki güzellikleri getirmesini diliyorum, sevgilerimle! 🙂

~Yağmur Sothis