3 Aralık Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yeni hobileri olacak. Bu dönemde duygularınız dalgalanacak fakat kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Beklentilerinizin gerilimini yansıtmayacak ve fikirlerinizi güzel ifade edeceksiniz. İkna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. Eğlencenin dozunu fazla kaçırmayın.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası yeni arkadaşlıklar ve sosyal etkinlikler olacak. Bu dönemde gizli niyetleriniz veya endişeleriniz olabilir. Karamsar hayallerden uzaklaşın ve yapmak istediklerinizi belirleyin. Geleceğe yönelik güzel hayaller kurun ve olayların gelişmesini bekleyin. Bu süreç yeni atılımlarda bulunmak için pek uygun zaman değil. Dikkat olmalısınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası küçük çaplı sağlık sorunları olacak. Bu dönemde hayal gücünüzü uyandıracak konular ile ilgilenebilir ve çeşitli araştırmalar da yapabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz. Kimsenin kalbini kırmamaya özen göstermeniz gerekli.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası mutluluk olacak. Bu dönemde sizi krize sokan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı tartışmalar meydana gelebilir. Fikir almak için başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz. İlginiz farklı konulara dağılabilir. Sorumlu olduğunuz konularda dikkat edin.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası parasal konular olacak. Bu dönemde akademik bilgisi derin bir kişiyle yoğun bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Seyahatlerde tanıştığınız spritüal yönü güçlü kişiler hayata farklı değer yargılarıyla yaklaşmanızı sağlar. İnançlarınızda dönüşüme açıksınız. Nasıl olsa yetiştiririm diye ağırdan aldığınız işler yetişmeyebilir. Zaman konusunda dikkat!

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası aileleri ve ailevi konular olacak. Bu dönemde sorumluluk hissettiğiniz konu ile ilgili çalışmalar yapabilir ve karşınıza çıkan engelleri beklenmedik bir biçimde aşabilirsiniz. Daha özgür ve rahat davranacaksınız ve tavırlarınız ile çevrenizi şaşırtacaksınız. İsteklerinizi tekrar gözden geçireceksiniz. Ailenizle ilgilenmeniz gerekiyor.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası kafa karışıklıkları olacak. Bu dönemde bazı olaylar sizi zorlasa bile büyük bir gayret gösterecek ve bu sırada uyanan yaratıcı potansiyelinizin farkına varacaksınız. Baskı duygusu yaratan konulara ilginç çözümler bulabilirsiniz ve böylece şimdiye kadar farkında olmadığınız farklı yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Şansınız çok açık olacak.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası yenilikler olacak. Bu dönemde özellikle de özel yaşamınız konusunda değişiklikler olacak. Giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edebilir. Hafta içinde çok güzel bir akşam geçireceksiniz ve önceden soğuk ve tutarsız olduğunu düşündüğünüz birine güven duyacaksınız. Bu kişiyi daha yakından tanıma imkanı bulacaksınız. Yine de dikkatli olun.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası eski bir arkadaşla buluşma olacak. Bu dönemde net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. Yıldızlar Yaylara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Çok üretken ve isabetli olacaksınız. Bundan çok iyi yararlanmalısınız.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sevdikleri olacak. Bu dönemde yeni şeyler öğrenmek için hevesli olabilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmek sizin için daha kolay olacak. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. Bazı konulara daha ani tepki verebilirsiniz. Sabırlı ve çok sakin olmaya özen göstermelisiniz.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası değişim ihtiyacı olacak. Bu dönemde ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Dış görünüşünüzde veya maddi planlarınızda yapacağınız değişiklikler işinizde ilerlemenizi hızlandırabilir. Sezgileriniz yükselecek ve hayal gücünüz uyanacak. Sürprizler ve ani değişiklikler olabileceğini hayal edebilirsiniz. Güç mücadelesi yapmaktan kaçınmalısınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası kariyer ve eğitim konuları olacak. Bu dönemde olaylar beklediğinizden daha farklı gelişebilir. Bu arada isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı bir gayret içinde olacaksınız. Eski ilişkilerinizi hatırlayabilirsiniz ve yaşadıklarınız tekrarlıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bakış açınızı değiştirirseniz iyi olacak. Böylece fırsatları anlayabilirsiniz.