01.09.2015 Gökyüzü Mesajları (Venüs- Mars Kavuşum)

Gün Enerjisi ( Numeroloji ) : 18 / 9

Günün Rehber Kartı ( Taroloji ) : İmparator

Güneş : Başak

Ay : Koç

Gün Yöneticisi : Mars

Bugün gün titreşimi bize bugünün güçlü bir gün ışığı taşıdığından bahsediyor. Bu güç muhakkak ki yüreğimizin gücüdür. Yaşamdaki yolculuğumuzda, üstesinden geldiklerimizin bizde uyandırdığı, potansiyellerimizi ortaya çıkaran ve bunu kullanabilecek bilinci bizde oluşturan güçtür. Bugün özel yeteneklerimizin uyandığı bir gün olduğundan bahsedebiliriz ve bu önemlidir. Emin olun ki her insan bünyesinde çok özel ışıklar taşır ve bu ışıkları yorumlamak, onları artık yaşamın ışığı yapmaktır ve her hizmet ödülünü de mutlaka alacaktır.

Yaşam özel bir sahadır. Burada başlamak, ortaya çıkanı bulmak, bunun ne anlama geldiğinin farkına varmak, onda ustalaşmak ve onunla bütünleşen ışıkta artık parçandaki cevheri açığa çıkararak o parçanın da yaşamdaki ışığı olmak, bu önemlidir ve emin olun  ki bu aslında atalarımızdan kanımızla bize gelen gücün yaşama geçişidir. Birçok yeteneğimiz, bizimle birlikte birçok nesil kayıtlarımızın da ışığı demektir ve bizde uyanan, birçok da uyananın kendisi olabilecektir. Yaşam ekip işidir ve emin olun ki ‘’ Geride ölü kimse kalmadı. Biz yaşayıp yaşattığımızda ve onu ekip hasatımızı yaptığımızda, hepsi de yaşadı. ‘’

Bugün rehber kartımız ‘’imparator’’ bize ‘’ Uyan ve uyandır ve sonsuz sınırsız gücünün farkına var, yolu aç ve o yolda ışık olan bedeninle tanış! ‘’ diyor. Gücünle barış ve bu barışın emek olduğunun farkına var. İşte bunları anlamak önemlidir. Yaşam sadece bir günü daha geçirip diğerine varmak için gerçekleşen bir yolculuk değildir. Yaşam o günün ışığı olup yarını var edebilecek gücü uyandırabilmek ve burada kontrol kurabilmek içindir.

Ay koçta ilerliyor, bugün içimiz kıpır kıpır. Akılmıza geleni söylemek isteyebiliriz, kendimizle ilgili fark ettiklerimizi geliştirme yolları arayabiliriz ve daha önemlisi bugün  bize huzur verenin ne olduğunu bulmak ve ona bir adım atabilmek için neye ihtiyaç duyduğumuzu anlamak isteyebiliriz. Yaşamda yorulmazsınız, ne zaman? Yaptığınızın aslında ne kadar önemli bir değer olduğunun farkına vardığınız zaman, bugün öneminizi ve nefesinizdeki ışığı hatırlayın ve ona sevginizle yaşamınızın ışığını katın. Seçimlerimiz ve bunu nasıl bir bilinçle gerçekleştirdiğimiz ile ilgili fark edebilldiklerimiz önemlidir.

Bugün Mars günü, bugün savaşın ne olduğunu hatırlama günü ve bu planet, ‘’imparator’’ ile bağlantılı olarak yorumlanan koç burcunun yönetici gezegenidir. Ayın da koçta olduğunu düşünürsek, bugün hareket bereket; bununla birlikte bu harekette farkındalığımız önem taşıyor. Ne yaptığımızın ve bunun muhtemel yansımalarının ve bizim bunu yönetebilecek gücümüzün farkında olunmalıdır.

Sabah 06:37 sularında Güneş, Neptün ile karşıt yaptı. Kim olduğumuz ve bunu yarınları yaratan hayal dünyamızda nasıl taşıdığımız önemliydi. Ruh ile beden birbirinde kendini tanımlama savaşı verdi. 08:03 gibi de Venüsün Mars ile kavuşumu vardı. Savaşımız yaşamımızda bir türlü kendini tam gösteremeyen barışımız ile buluştu ve bu barış şimdi savaşımızın gerçek anlamını oluşturuyordu. Bu önemliydi!

Barışı olanın gücü vardır ve içinde barışı olanın savaşında zaferi, bütündeki ışığı okuyup onun kendisi olabileceği titreşime ulaşabilmektir. Bunlar bugün önemliydi ve kapıları açtık. Nereden başlamalıydık? Neye emeğimizin ışığını katmalı ve onu büyütmeyi başarmalıydık? Şimdi bunu hatırlamalıydık. İşte bu, şimdilik!

İlişkilerimizde karşımızdakinin bize neyi yansıttığının farkına varmak önemli! Onunla savaşımız kendimizle savaşımız ve onunla barışarak kendimizi ifade etmeyi başarışımız, özdeki ışığı yakarak bir olmayı başarışımız. Onu anlayın, bu kendinizi de anlamak olacaktır. Önce sevdiğinizi hatırlayın, bu da ruhunuza akan sevginin ışığını yakmak olacaktır. Susamıyorum bir türlü, yazdıkça yazasım geliyor, bugünlük de bu!

Sizi seviyorum,

Hüseyin Akdağ