09.03.2016 Gökyüzü Mesajları (Yolun Işığı Ses)

Bugün Merkür günü ve beklenen ‘’Güneş Tutulması’’ gerçekleşmiş bulunuyor! Merkür düşük olduğu balıkta ve Neptün ile kavuşum! Sarhoşluk etkisi! Yeni Ay( Güneş tutulması aynı zamanda ) balıkta, Kironla stelyum oluşturarak gerçekleşti! Ruhsal yaralar iyileşiyor! Özde olan uyanıyor! Tanrısal ışıkla yakınlık kuruluyor! Rüya gibi bir hava; bununla birlikte bu rüya gerçek ve bilinç, çok daha büyük bir anlam taşıyor! Jüpiter ve Ay düğümü bu stelyuma karşıt yapıyor! Bizden, derinde olanın bizdeki yüklerinden özgürleşerek yaşam döngümüzdeki uyanışı yaratacak seçimleri yapmamızı istiyor!  Bu aks, yaydaki Satürn’e T- kare yapıyor! Şimdi gerçek yolculuğun ne olduğunu anlama ve orada içsel ışığı yakma zamanı! Mantık önemli; bununla birlikte o mantık, yüreğimizin çağırdığı o yerde, kendini inşa edemedikçe, gerçek değerini bulamayabilirdi! Bunu anlama dönemi! Merkür ve Jüpiter şu an birbirlerini karşılıklı ağırlıyor! ‘’ Savaşma, seviş! ‘’ diyor ve ötesinde aslında, birleş! Ay gece saatlerinde koça geçiyor, hareket enerjisi yükselir! İç sesimizi duyarak hareket etmekte fayda var! Gün titreşimi bunun bir tamamlanma zamanı olduğundan bahsediyor! Buradaki sınavları verebilmek, yeninin önünü açıyor! Rehber kartımız ‘’adalet’’ aklın ışığının, yaşamın yürek çözümü olduğunu hatırlamamızı istiyor ve bu parçalar bütünleştiğinde, bunun sorumluluğu alınabildiğinde, yol açılıyor! Şimdilik bu!

Haydi biraz uyandırıcı mesajlar alalım!

Zodyak ışıklarına selamlar!

Koç

Yaşamın seni çağırdığı sesi bul, orada uyanan ruhun ışığı, onunla bağ kur ve hizmetin yaşama kattığın cesaret ve sen cesur olduğunda, yolun sonundaki o ışık olursun ve o ışık yarın olur, işte bunu şimdi hak ettiğini hatırlarsan, yolu bulursun! Doğan gün, sensin!

Boğa

Şimdi yaşamda parlama zamanı! Duygu krizlerinin ötesine geç, değişimini ve dönüşümü yarat ki sahneler ışığınla dolsun ve o sahne senin yüreğin, o yürek de yaşamın olsun ki sen bunu başardığında, sistemindeki o yüce ışıkla da buluşursun! Bugünde uyandırdığın ışık, yarınını var ediyor, yeter ki, o armağanın sana ulaşabilmesi için, ‘’her şeye rağmen’’ ışık kapıların açık olsun! Çok özelsin!

İkizler

Aşkı tanıyor ikizler ve aşkın yaşamı olduğunda, gerçeğin onunla buluştuğunu hatırlıyor! Hayallerini gerçekleştimek için çok önemli bir dönemden geçiyor! Belki ilk kez ayakları bu kadar sağlam yere basıyor! Belki ilk kez kendini bu kadar uçarı hissediyor! İhtiyaç duyduğu geçmişle barışmak ve yarının ışığını yakmak! Kendi olmak ve o kendiliğin yaşamının ışığı olduğunu hatırlamak, tam da orada bütün olmak, yaşamda okuduğu renkleri paletinden yüreklerin ona açıldığı resme katmak! O resim, onun ışığı! O resim, senin ışığın yürek görevlim! Seviliyorsun!

Yengeç

Hissel bilgeliğin tüm yaralarını iyleştirebilecek güçte, buna izin ver! Onda okuduğun kendinin, sende bulduğun yolun olduğunu hatırla ki bu yol senin yolun, yaşamın yolu! Hassas yüreğin şimdi engelleri aşıyor ve aştığı her engelde özündeki o güçlü ışıkla buluşuyor! Bırak yanaklarından süzülen, yüreğinin ışığını yakan yağmurların olsun ve her şey de bir bir yerini bulsun! Yaşama en büyük hizmetin, anne kokan yüreğin ve her şeye rağmen gülümseyerek yolculuğuna tüm sevginle devam edebilişin! Gökler seni seviyor ve sesleri yüreğinde, onları duymanı bekliyor! Şimdilik bu!

Aslan

Şimdi özüünle barış, sözünle barış, gören gözünle barış! Gücün, her an kükremek değil, o kükreyişe bir çocuğun neşesini koyabilmek olduğunu hatırla! Kırma ve kırılma! Onar ve her onardığının, yüreğinin ışığını yakan o kutsal ışığa bir adım olduğunu hatırla! İçindeki çocuk, büyümekte olan senin ışığınla barışık olsun! Ona annelik ya da babalık yapmaya çalışmaktan vazgeç! Keyif al ondan! Dost ol onunla! Senin sahnen, ‘’şimdi’’dir ve o sahnede olan her şeye hakim olduğunda, kanatların seni hak ettiğin o ışığa taşıyabilir! Bunun da adı sevgi! Tüm savaşların barış olsun ve o barışta sen olduğunda, yenideki ışığınla buluşursun! Ne duruyorsun? Pisi seni! Çok seviliyorsun!

Başak

Zorlu sınavlar geride kalıyor! Yaşam senden, sana akan şefkatini istiyor! Şimdi düzen, senin düzenin ve yarınını, bugünün emeğiyle var etmektesin! Çok özel dokunuşlar gerçekleşiyor sana! Lütfen kulak ver! Ruhun yüreğinle buluşuyor ve o yürek, bugündeki o hak ışığı yakıyor! Saflığın senin yüreğinin ışığı ve o ışık, hatırladığında, tüm kapıları da açardı! Onu sev, onda kendini sev de onu sev, içindeki çocuğun sınavı, o çocuğun herkesten ve herkestekinden çok, sendeki ışığa ihtiyaç duyduğunu hatırlamaktı! Senin ailen, senin evin, senin yuvan, sensin! Aç o evin kapılarını ki, yüreğinde huzur bulup kendinle bütün o zaman ışığını yakabilesin! Şimdi! Değerlisin!

Terazi

Her şey üstüne üstüne mi geliyor? Nereden mi başlasam diyorsun? Ruhunu besleyene yakın, seni, var olduğuna inandığın o senden uzaklaştırdığına inandığına uzak dur! Değişme vakti gelmiş olan neyse, onun içsel dönüşümüne izin ver! Sen kapıları açtığında, gelen ve giden dengesini bulur; çünkü o kapı sensin! Kendini, kendine aç! Yaşama olan hizmetin, ruhun ışığını uyandırarak yüreğin olanları buluşturmaktır! Kapın herkese açık olsun; bununla birlikte en çok kendine! Ne istediğini bilmek yerine, nereye doğru aktığını hisset yüreğinin ve gerçek buluşma orada! Sen huzursun, bunu hatırla ve o huzur, senin yolun! Şimdi o yola çık, işte bu!

Akrep

Sahip olduğun en yüce güç, kendini keşif ışığına açmaktır! Bilmediğin sularda ol! O suların ışığında kendini duy! Daha çok dinle ve dinlediğinin yüreğin olduğunu hatırla da dinle! İnançların, inanmaya çalıştıkların değil, özünde taşıdığını hatırladıkların olsun! Seni güçlü kılacak tek şey budur! Yaşam senden, gerçek seni yaşamla buluşturmanı ve artık kendini göstermeni istiyor! Seni ortaya çıkaracak o düzeni kur ki o düzen, yolun olsun! Sürprizlerle dolusun ve o sürprizlerin çantanda taşıdığın ışıklar olduğunun farkına varıp o ışıkları, yaşamla buluşturmaya açık olduğunda, hakikat olursun ve o hakikat, ışığıdır kapının! Yolu bulur ve ancak o zaman, aradığını anladığının da bulduğunu görür, cevabı bulursun! Çok ışık senin yüreğin, hatırlamalısın!

Yay

Çok güçlüsün ve gücün sorumluluğu olduğunu bilmelisin! Derinlerindeki fırtınalar, suların seni ulaştırdığı o limanda kendini bulup yeni yollara yelken açabilmen içindir! Çok özel buluşmalara açık kapın! İyileşmekte olan yaraların, yarınına açılan ışığın! Bilge parçanın ötesindeki bir ‘’bilge’’ ışıkla tanışmaktasın! Hissel derinliklerin sana, bugüne kadar varlığının çok da farkında olmadığın bir seni seni anlatıyor! Dilin, Tanrılık dili! Onu dinle ve onda bul kendini! Kelamsın! Işığını yak ki yol aydınlansın! Sevgi ve barış, dilinden dökülen alkış olduğunda, kutsar ve kutsanırsın!

Oğlak

Seni var edecek yaşam derslerinin sana oluk oluk akmakta olduğu bir dönemdesin! Ruhsal anlamda yüksek bir uyanışın söz konusu! Çok cesursun; bununla birlikte cesaretin, aklın ışığı olmadığında, eksik olduğunu biliyorsan yolu bulursun! İletişim gücün yüksek ve onun, ruhuna dokunduğunda, onun da sendeki karşılığını bulmasının yolu olursun! Beklenmedik gelişmelerin, seni koruyan bir ışık olabileceğinin farkında ol ve daha derin bir ışıkla gör! Hazırlanmakta olduğun o başarının kaynağına doğru ilerliyorsun! Çok güçlüsün ve bu gücü neyde kullanırsan, onda olursun! Bu gücü özündeki sevgide kullan ve hak ışığının, emeğinin yolu olduğunu hatırla, o emeğin seni beslediğini, şimdi var ediyorsun! Saygı duyuluyor savaşına ve varlığına, bunu bil!

Kova

Dışarıda olan ile barışmadan, içeride olanla barışamazsın! Barışın, parçası olduğun bütünlüğe ve bütün olan parçaya yakılan bir ışık olduğunu hatırlamadıkça, barışın kendisi de olamazsın! Sahip olduğun en yüce ışık ‘’barış’’tır. Yer ile barış, gök ile barış, zaman ile barış ve hepsinin toplamı olan ‘’insan’’ ile barış! Bir yolun ve bu yolun bir anlamı olmalı senin için! Yol arkadaşların olmalı ki önce o yolda olmayı seçtiğin bir varlığın, ışığı yakmalı! Kendine güven ve yola açık! Tüm cevaplar, o yolda seninle buluşacaktı! Gücünü nasıl kullandığın çok önemli! Işık eken, ışık biçer! Karanlık eken, karanlıktır ve ona ışığını yakan, yolu açar, kendini bulur! Kendine kendin olmak için izin ver ve kendinde olanın sende olmasına! Çok yücesin! Hatırladığında, oradaki ışık olur, gerçekleşirsin!

Balık

Varlığını şimdi buluyorsun! Hayal ettiğin o gerçekliği farkında bile olmadan yaratıyorsun! Gerçekliğinle buluşuyorsun ve bu belki hiç bu kadar kolay olmamıştı! İçsel olarak çekildiğin bir yaşam ışığı söz konusu! Kaçmak yerine barışıyorsun ve bunu anlamak çok önemli! İçindeki yaratıcı ışık,  çok özel renklerle dökülüyor! Tanrılık ışığı, senden ses veriyor yaşama ve şimdi herkes seni duyuyor! Yaşamında kurduğun düzen, yoluna ışık oluyor! İç sesin seni buna çağırıyor! Bir yanın akan suya kapılıp gitmek isterken, diğer yanın akan suda nereye gittiğinin farkında olmanı istiyor ve açık tut gözlerini, durmak ve bir doğa gezisine çıkmak mümkün olabilirdi ki o gezi, senin doğan güneşin olarak yaşamında bedenlenirdi! Hiçbir şey bu kadar belirsiz ve hiçbir şey bu kadar net olmamıştı! Sistemini koru, bu sistem seni var olan tüm güçleri kapsayan ve besleyen ışığınla buluşturuyor! Yarışma, seviş ve birleş! İşte bu!

Sizi seviyorum,

Hüseyin Akdağ