Koç Döngüsünün Başlangıcı

Güneş’in Koç Burcuna geçiş yapması ile Koç dönemi başladı. Peki, Koç dönemi bize neler getirecek?

Güneş Koç burcuna geçtiğinde hayatımızı artık Koç burcu baskın şekilde etkilemeye başlayacak; bu dönemde hiçbir zaman tek seçenekle sınırlı kalmayacağımızı ifade etmekte yarar var çünkü hayatımızın her alanında seçenekler ve önümüzdeki yollar çoğalacak.

Koç döngüsünde aklımıza gelen her sorunun en az iki cevabı olduğunu unutmamak gerekir. Bu dönemde bu yüzden anahtar kelimeler “ya diğer seçenek” olacak. Her konuda diğer seçenekleri değerlendirmeye başlayacağız ve bu da bu dönemde asla sınırlı ya da kısıtlı hissetmeyeceğimiz anlamında geliyor. Bir diğer deyişle Koç burcu hepimizi özgürleştirecek.

Bu dönemde hiçbir durumu siyah ya da beyaz olarak tanımlayamayacağız. Hayatımızdaki zincirlerin kırılması ile birlikte hayatımız çok daha renkli hale gelecek. Koç burcu bu dönemde her zaman bize nedenleri de düşündürecek. Hiçbir konuda sadece sonuca bakamayacağız ve daha derin düşünmeye başlayacağız. Koç döngüsünde soru sormaktan kaçınmamalı ve seçim yapmadan önce her zaman diğer seçenekleri de gözden geçirmelisiniz.

Baskın olarak özgürleştirici enerjiyi hayatımıza sokacak olan Koç döngüsünün belki de tek olumsuz yanı önümüze çıkarttığı farklı seçenekler ile dikkatlerimizi dağıtabilecek olması. Gerçekliklerin de farklı farklı şekillerde karşımıza çıkması biraz kafamızı karıştırabilir. Ancak bu dönemde daha derin düşünmeyi, büyük resme bakmayı ve sınırlarımızı zorlamayı öğreneceğiz. Bu da oldukça verimli ve yaratıcı olacağımız bir zaman dilimine girdiğimiz anlamına geliyor.

Koç döngüsünde araştırmaktan, daha fazlasını istemekten ve diğer seçenekleri de düşünmekten korkmayın. Zincirlerinizi kırmanız için sizi destekleyecek olan Koç bu dönemde çok daha özgür hissetmenizi sağlayacak. Bu dönemde tek yapmanız gereken önünüzdeki farklı seçeneklerden sizin için en iyisini seçmek ve kararlı olmak.

Bu dönemde Koç burcu aradığınız her cevabı size verecek, sizi her zaman daha fazlasın istemeye ve ilerlemeye teşvik edecek. Koç döngüsü ayrıca yeteneklerinizi geliştirmenize de yardımcı olacak ve içinizdeki sevginin fazlasıyla açığa çıkmasını da sağlayacak. Koç döngüsünde çok daha verimli ve yaratıcı olabileceğinizi, unutmayın. Zincirlerinizi kırın ve sınırlarınızı zorlayarak her koşulda kendiniz için en iyi olanı seçmeye çalışın. Koç döngüsü hepimiz için önemli bir dönüşüm döngüsü olacak, bunu iyi değerlendirin!