İlk Buluşmaya Nasıl Gidilir

Sizin için özel birisiyle tanıştınız ve ilk buluşma için gün saymaya başladınız. Peki, ilk buluşmada hangi parfümü kullanacaksınız ve ne tür kıyafetler giyeceksiniz? İlk buluşmada dikkat etmeniz gereken noktaları sizler için ele aldık…

İlk gün, yani ilk buluşma karşınızdaki insanda ilk izlenim oluşturacağınız bir gündür. Bu nedenle sergilediğiniz tavırlar kadar giydiklerinizi, saçlarınızın ve makyajınızın da önemi bir hayli fazladır. Erkeklerin doğallıktan ve sadelikten hoşlandığını belirtelim. Ağır makyaj yapmaktan kaçınmanızda fayda var. Şeftali tonlarında nude ve allık bir ruj ve hafif göz makyajı yapabilirsiniz. Abartılı kıyafetlerin de erkekleri ittiğini söyleyeyim. Boncuklu, taşlı, pullu elbiselerden ilk buluşmalarda uzak durmalısınız. Spor bir gömlek ve jean ilk buluşma için uygun tercihler olabilir.

  • Renkler Fazlasıyla Önemli

Giyeceğiniz kıyafetlerin rengine dikkat etmelisiniz. Civciv sarısı, canlı kırmız ve fuşya gibi renkler karşınızdakinin gözlerini yorabilir. Soft renkler tercih etmeye çalışın. Pudra ya da beyaz renkli pantolonun üzerine birkaç ton daha koyu renkler giyerek şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

  • Çiçeksi Kokular

Dedorant ve rool-on’lardan ferah kokulu olanları kullanın. Yazın hafif kokulu parfümler kurtarıcı olabilir, fakat kışın ağır bir parfüm kullanmamaya çalışın. Hafif bir bahar kokulu parfümle ilk buluşmaya gidebilirsiniz.

  • Saçlar

İlk buluşma için rahat bir model seçmekte fayda var. Balerin topuzu, yarım toplama ve at kuyruğu ilk buluşma için ideal saç modelleri. Saçları açık bırakmamakta fayda var.

Sevgilerimle