25 Şubat Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası tetikleyici olaylar olacak. Hayatınızdaki bazı deneyimler geçmişte yaşadığınız olayları tetikleyecek ve sizi farklı duyguların içine sokacak. Duygusal dalgalanmalarınız konusunda dikkatli olmanızda yarar var. Beklenmedik anlarda sevdiğiniz insanlara ani tepkiler vermemeye dikkat etmeli ve kendinizi kontrol etmelisiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası yeni fırsatlar ve bilinmeyenlerin açığa çıkması olacak. Geleceğinizle ilgili farklı fırsatların ortaya çıkması ile gelecek planlarınızda bazı değişiklikler olması olası. Ayrıca sizi bir süredir rahatsız eden bazı gerçekler ortaya çıktığında çok şaşıracaksınız. Bu dönemde siz de dahil olmak üzere kimsenin sırrı gizle kalamayacak.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası iyimserlik ve motivasyon olacak. Bu dönemde yaşayacağınız bazı olaylar mevcut durumunuza şükretmeniz için sizi teşvik edecek. Bu yüzden hem çok daha iyimser olacaksınız hem de ilerlemek için içinizde büyük bir motivasyon enerjisi açığa çıkacak. Bu enerjiyi yaratıcılık ve verimli üretimler için kullanabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat edin.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası aile ve ailevi ilişkiler olacak. Bu dönemde ailenize çok daha fazla özen göstermek isteyeceksiniz. Hep birlikte yapacağınız aktivitelerden büyük zevk alacaksınız. Ailenizin değerini anlamanız sizi hayata farklı bir şekilde bakmaya da itebilir. Gelecek planlarınızda maddiyat yerine manevi değerlerin öne çıkması da olası.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası ekonomik gelişmeler ve günlük hayat düzeni olacak. Ekonomik anlamda olumlu gelişmeler yaşamaya başladığınızda derin bir nefes alacak ve rahatlayacaksınız. Stresinizin azalması size sağlık açısından da çok iyi gelecek. Bu dönemde günlük hayat düzeninizde küçük değişiklikler yapma kararı da alabilirsiniz.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası iletişim konusunda güçlenme olacak. İletişim gücünüzün artması ile birlikte hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda kendinizi insanlara karşı çok daha iyi ifade edeceksiniz. İş görüşmeleri, toplantılar, ilanı aşklar ya da her türlü konuşma için çok uygun bir zaman dilimi. Bu iletişim gücünüzü en iyi şekilde kullanmalısınız.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası yakın arkadaşları ve çevresi olacak. Yakın bir arkadaşınızın düğününe, doğum gününe katılabilirsiniz. Ayrıca çevrenizdekilerin sizi davet edeceği organizasyonlar ve etkinlikler hayatınızı değiştirecek deneyimler yaşamanıza neden olabilir. Sosyal yoğunluklarınız geçen hafta gibi hızla devam edecek. Sağlığınıza dikkat edin.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası cesaret ve değişim olacak. Gezegensel enerjilerin etkisi ile duygu dünyanızda oluşacak bazı değişiklikler sizi çok daha cesur biri haline getirecek. Girişim isteğiniz artacak ve yavaş yavaş değişmeye başlayacaksınız. Yaşayacağınız bu olumlu değişim etrafınızdaki kişileri şaşırtsa da sonunda onlar bu duruma sevinmeye başlayacak.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası hedefler ve özgüven olacak. Bu dönemde artan özgüveniniz hedeflerinizle ilgili daha sık düşünmenizi sağlıyor. Sık sık düşündüğünüz hayalleriniz ve elde etmek istedikleriniz artık size daha yakın. Yeni bir, terfi, zam artışı, yeni bir kariyer planı, eğitim hayatında ilerleme, mesleki gelişim gibi olumlu kavramlar gündemde olacak.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası yoğun ve hızlı akan bir hayat olacak. Oldukça yoğun ve hızlı geçecek bu dönemde işlerinizi bir düzene koymanız çok önemli. Kariyerinizde ya da eğitim hayatınızda yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Her ne kadar sorumluluklarınızın artması omuzlarınızda bir yük oluşturuyor gibi hissettirse de karşılığı sizi çok mutlu edecek.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası inançları ve hayalleri olacak. Hayal ettiğiniz şeyleri elde etmek için uzunca bir süredir çabalıyorsunuz. Bu çabalarınızın karşılığını alacağınıza her zaman inandınız. Artık tüm emeklerinizin karşılığını alma zamanı geldi. Farklı kavramlarla ilgili düşünmeye başlamanızla birlikte düşünceleriniz de olumlu yönde değişecek.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası umut dolu düşünceler ve açık fikirlilik olacak. Burcunuzun da bir özelliği olarak açık fikirli ve esnek düşünce yapınız bu dönemde işinize çok yarayacak. Umudunuzu kaybettiğiniz konularda bile tekrar umut dolu düşüncelere yöneleceksiniz. Bundan etrafınızdaki insanların payı da yüksek olacak. Onlara teşekkür edin.