Hızlı Zayıflamak İçin Diyet!

Zayıflamak için birçok yöntem bulunmakta. Diyet ve spor zayıflamanın en başında yer alıyor. Bu yazımızda sizlere hızlı zayıflamanız için araştırdığımız, 1 haftada 10 kilo kadar verdirebilen diyetten bahsedeceğiz. Bu diyeti düzenli bir şekilde uygulayarak siz de hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Hızlı Zayıflamak İçin Diyet / Hızlı Zayıflamanın Yolları

  • Sabah

Güne erken başlayın ve dinç olun. Yataktan kalkar kalkmaz 1 bardak ılık su için ve yürüyüşe çıkın. Deniz kenarında yürüme imkânınız varsa mutlaka deniz kenarında yürüyün. Eve geldiğinizde ise 1 bardak sütlü kahve için, daha sonrasında ise su tüketin.

  • Öğle

Öğle yemeği vakti geldiğinde 1,5 litre kadar su içmiş olmalısınız. Öğle yemeğinde; 1 porsiyon lahana, karnabahar ya da brokoli yiyebilirsiniz. Bu yemeğinizin yanında yoğurt ya da ayran tüketin.

  • Ara Öğün

Akşama kadar öğle yemeği ile durmanız zor olabilir. Bundan dolayı öğle – akşam arasında şekerinizi dengeleyecek bir öğüne ihtiyacınız var. 3 adet light bisküvi ile ara öğünü tamamlayabilirsiniz. 66 kalorilik Special K’nın krakerlerinden de yiyebilirsiniz.

  • Akşam

Günün en zor öğünü ve sabırlı olmalısınız. Sadece elma ve yoğurt tüketebileceğiniz akşam yemeğinizi, 18 – 18.30 gibi yemelisiniz. Daha sonrasında bir şeyler yemek kesinlikle yasak.

Zayıflamak isteyenler 1 hafta boyunca bu diyeti uygulayabilir. Hedeflediğiniz kiloyu verdiyseniz isterseniz diyete devam edebilirsiniz. Diyete devam etmek istemiyorsanız, kilo verdikten sonra yediklerinize mutlaka dikkat etmelisiniz.