4 Mayıs Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta yakınlarına zaman ayırmaya odaklanırken Boğalar ise sorunlarıyla ilgili yoğun bir dönem geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yakınları ve tanıdıkları olacak. Bu dönemde uzaklarda yaşayan bir yakınınızla haberleşebilirsiniz. Veya sevdikleriniz seyahatte olabilir ve onunla konuşabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler ve alacağınız haberler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Olayları fazla büyütmeyin. Rahat davranırsanız ilişkilerinizi yönetebilirsiniz.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası sorumlulukları olacak. Bu dönemde sorumluluklarınızı yerine getirmek için çok büyük bir gayret göstereceksiniz. Bazı karışıklıklar olabilir ve yetiştirmeniz gereken işleri yaparken gerilim hissedebilirsiniz. Ancak ilerleyen günlerde daha rahat olacaksınız. Bir tanıdığınızdan alacağınız haber sizi rahatlatacak, sorunlarınızı çözeceksiniz.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası eğitim ve kariyer olacak. Bu dönemde ayrıca hoşça vakit geçirmek isteyeceğiniz yerlere gidebilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerden beklediğiniz haberler gelebilir. Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Aşk ve duygusal yaşamda yaralarınızı sarma şansına ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız tek tek çözülmek üzere. Sabretmelisiniz.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası heyecanlı ve keyifli olaylar olacak. Bu dönemde güzel olan şeyler için rahatlıkla harcama yapabileceğiniz bir haftadasınız. Zihinsel açıdan yararlı konulara yönelmek isteyebilirsiniz. İlgilendiğiniz işlerde abartıya kaçabilirsiniz. Duygusal açıdan bağlayıcı tutumlar söz konusu. İş hayatınızda risk almak isteyeceğiniz durumlar olabilir. Şansınız açık.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası duyguları olacak. Bu dönemde eski dostlarınızla ilgili duygularınız değişiyor ve onlara karşı ilginiz azalıyor. Yeni tanıştığınız kişilerle daha samimi ilişkiler içine giriyorsunuz. Yapılması gereken işleri pratik bir şekilde fazla uğraşmadan çözeceksiniz. Yeni projeler yapabilirsiniz ancak girişimde bulunmak için acele etmeyeceksiniz.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası sağlıkları ve yeni yaşam düzenleri olacak. Bu dönem iletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir zaman dilimi. Hem eski dostlarınızla karşılaşacak ve geçmiş günleri konuşacaksınız hem de isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Bu arada uzaklarda bulunan yakınlarınızla haberleşebilir, yabancılarla ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat!

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası kendi kişisel hayatları olacak. Bu dönemde işler pürüzsüz yürüyor. Haftanın en iyi yanı da iş arkadaşlarınız ve serbest hizmet sağlayıcılarla kurduğunuz ilişkiler. İş konusunda son zamanlarda zorluklar yaşadıysanız yıldızlar nihayet zor zamanların sona erdiğini ilan ediyor. Hayatınızdaki sorunlar çözülecek ve kazancınız da yakında artacak.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası değişim arzusu olacak. Bu dönemde ilginç gelişmelerden etkileneceksiniz ve düşünceleriniz tamamen değişecek. İnsanların düşüncelerine katılmayacak ve eleştirel yaklaşacaksınız, bu da insanlarla olan ilişkilerinizi etkileyebilir. Bir şeyler planlandığı gibi yürümüyor, ancak yakınlarınızdan büyük bir şefkat ve destek göreceksiniz. Sakin olun.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası ani kararlar olacak. Bu dönemde hareketli bir zaman dilimi geçireceksiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilir, arkadaşlarınızla buluşabilir, yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. İsteklerinizi kolay anlatacak ve neşeli tutumunuzla çevrenizi etkileyeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için ön çalışmalarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası yenilikler olacak. Bu dönemde çalışma hayatınızla ilgili sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizle ilgilenmek istemeyeceğiniz zamanlar olabilir. İleriye dair plan ve program yaparak haftayı değerlendirebilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Farklı şeyler yaşayabilir, duygularınız birden dalgalanabilir

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası tatlı telaşeler olacak. Bu dönemde dikkatini sağlık konularına yöneltmiş olanlar kendi bildiklerini anlatırken yeni gelişmelerden haberdar olacaklar. Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak yine de dikkatli hareket etmenizde yarar olacaktır. Denge arayışında olacağınız zamanlar var bu yüzden biraz dikkatli olmanız gerekiyor.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası aileleri olacak. Bu dönemde özellikle yapacağınız araştırmalar verimli olacak ve bu sırada tanışacağınız kişilerle arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz. Size istediğiniz bilgileri aktaracak kişilerle karşılaşmak moralinizi yükseltecek. Yatırım yapmak ve yeni girişimlerde bulunmak isteyenler güzel fırsatlarla karşılaşacaklar. Sorunları büyütmeyin.