2019 Yılında Burçlar ve Aşk

2019 yılının ilk ayını geride bıraktık ve sevgililer gününe yaklaşmaya başladık. Şimdiye kadar pek çok gezegensel enerjinin etkisiyle farklı şeyler yaşadığımızı da söylemek mümkün. Peki, 2019 yılı boyunca burçlar aşk konusunda neler yaşayacaklar?

 

Koç: 2019 yılında Koçların aşk hayatı tamamen duygusal durumlarına bağlı olarak dalgalı geçebilir. İlişkisi olanların da olmayanların duygusal dalgalanmaları tüm hayatlarında ani değişiklikler yaratabilir. Biraz daha dengeli ve esnek olurlarsa sorun kalmayacaktır.

 

Boğa: 2019 yılında Boğaların aşk hayatı oldukça eğlenceli geçecek. İlişkisi olan Boğalar partnerleri ile çok keyifli zaman geçirecek. İlişkisi olmayanlar ise hayattan birlikte zevk alabilecekleri bir partner bulacaklar.

 

İkizler: 2019 yılında İkizlerin aşk hayatı için güzel geçecek denilebilir ancak ilişkisi olanların kariyerlerine fazla dalıp sevdiklerini ihmal etmeleri yüksek ihtimal. İlişkisi olmayanlar ise iş ve eğitimlerinden aşka zaman bulamayabilirler. Dengeyi bulmaları gerek.

 

Yengeç: 2019 yılında Yengeçlerin aşk hayatı kararsızlık ve tereddütlerle geçebilir. Bunun böyle olmaması için kendilerine biraz daha fazla güvenmeleri gerek. İlişkisi olmayan Yengeçler hoşlandıkları kişilere daha açık olmalı, ilişkisi olanlar ise daha net davranmalı.

 

Aslan: 2019 yılı ilişkisi olmayan ve uzun süredir aşkı arayan Aslanlar için çok güzel geçecek. Mutlaka aşık olacaklar. Ancak ilişkisi olanlar için durum tam tersi biraz dalgalı geçebilir. İlişkisi olanların biraz daha hoşgörülü ve anlayışlı olması gerekecek.

 

Başak: 2019 yılı Başakların aşk hayatı açısından çok şanslı bir yıl olacak ancak şunu unutmamak gerekir ki Başakların aşkları için bu yıl fazla fedakarlık yapması olası. Hem ilişkisi olanların hem olmayanların kendilerinden ödün vermemesi gerekli.

 

Terazi: 2019 yılı Terazilerin aşk hayatı açısından çok önemli. İlişkilerini bir adım ileri götürüp evlenmeyi ya da nişanlanmayı düşünen Teraziler için bu yıl çok uygun. İlişkisi olmayanların ise yıldırım aşkına tutulması olası. Dikkatli olmakta yarar var.

 

Akrep: 2019 yılı Akreplerin aşk hayatı açısından hem ilişkisi olanlar hem olmayanlar için bir zorlu olabilir. Öncelikle bunu engellemek sizin elinizde onu unutmayın. İlişkisi olanların da olmayanların da öfkelerine hakim olması daha mutlu olmaları için yeterli olacak.

 

Yay: 2019 yılı Yaylar için sadece romantik ve aşk dolu değil aynı zamanda da sevgi dolu geçecek. Ailelerine, inançlarına ve sevdiklerine olan sevgileri artan Yayları mutlu günler bekliyor. İlişkisi olmayanların ise aşk hayatında şansları açık olacak.

 

Oğlak: 2019 yılı Oğlakların aşk hayatı açısından çalkantılı geçebilir. İlişkisi olan Oğlakların kıskançlık krizleri konusunda dikkatli olması ve tepkilerini kontrol etmesi gerekecek. İlişkisi olmayan Oğlakların ise yakın arkadaşlarından biri ile ciddi bir ilişkiye başlamaları mümkün.

 

Kova: 2019 yılı Kovalar için romantik bir yıl olacak diyebiliriz. Özellikle ilişkisi olan Kovaların partneriyle uyumları artacak. Ancak ilişkisi olmayan Kovaların fazla acele etmemesinde yarar var. Aşk onları bulacaktır, zorlamalarına gerek yok.

 

Balık: 2019 yılı ilişkisi olan ve olmayan Balıklar için oldukça güçlü bir yıl olacak. Yeni yılda evlenmeyi düşünen Balıkların ilişkisinde bekledikleri ciddi adımları atacaklarını söylemek mümkün. İlişkisi olmayanların ise aşık olacakları kesin.