Kalça Büyütme Yöntemleri

Her kadın şöyle ya da böyle kalçalarının vücudu ile orantılı olmasını ister. Vücuttaki en çekici ayrıntılardan olan kalçaların küçük olması ise büyük olmasından daha kötüdür. Çünkü büyük olan kalça çeşitli egzersizlerle küçültülebilir ancak küçük kalçaları büyütmek biraz daha zordur. Bu yüzden kalça büyütme yöntemleri denerken sabırlı olmanız ve bu işin bir anda gerçekleşemeyeceğini bilmeniz gerekir. Eğer sizde kalça büyütme yöntemleri ile ideal bir vücuda kavuşmak istiyorsanız haydi başlayalım…

Merdiven İnip Çıkın!

Eğer kalçalarınızın küçük olmasından yakınıyorsanız kalça büyütme hareketleri yaparak istediğiniz ölçülere sahip olabilirsiniz. Bunun en basit yolu da kalça kısmını hareket ettirmekle olacaktır. Gün içinde bol bol merdiven inip çıkarak kalçalarınızı büyütebilirsiniz. Ancak merdivenleri çıkarken 2-3 basamak atlamaya dikkat edin. Eğer merdiven şansınız yoksa step tahtaları kullanabilirsiniz. Bu imkânınız da yoksa bol bol bisiklet sürebilirsiniz.

sexy butt girls in underwear

Squat Hareketleri Deneyin!

Kalça büyütme hareketleri içerisinde en işe yarayanı olarak da bilinen squat aslında Türkçede kullandığımız çömelmenin tam karşılığı. Ancak bu çömelme hareketinde vücudunuzun üst kısmını hafif öne çıkarıp popo kısmınızı da arkaya çıkarmanız gerekiyor. Önce bacaklarınızı birleştirip daha sonra da bacaklarınızı açarak çömelme hareketini günde 3 step şeklinde deneyebilirsiniz.

Oturmayı Deneyin!

Kalça büyütme egzersizleri yapacak vaktiniz yok mu? Sürekli oturduğunuz yerden mi çalışıyorsunuz? Kalça büyütme hayalinize el sallamadan önce her gün oturduğunuz yerde ellerinizi ayaklarınıza değdirmek istiyor gibi 3 step öne eğilin. Daha sonra sadece sağ ayağınıza doğru eğilin. 3 step bitince sol ayağınıza doğru da 3 step daha tekrarlayın. Jennifer Lopez’in kalçasının yuvarlak ve çıkık olmasının sırrı bu. Kalça büyütme egzersizleri ile birlikte vücudunuzun diğer bölgelerinin de çalışmasına dikkat edin. Kalça yaparken göbeğinizi de çıkarmayın.

Kalça Büyütme Kremi Kullanın!

Dik, büyük ve şekilli kalçalara sahip olmak herkesin hakkı. Ancak bu sanıldığı kadar kolay değil. Eğer sizde kalça büyütme için çeşitli yollar arıyorsanız kalça büyütme kremleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak kullanılan kremlerin başında Excellent Hıps markası geliyor. 4 hafta aralıksız kullanıldığında ömür boyu sizi çekici gösterecek harika kalçalara sahip olabiliyorsunuz. Bitkisel içerikli olması ise ayrı bir avantaj. Kalça büyütme kremleri sayıca fazla ve pek çok marka serum şeklinde de seçeneklr sunuyor ancak siz kaliteli bir ürün istiyorsanız mutlaka kullanıcı yorumlarını okumalısınız.

Son Çare Kalça Büyütme Estetiği

Kalçalarınızın daha büyük görünmesi için her yolu denediniz ancak bir türlü başarılı olamadınız mı? İşi biraz daha ileriye götürebileceğiniz kalça büyütme estetiği ile istediğiniz güzelliğe kısa sürede kavuşabilirsiniz. Bu işlem için iki yöntem kullanılıyor ve en yaygın olanı yağ enjekte ederek kalça büyütme. Kullanımı yağ enjektesi kadar yaygın olmayan ancak bayanların tercih ettiği yöntemlerden biri de kalça protezi ekleyerek kalça büyütme.

Yağ Enjektesi İle Kalça Büyütme

Vücudunuzun bazı bölgelerinde yağlardan dolayı çıkıntılar oluşmuşsa ve kalçanız istenilenden küçük duruyorsa vücudunuzdaki yağ çıkıntıları iğnelerle alınır ve kalçanızdaki boşluklara enjekte edilir. Bu sayede kalçanızın öncekinden daha büyük olması sağlanacaktır. Oldukça basit bir işlem olan kalça büyütme estetiği sonrasında vücudunuzda leke kalmaz ve istediğiniz kalçalara sahip olursunuz.

Protez Kalça İle Kalça Büyütme

Kalça büyütme estetiği uygulamak istediğinizde eğer vücudunuzda yeterli yağ çıkıntısı bulunmuyorsa kalça yanaklarından görünmeyen alanlar açılır. Bu alanların içerisine protez kalçalar eklenir. Kalçanın dik durması için yukarı kısma eklenen protezler sonrası görünmeyecek kadar ufak izler kalmaktadır.