Jüpiter Yay Burcuna Geçiş Yapıyor

Bu hafta içinde Jüpiter Yay burcuna geçiş yapıyor ve hayatımızı etkisi altına alıyor. Peki, Jüpiter’in Yay burcuna geçmesi bizi nasıl etkileyecek?

Jüpiter’in  Yay burcuna geçmesi ile sosyal ilişkiler, para konuları, ahlaki değerler ve özgüven konuları en çok etkilenen gündem maddeleri olacak. Bu süreçte Yay enerjisi hayatımızda gündem maddesi olacak olan tüm konularda daha maceracı olmamızı sağlayacak. Jüpiter’in  Yay burcuna geçmesi hepimiz için farklılığın, yoğunluğun ve hızın daha cazip olması anlamına geliyor.

Jüpiter’in enerjisinin üzerimizde farklı etkiler yarattığı ve abartılı sonuçlar doğurduğu bilinen bir gerçektir. Sizi çeken şey umut vadeden bir konu da olabilir, sizi yanlış yöne götürüp dikkatinizi dağıtacak yanlış bir adım da. İkilemleri de beraberinde getiren Jüpiter Yay burcu ile birleştiğinde dikkatleri dağıtacak diyebiliriz.

Dikkat dağınıklığı bazen bizi eğlendirebilir, keyfimizi yerine getirebilir ve hayatta ciddi konulardan daha önemli şeylerin de olduğunu hatırlatabilir ama dikkat dağınıklığı işlerimizin aksamasına neden olmaya başladığında işler çığırından çıkabilir. Bu yüzden biraz daha dikkatli olmanız gerek.

Bu dönemde özellikle manevi inançlarınızı, ahlaki değerlerinizi ve ruhumuza dair her türlü konuyu daha sık düşünebilirsiniz. Kendinize olan inancınızın da artacağını söylemekte yarar var. Jüpiter artık Yay burcunda olduğundan kısıtlayıcı işler, özgürlüğünüzü engelleyecek durumlar ortadan kalkacak ve tam tersi kendinizi her anlamda çok daha özgür hissedeceğiniz pozitif bir sürecin başlangıcı olacak.

Bu hafta ayrıca her türlü aksiliğin kendiliğinden çözüme ulaştığını görebilirsiniz. Tamamlanmamış işlerin bitirilmesi, rahatlama, sağlıklı beslenme programları uygulama, kitap okuma ya da boş vakitlerde ilgi alanlarıyla uğraşmak için çok uygun bir zaman dilimine girmiş bulunuyoruz, bunu unutmayın.

Stresli konuları aklınıza bile getirmeyin çünkü Jüpiter sorunlarınızı siz farkına bile varmadan halledecek. Rahatlayın ve kendinizi Yay burcundaki Jüpiter’in kollarına bırakın. Manevi enerjiniz ve sağlığınızla ilgili olumlu gelişmelerin olacağı bu dönem her türlü keyif veren aktivite için uygun olacak.

Önümüzdeki günlerde her konuda önünüze farklı olanaklar çıkacak. Sosyal ilişkilerinize, ahlaki değerlerinize farklı bir perspektiften bakmaya başlarken aynı zamanda da Yay enerjisinin olumlu bakış açısı sayesinde daha fazlasını keşfetmek, risk almak için gereken cesareti bulacaksınız. Eğer sahip olduklarınızla mutlu değilseniz bu süreçte hayatınızda yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

Jüpiter’in Yay burcuna geçmesi hayatlarından memnun olmayanlar için kesinlikle bulunmaz bir fırsat olacak. Gözünüze bir perde inmiş gibi farklı yönlere gidecek ve hayatınızı istediğiniz gibi yapmak için cesurca savaşacaksınız. Ancak hayatlarını istedikleri gibi yönlendirmiş olanlar için tehlike çanları çalabilir. Dikkatinizi fazla dağıtmamaya çalışın.

Bu dönemde her burcun hayatı hızlanacak, hızla sonuçlar ortaya çıkacak. Küçük değişiklikler büyük dönüşümleri tetiklemeye başlayacak. Aniden kendinizi hiç bilmediğiniz bir yerde bulabilirsiniz. Hayatını değiştirmek isteyenlerin istedikleri o fırsat geldi. Hayatlarından memnun olanların ise özgürlüklerine özgürlük katarak başarı yolunda ilerlemeye devam etmesi gerekli.