19 Ağustos Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Koçlar bu hafta gelecekleri ile ilgilenecekler. Amacınızı ve hedeflerinizi ortaya koymak için sabırsız, hayalci ve aceleci tavrınız bir kenara bırakın. Gezegensel enerjilerin desteği sizinle; daha kararlı ve düşünerek atılmış adımlarla hedeflerinize daha çok yaklaşacaksınız. Özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Olumlu düşünün.

 

Boğa

Boğalar bu hafta hayatlarını değiştirecek. Her geçen gün kendinizi yepyeni dünyanızdaki farklı alışkanlıklarınıza daha fazla dahil ediyorsunuz. Bu değişim hayatınıza olumlu düşünceleri çekip pozitif ilişkiler kurmanıza yardımcı olacak. Size destek olan bir topluluğa katılacaksınız. Hayatınızın farklı alanlarında dengeyi bulmak, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenizi sağlayacak.

 

İkizler

İkizler bu hafta finansal konularla ilgilenecekler. Finansal konularda işlerinizin sürekli raydan çıkması, insanlarla kurduğunuz iletişim şeklinden ve tavırlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bu yüzden insanlara karşı tutum ve davranışlarınızı iyice bir sorgulayın ve onları nasıl değiştirip düzeltebileceğinizin yollarını arayın. İletişim, konuşmadığınız zamanlarda da devam eder.

 

Yengeç

Yengeçler bu hafta sosyal ilişkileri ile ilgilenecekler. Gezegensel enerjilerin etkisiyle başkalarıyla iletişim şeklinizi değiştirmeye karar vereceksiniz. Bu da sosyal ilişkilerinizi geliştirmenize olanak sağlayacak. Eski alışkanlıklarınızı ciddi bir şekilde gözden geçirerek, onların isteklerinizi nasıl baltaladığının farkına varacaksınız. Artık kendi yolunuzda ilerleyin.

 

Aslan

Aslanlar bu hafta ailevi konularla ilgilenecekler. Gezegensel enerjiler hanenizle alakalı konulara odaklanmanız gerektiğinin işaret ediyor. Önümüzdeki günlerde geçim durumunuz konusundaki düşünceleriniz yoğunlaşabilir. Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz gerekli.

 

Başak

Başaklar bu hafta tüm dikkatlerini sevdiklerine verecek. Tüm dikkat ve ilginizi varsa çocuklarınıza ve eşinize ya da yaşlı aile üyelerinize vermeniz gerekebilir. Sağlık ya da kariyer konularında ciddi konuşmalar yapmanız ve bunlarla alakalı yeni idari kararlar almanızda fayda var. Biraz daha sakin olun ve çok bilinçli bir şekilde yapmanız gerekenleri gözden geçirin.

 

Terazi

Teraziler bu hafta sağlıklarını düşünecekler. Sağlık ya da işle alakalı hedeflerinizi gözden geçirip, kendinize yeni planlar yapmanız gerekiyor. İşe yeni alışkanlıklar edinerek başlayarak, daha sabırlı ve disiplinli olmayı öğreneceksiniz. Bir disiplini özümsemek için tekrar ettiğimiz zaman, aynı anda o hareketi temsil eden sinir sistemini kuvvetlendiriyoruz, unutmayın.

 

Akrep

Akrepler bu hafta daha mutlu olmak için çabalayacaklar. Hayatınıza gerekli olan neşe ve keyfi sokabilmek için kalbinizin ne istediğine daha fazla kulak verin ve bu sesi ciddiye alın. Başkalarının isteklerinin ve güç gösterilerinin sizin ilginizi dağıtmasına izin vermeyin. Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmek için, başkalarını düşünmemelisiniz.

 

Yay

Yaylar bu hafta kişisel gelişimle ilgilenecekler. Her şeyi kendi kendinize yapmakta inat ediyorsunuz ama bu eski inancı artık bir yana bırakmanız lazım. Sizden bazı konularda daha yetenekli ve bilgili olan insanlardan yardım alarak işlerinizi daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Kişisel gelişim konusunda bilgili olmak istiyorsanız biraz daha fazla kitap okumalısınız.

 

Oğlak

Oğlaklar bu hafta farklı planlar yapacaklar. Eğer yeni bir seyahat planınız ya da okula tekrar dönmek ve eğitiminize devam etmek gibi bir niyetiniz varsa, bu planları tekrar masaya yatırmanın tam sırası. Gezegensel enerjilerin desteği sizinle; yapmak istediğiniz planlarınızı ertelemeyin ve hayata geçirin. Planlarınızı hayata geçirip daha başarılı olmaya başlayabilirsiniz.

 

Kova

Kovalar bu hafta eski alışkanlıklarını bırakmak isteyecekler. Artık çıkarlarınızla ve kafa yapınızla uyuşmayan eski inançları hayatınızdan çıkarmak kolay değildir. Ama işe olumlu yanından bakın; bu zor kararı vermek için verdiğiniz çabalar sizi hayallerinize ve hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracak. Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Şansınız çok açık.

 

Balık

Balıklar bu hafta farklı insanlarla tanışacak ve daha mutlu hissetmeye başlayacaklar. Size benzer kafadaki insanlarla tanışmak için karşınıza muazzam fırsatlar çıkacak. Geçmişinizde bazı hayal kırıklıklarınız ve olumsuz anılarınız olmuş bu yüzden işleri yavaştan almakta fayda var. Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz gitmeniz gereken yolu da anlayacaksınız.