27 Temmuz 2 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Çalışma hayatınızda yapabileceklerinizi netleştirmeli, hırslı davranışlardan kaçınarak birtakım planlar yapmalısınız. Özel hayatınızda iste mutlu bir hafta geçireceksiniz. Geçmişte yaşananlara takılmadan sevilmenin ve sevmenin bütün güzellikleri en iyi şekilde yaşayacaksınız. Bekarlar ise dostlarıyla hoş muhabbetler edebilirler.

 • Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta boyunca ilişkilerinize düşman olanlara karşı dikkatli davranmalısınız. Her söze inanmamalı, sezginize ve aklınıza güvenmelisiniz. İlişkilerinizi zedeleyecek bir durum bu haftalık yok. Kazandıklarınızı ve yaşadıklarınızı harmanlayarak ve bilgeliğinizle her şeyi başarabilirsiniz.

 • İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Çalışma hayatınızda aldığınız kararlara karşı çıkan ve size saygısızlıkta bulunan birçok insanla karşılaşabilirsiniz. Bunlara aldırış etmeyin ve cesur davranarak işinize sahip çıkın. Sizin için başarının anahtarı cesur olmaktan geçer. Ev ve aile hayatı ile alakalı konularla da meşgul olacak ve değerini fark etmediğiniz birçok şeyin değerini anlayacaksınız. Aşk hayatınızda ise geçmişin acıları ve bugün ile köprü kuracaksınız.

 • Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta boyunca işle alakalı konularda ayaklarınızı yere sağlam basmalı ve son derece titiz davranmalısınız. Yatırımla alakalı planlarınız varsa da dikkatli olun. Özgüven ve cesaret ise aşk hayatınızda aradığınızı bulmanıza yardımcı olacak. Bekar Yengeçler ise yeni ilişkilere yelken açarken temkinli davranmalı.

 • Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Olumu bir hafta geçireceksiniz. Geçtiğimiz hafta fazlasıyla yorulsanız da, bu hafta biraz olsun rahatlayacaksınız. Çalışkan ve kararlı bir şekilde ilerleyerek çalışma hayatınızda olumlu gelişmelerin yaşanmasına zemin hazırlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise cesur kararlar alın ve hemen uygulayın.

 • Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aklınıza dahi gelmeyen olaylara karışmanız sizleri daha da güçlü kılacak. Değişim enerjisi sizi korkutsa da, hayatın akışına ayak uydurmakta fayda var. Yenilenin ve güçlenin! Aşk yaşamınızda ise evli başaklar ilgisizlikten şikayetçi olabilir. Bunu çözmek için eşinizin hatalarını anlamasına yardımcı olmalısınız. Bekarlar ise 31 Temmuz’dan sonra kalıcı ilişkiler kurabilir.

 • Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda yaşanacak sürpriz değişimler sizleri bekliyor. İdolünüzün başarısı sizde yeşil ışıklar yakabilir. Özel hayatınızda ise güvenmeyi öğrenmelisiniz. Aksi takdirde 3. şahıslarla konuşulduğunda hep bir tartışmanın içerisinde kendinizi bulacaksınız.

 • Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Çalışma hayatınızla ilgili bütün konularda bir şeyler söylerken seçici ve sevecen olmalısınız. Bu davranışınız size olumlu gelişmeler kazandıracaktır. Aşk yaşamınızda ise önyargılar ve kıskançlıklar devam edebilir.

 • Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yediklerinize haftanın ilk günlerinde dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü gıda zehirlenmesi gibi çeşitli sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise önemli bir hafta sizleri bekliyor. Yeniliklere değil geleneklere önem vererek doğru kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise evli olmayanlar ilişkilerini resmileştirme kararı alabilirler.

 • Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Çalışma hayatınızda aktif olmalı ve hiçbir şeyi ertelememelisiniz. Hiçbir evrak da okumadan imzalanmamalı. Evli Oğlaklar ise eşlerinin sürprizleriyle karşılaşabilir. Bu sürprizle eşinizle daha büyük bir aşkla bağlanabilirsiniz. Bekarlar da sürprizlere hazırlıklı olmalı, belki hayatının aşkı ile karşılaşabilirler.

 • Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Zorla gülmek zorunda kalacağınız, her açıdan sıkıntılı geçireceğiniz bir haftadasınız. İş hayatınızla ilgili bencilce davranışlardan biraz olsun uzaklaşmalısınız. Özel hayatınızda ise ilişkiniz yoksa çöpçatanlığa başlayabilirsiniz. Evli Kovalar ise seçimlerinde dikkatli olduğu takdirde her türlü sorunun üstesinden gelecektir.

 • Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Güvenilmenin ve güvenmenin fazlasıyla önem kazanacağı bir hafta sizleri bekliyor. Çalışma hayatınızda ise yanlış gördüğünüz her şeyde tavrınızı net bir şekilde ortaya koymalısınız. Evli Balıklar bir karar almadan önce iyice düşünerek kaybedeceklerini ve kazanacaklarını bilmelidir.