Ceres Akrep Burcuna Geçiş Yapıyor

Bu hafta sonunda Ceres asteroidi Akrep burcuna geçiş yapıyor ve hayatımızı etkisi altına alıyor. Peki, Ceres’in Akrep burcuna geçmesi bize neler getirecek?

Bu dönemde Akrep burcuna geçen Ceres asteroidi öncelikle hayatımıza özel bir hedefe odaklanma, yaratıcılık enerjisi ve romantik amaçlar gibi kavramları sokacak. Yani önümüzdeki günlerde her zaman başarmak istediğiniz hedeflere kitleneceksiniz, yaratıcılık enerjiniz artacak ve aşk ile ilgili durumlar içerisinde bulunacaksınız diyebiliriz.

Ceres’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte ilişkisi olan burçlar bu süreçte evliliğe bir adım daha yaklaşabilir, evli olan burçlar daha mutlu zamanlar geçirebilir ve ilişkisi olmayan burçlar ise hiç beklemedikleri bir anda etraflarındaki birine aşık olabilirler.

Bu dönemde gururunuzun ön plana çıkacağını ve hem duygularınızı hem de mantığınızı bastıracağını unutmamalısınız. Gururlu olmak her ne kadar çok erdemli bir davranış olsa da bazen de aşırıya kaçıldığında istenmeyen durumlara neden olabilir, bunu aklınızda tutmalı ve ona göre davranmalısınız.

Ceres’in Akrep burcuna geçmesinin ardından hayatımızda kısa süreliğine Akrep  enerjisi rüzgarları esecek. Bu süreçte ayrıca daha neşeli hissedeceğiz. Enerjik ve canlı olacağınız bu günlerde sorumluluklarınızı da unutmayacak, etrafınızdaki kişilerin çok daha fazla saygısını kazanacaksınız.

Bu hafta içinde kişisel gelişiminize de çok daha fazla özen göstereceğinizi, kendinizi geliştirmek için farklı aktiviteler yapmak isteyeceğinizi ve etrafınızdaki kişilerin takdirini kazanmak için ne gerekirse yapacağınızı söylemek mümkün. Akrep  burcu enerjisi tüm bunları hatta daha fazlasını yapmanız için size güç verecek.

Ceres’in Akrep  burcuna geçmesinin ardından özgüvenin, odaklanma gücünün, ölüm doğum gibi kavramlara olan inancın artacağını ifade etmek mümkün. Yaratıcı enerjiniz artacağı için ayrıca bu dönemde çok verimli projeler üretebilir ve işinizde daha başarılı olabilirsiniz. Terfi almak ve iş bulmak isteyenler için oldukça uygun bir dönem olacak, bu dönemi değerlendirmenizde yarar var unutmayın.

Bu dönemde Akrep  burcu ve Ceres asteroidinin etkisi ile hiçbir şeyin sonsuza dek devam etmeyeceğini, her şeyin değişeceğini ve dönüşümün kaçınılmaz olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Neşeli tavırlarınızla dikkat çekeceğiniz bu süreç aynı zamanda size farklı alanlarda başarıyı da getirecek.

Kısa süreli de olsa Akrep  enerjisinin size iyi geleceği bu günlerde sorumluluklarınıza odaklanmalı, eksikliklerinizi tamamlamalı ve etrafınızda kaybetmek istemeyeceğiniz kişileri düşünmelisiniz. Akrep  enerjisi ile canlanmaya hazır olun.