MART AYININ 12 BURCA ETKİLERİ !

Değişim dönüşümlerin-tamamlanma ve bitişlerin yaşanacağı-yeni deneyim alanlarına yönlendirecek enerjilerin açığa çıkacağı-aksiyon-agresyon-mücadele-rekabet-hırs-cesaret-girişim enerjilerinin yükseleceği bir aya giriyoruz.

5 martta Başak Burcu’nda DOLUNAY gerçekleşiyor. Başak-balık-ikizler-yay,değişken burçların hayatlarının her alanında radikal kararlar alacakları,ilişki iş konularında tamamlanma bitiş yol ayrımı yaşayacakları bir dönem.

10-18 mart marsın jenerasyonlarla yapacağı sert açılar ve 17 martta Plüton-Uranüs karesi-toplumsal konularda hareketliliğin artacağı, stresli etkilerin bireysel ve toplumsal kaos yaratacağı tarihler, kaza sakarlıklara açık olacağımız, öfke ve agresyonun yüksek olacağı bu günlerde temkinli ve sağduyulu hareket etmemiz stresli etkileri azaltmamıza yardımcı olacak ve duygu kontrolü şart !

20 mart balık burcunda yeniay ve güneş tutulması gerçekleşiyor. 2012 den bu yana hayatımızda sorun problem baskı engel oluşturan tüm konularda gitmeyen ilişki evlilik iş konularında ciddi değişim dönüşüm tamamlanma bitişler yaratacak enerjiler açığa çıkacak ve altı ay boyunca yeni bir düzen kurmanın mücadelesi içinde olacağız.Bitiş ve başlangıçlar için enerjiler zorlayacak. Su burçları ve değişken burçlar tutulma enerjisinin etkisinden yoğun etkilenecekler. Yenilenme enerjisiyle yeni deneyimlere yelken açacaklar.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR :

Mart ayı boyunca yöneticileri mars kişisel evlerinde hareket edecek. Enerji efor motivasyon ve cesaretleri yüksek olacak,girişim ruhları da. Aşk eğlence romantizm konularında şanslı bir süreçteler. Martın ilk haftası gökyüzü aşk ilişkiler iş ve girişimlerinde koçlara şans ve fırsatlar verecek. Kendilerini etkin ifade edecekler, yetenek ve yaratıcılıklarını ortaya koyacakları bir haftada olacaklar. 13 marta kadar iletişim planeti Merkür güçlü olduğu kova burcunda ilerleyecek ve koçların sosyal alanında hareketi arttıracak. Yeni arkadaşlar yeni iş girişimlerde toplumsal konulardaki projelerinde destekleyecek. 5 mart başak burcunda gerçekleşecek olan dolunayla birlikte, koçlar iş ve çalışma koşullarında değişim ve yoğun mücadelenin içine girecekler. Bu dönem çalışma şartları günlük koşuşturmaları artabilir, spor aktivitelerinin içinde de olabilirler, sağlığı ihmal etmemeleri gerekiyor bu dönem. 10-18 mart arası hırslı girişken ve cesur davranışlar sergileyebilir, iş ve aşk ilişkilerinde rekabet içinde olabilirler, kendilerini öfkelerini kontrol etmekte zorlanabilirler, iletişim içinde olduğu kişileri kolay kırıp döküp incitebilirler. Özellikle 11 ve 12 mart günleri gergin hissedebilirler kendilerini ve öfkeli davranışlar içine girebilirler. DİKKAT ! 13 martta iletişim planeti Merkür balık burcuna geçiyor. Koçlar zihinsel içlerine yönelebilir, etraflarında yada yaşamlarında olan bitenin değerlendirmesini yapmak isteyebilirler, duygusal hassas birazda yorgun hissedebilirler kendilerini,arkalarından dönen işleri duyabilir düşmanlarıyla da yüzleşebilirler. 17 martta Venüs güçlü olduğu boğa burcuna geçiyor bu transit koçları maddi konularda destekleyecek. Yeni kazanç şans fırsatları bulacakları maddi konularda rahatlayacakları bir döneme girecekler. Tabi 17 matta ağır abilerin(Uranüs-plüton)karesi son kes kesişecek. İşte bu gün sakin kalmaya kendinizi ve öfkenizi kontrol altına almaya çalışın.Birebir etki alacaksınız ve karşınızdan gelecek stres yaratan olaylar.Ani tepkilerden kaçının. 20 martta balık burcunda yeniay ve tam güneş tutulması gerçekleşecek. Koçların 12.evlerinde,geçmiş işi bitmiş her şeyi bitirme konusunda kararlı olacakları, geçmişe sünger çekecekleri bir dönem,ilişki iş hayatlarının her alanında değişim ve dönüşüm isteyecekleri ve net kararlar alacakları bir dönem. 21 mart güneş kişisel evlerine giriyor bu güzel bir etkileşim yeni girişim ve başlangıçlar için koçları destekleyecek..

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR :

Martın 17 sine kadar yöneticileri Venüs 12.evlerinde hareket edecek boğaların, geçmiş borç ödemelerin mücadelesi içinde olabilirler. Mars da ayın sonuna kadar 12.evlerinde olacak, zaman zaman enerji motivasyonları düşebilir, perde arkası işler aşklar gündemlerinde olabilir. Martın ilk haftası ailevi konularda güzel gelişmeler yaşanabilir, aile içi ilişkiler dengeye girebilir yada aileden yardım destek gelebilir. 5 mart başak burcundaki dolunay enerjisiyle birlikte aşk ilişkiler çocuklarla ilgili konular hareket kazanabilir. Hamilelik doğum gündeme gelebilir. Yeni hobiler sanatsal konulara eğilim de artabilir. 10-18 mart gökyüzü çok stresli olacak, birebir etki almasa da boğalar, bu günlerde aksilikler stres yaratacak konular gündeme gelebilir. Temkinli hareket etmelerinde fayda var, özellikle kaza ve sakarlıklara karşı. Tabi toplumu etkileyecek olaylar onlarda da stres yaratabilir.13 marta kadar iletişim planeti Merkür kova burcunda ilerleyecek,iş ve kariyer konularında iletişimleri yoğunluk kazanıyor, yeni iş fırsatlarında şansları yüksek olacak. 13 ünden sonra Merkür balık burcuna geçecek ve 11.ev sosyal alanları hareket kazanmaya başlayacak, dernekler kulüpler organizasyonlar da yer alabilirler, yeni kişiler arkadaşlar tanıyabilirler. 17 mart yönetici planetleri Venüs kişisel evlerine geçiyor,güzellik estetik fiziksek değişim için güzel bir dönemde olacaklar. Aşk ve ilişkilerden yanda şanslı bir dönem. Maddi konularda da şans fırsatlarının artacağı güzel bir dönemde olacaklar. Yeni bir ilişkiye başlayabilir yada var olan ilişkilerini güçlendirebilirler. Romantizminde yükseleceği keyifli bir dönemde girecekler. 20 martta ki yeniay ve güneş tutulması boğalara ideallerini dileklerini gerçekleştirme şans ve fırsatları getirecek, il yer değişimi iş yada aşk için olabilir. 6 ay yeni yerler yeni kişiler yeni deneyimler içinde olacaklar. 21 martta güneş koç burcuna geçiyor. Manevi ruhsal konulara eğilim gösterebilir, biraz iç dünyalarına çekilmek dinlenmek isteyebilirler, sağlık konuları da gündeme gelebilir. 28 mart harcamalara dikkat ! iş sanat medya yayıncılık tanıtım eğitim yurtdışı iş yada seyahatlerde gündeme gelebilir ay sonu.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER :

Mart ayının 13 üne kadar yönetici planetleri Merkür güçlü olduğu kova burcunda hareket edecek ikizlerin, iletişimin hızlı olacağı, zihinsel hareketli bir dönemdeler. Bu dönemde sosyal alanları hareketli, seyahatler eğitim yayıncılık tanıtım konularında şansları yüksek. 17 marta kadar da Venüs ekip takım çalışmaları arkadaşlarla birlikte güzel vakitler geçirme konusunda şans veriyor, yeni karşılaşmalar tanışmalarda gündemlerinde olacak. 5 mart başak burcundaki dolunay, ev aile konularında hareketlilik getirecek, değişim sözkonusu olabilir. İş amaçlı ev yer değişimi de gündeme gelebilir. 10-18 mart gökyüzü stresli etkiler altında olacak, sosyal alanda gerginlik tartışmalar, ilişkilerde tartışmalar getirebilir, kaza ve sakarlıklara karşıda uyanık olmalarında fayda var bu günlerde. Özellikle 17 sinde Uranüs Plüton karesi, sosyal arkadaşlarla iletişimde stres gerginlik yaratabilir. Dikkat ! 13 martta iletişim planeti Merkür balık burcuna geçiyor, ikizler zihinsel içe dönebilir bu süreçte, dalgınlık unutkanlık, algılamada zorluk yaratabilir bu transit geçişi. Bu dönem zihinsel konulara biraz ara vermeleri gerekebilir, iletişim haberleşmeleri de zayıflayabilir. 20 Mart’taki yeniay ve güneş tutulması iş ve kariyer evlerinde gerçekleşecek, toplum önündeki statülerinde değişim iş değişimi getirebilir bu tutulma. Tabi köşe aks olunca hayatlarının her alanında değişim yenilik getirebilir tutulma ikizlere. 21 martla birlikte gelecek idealler hayaller konularında güzel gelişmeler, gelecek için yeni plan ve projeler gündeme gelmeye başlayacak, güneş 21 inde koç burcuna geçiyor,ikizler için ideallerini gerçekleştirme konusunda şans ve fırsatlar yaratmaya başlayacak. Toplum önünde daha çok yer almaya başlayacak ikizler.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER :

Enerji efor ve motivasyonlarının yüksek olduğu bir dönemdeler yengeçler, özellikle iş ve kariyer konularında şans ve fırsatlara açıklar. İş ve maddi konularda ayın 17 sine kadar Venüs kariyer evlerinde onları destekliyor. Tabi mars da ay sonuna kadar bu alanda enerji ve motivasyonlarını arttırıyor, birazda tahammülsüz agresif olabilirler, laf sözleri kırıp dökücü olabilir çevrelerine yengeçlerin bu ara. Hırsları rekabet duyguları da yüksek. 5 mart başak burcundaki dolunay 3.iletişim evlerinde gerçekleşiyor yengeçlerin, ben bu dolunay yengeçler beklenilenin dışında şok kararlarla yakın çevrelerini şaşırtacaklar diyorum. İletişimlerinin yoğun olacağı bir hafta olacak dolunay haftası, seyahatler eğitim pazarlama medya tanıtım ilan konuları da gündeme gelebilir. 10-18 mart stresli etkiler yaratabilir. Özellikle bitirmek istedikleri şeyler konusunda net kararlar alabilirler. Kaza sakarlıklara da dikkat bu tarihlerde.13 martta iletişim planeti Merkür balık burcuna geçiyor. Zihinsel içe yönelik olabilir, sezgisel de güçlü bir dönemde olacaklar. Yolculuklar seyahatler eğitim konuları hareket kazanabilir. 20 mart güneş tutulması yeniayla birlikte geleceğe yönelik konularda ciddi radikal kararlar alabilir, eğitim yüksek öğrenim hukuksal konular seyahatler gündemlerine gelebilir.Yengeçler sanatsal aktivitelerin içinde de yer alabilir, sosyal hareketli olacakları bir dönem başlıyor. 21 mart güneşin koç burcuna geçmesiyle birlikte iş kariyer toplumsal statülerinde değişim yenilik güzel gelişmeler yaşamaya başlayacak yengeçler.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR :

Aslanlar sosyal hareketli bir dönemdeler. Yeni yerler kişilerle tanışmalar seyahatler gündemlerinde. Enerji efor motivasyonları girişim ruhları yüksek. Mars ve Venüs öncü koçta aslan burçlarını destekliyor her konuda. 5 Mart’ta başak burcundaki dolunay 2.maddi kazançlar evlerinde gerçekleşiyor aslanların, dolunay haftası kazanç ve harcamaları artabilir. 10-18 mart stresli etkiler var gökyüzünde, kaza sakarlıklara karşı temkinli olmakta fayda var bu günlerde. İletişimde sözlere de dikkat, kırıcı yıpratıcı ve yıkıcı sözler çıkabilir iletişimde ağızlarından. Özellikle Sosyal ve yakın çevre ilişkilerinde iletişime dikkat ! Tabi bu süreçte yakın yada sosyal çevrenizdeki kişilerin yaşadıkları olumsuz olaylar sizi de etkileyebilir. 13 martta iletişim planeti balık burcuna geçiyor, zihinsel hareketliliğiniz azabilir, iletişim konuları da, dalgınlık unutkanlık zaman zaman iletişimde sizi zorlayabilir. 17 martta Venüs boğa burcuna geçiyor, iş ve kariyer konularında güzel şans ve fırsatlara açık olacakları bir döneme girecek aslanlar. İş ilişkiler ve parasal konularda güzel gelişmeler yaşayacaklar. Evlilik teklifi yada kararı da alabilir bu transit geçişinde aslanlar. Satürn’de 5.evlerinde hareket ediyor aslanların, sağlam kalıcı bir ilişki aşk yada evlilik getirecek aslanlara yıl genelinde. Yabancı kültürlerden olması da muhtemel aşk ve evlilik konularının. 20 martta balık burcunda yeniay güneş tutulması  aslanların 8.evlerinde gerçekleşecek. Ciddi dönüşümler getirebilir bu tutulma aslanlara, sağlık cinsellik ölüm gibi temalarda. Ayrıca başkalarından elde ettikleri kazançlar yada hisseli paralar konularında da dönüşümler sözkonusu olabilir.8.ev transformasyon yani bitmesi gitmesi gereken bir çok şeyi hayatlarından çıkarma kararları da alabilirler. Temizlenmede diyebiliriz,yeniden doğmak için.21 martta güneş koç burcuna geçiyor,sosyal alanlarına hareket getirecek bu geçiş, yeni girişimlerde de aslanları destekleyecek, keyifli enerjik bir dönem başlıyor mart sonuyla birlikte aslanlar için.

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR :

Tabi mart ayının ilk haftası 5 inde başak burcunda gerçekleşecek olan dolunay başak burçlarını birebir etkileyecek. Karşıt evlerinden etki alacaklar. İlişkiler evlilik ortaklık alanlarından. Başaklar için genel olarak iş ilişkiler kariyer konularında radikal kararlar getirecek mart ayı. Değişim dönüşüm bitişler sözkonusu diyebiliriz. Dolunay enerjisiyle belirsizlikler dağılmaya başlıyor artık hayatlarında net kararlar alma konusunda enerjiler biraz zorlayacak başakları. Mars ve Venüs koç burcunda, alacak verecek ödemeler konusunda yoğun mücadelenin içine soktu başakları, 17 sine kadar kredi miras hisseli paralar konularında Venüs’ün desteğini alacaklar. Özellikle martın ilk haftası parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabilirler. Fakat ay sonuna kadar parasal konularda mücadeleleri devam edecek. 10-18 mart gökyüzünde stresli açılar gerçekleşecek, kaza sakarlıklara karşı temkinli hareket etmekte fayda var bu günlerde. Parasal konularda da stres yaratabilir bu günler. 20 marttaki güneş tutulması yeniay balık burcunda gerçekleşiyor. Başakların karşıt evinde. İlişkilerde değişim dönüşüm ayrılık bitiş getirebilir bu tutulma etkileri başaklara. 17 martta Venüs boğa burcuna geçiyor. Venüs’ün boğa burcuna geçişi sosyal alanlarını hareketlendirecek, yolculuklar seyahatler, eğitim, yayıncılık, tanıtım, medya tv hukuksal konular hareket kazanmaya başlayacak. 21 martta güneşin koç burcuna geçmesiyle birlikte, maddi konularda alacak verecek ödemeler konularında dışarıdan destekler gelmeye başlayacak başaklara.

Devamı yarın…