29.01.2016 Gökyüzü Olayları (Gökyüzünün Uyanışı)

Bugün Venüs günü ve Venüs bugün çok önemli açılar yapıyor, bunları anlamak gerek (aşağıda okuyabilirsiniz ki etkileri bir süre devam edecek)! Ay terazide ve havada aşk kokusu var! Bugün bu anlamda yapılacak çalışmalar önemlidir! Aşk, özgürlüktür ve özgürlük bir hak ediş, anlayış ve yaratımdır! Onu mümkün kılan, aşkın doğasındaki o ışığı da anlayacaktır! Aşk bizi bizimle buluşturur ve o titreşimde her şey biz olur, bizimle buluşur, bunu anlamak önemli! Gün titreşimi bize ‘’içsel tamamlanma’’ ihtiyacımızın öneminden bahsediyor. Onu anlamak, kendimizi anlamak ile ilgilidir ve biz kendimizi anlayabildiğimizde, her şey de daha anlaşılır ve kutsal bir ışık olma şansını yakalayabilir. Rehber kartımız ‘’araba’’ ‘’Harekete geç! ‘’ diyor. Haydi o zaman! Cesaret, aşkın hak edilişi ve deneyimin ışık olup bizi yarına kanatlandırabilmesidir. Bunu anlamak önemli! Şimdilik bu!

 

Ay- Neptün kuinkuks (03:49) Kararlarımızda netlik, öngörü, ifade ve içsel derinlikteki o cevabı netleştirebilme ihtiyacı!

 

Jüpiter- Merkür üçgen (04:26) İfadede ayakları yere basar bir gerçeklik duygusu! Gerekli sadeleşme ve yeterli derinlik sağlama konusunda kolaylık! Göksel mesajları alma ve bunları bir sistem dahilinde yaşamsallaştırma adına destekleyici bir enerji! İçinizdeki Tanrılık ışığı ile iletişim kurun! Cevaplar çok özel şekillerde gelebilir! Buna açık olun!

29 Ocak- 6 Şubat( Yaklaşan ) / 6 Şubat( Kesin ) / 6- 11 Şubat( Ayrılan )

 

Merkür- Venüs kavuşum (06:55) Özellikle yakın ilişkilerde iletişim enerjisi yükseliyor! Bizden her şeyden önce ‘’saygı’’ bekliyor! Karşılıklı saygı birçok şeyi kolaylaştıracaktır. Onore etme isteği ve onore olma arzusu! Size kazanç sağlayacak önemli toplantılar gerçekleşebilir! Yeter ki gerekli altyapı çalışmalarını gerçekleştirmiş olun!( yani kendinize ve yaptığınız işe duyduğunuz saygı net anlaşılsın! )

29 Ocak- 14 Şubat( Yaklaşan ) / 14-29 Şubat( Ayrılan )

 

Ay- Uranüs karşıt açı (09:16) Yoğun bir enerji! İçimizdeki asi rüzgarlar, içimizden akan sevgi ve barış titreşimiyle buluşuyor! Arzularını ifade et ve bu arzuların bütünde bir buluşma yaratıp sizi orada yenilemesine izin ver! Kendinizi ifade edemeyerek sessiz kaldığınızda ani bir patlama yaratabilir! Sürpriz karşılaşmalar gerçekleşebilir!

 

Ay- Merkür kare (10:27) İfadede netleşme ihtiyacı! İfadede yumuşama ve anlayış duygusunu hissettirebilme!

 

Ay- Pluto kare (11:12) İlişkilerde önemli bir dönüşüm enerjisi! Radikal ve yapıcı kararlar ihtiyacı! Acı duygusunun ötesine geçip daha derin bir bakışla olanın içindeki sizi yeni bir bilince taşıyacak olan mesajı okuyabilme!

 

Ay- Satürn sekstil (13:02) İlişkilerde ruhsal keşif arzusunun uyanışı ve bunu deneyimleyerek anlama ihtiyacı! Sorumluluk ve gereklilik anlayışının kendini daha bütünsel bir bakışla ifadesi! Daha güçlenen bağlar!

 

Venüs- Pluto kavuşum (15:28) İlişkide ciddiyet temasının yükselişi! Güç savaşlarından özgürleşerek, duygularını samimi bir şekilde ifade edebilme ihtiyacı! Kendi benlik alanını koruyabilme! Yalnız kalma ihtiyacı doğabilir! Bir yolun sorumluluğunu alarak yürüyebilme! Ne için el ele olduğumuzu daha net bir görüyle ortaya koyabilme! Büyük değişimler söz konusu olabilir! Teslimiyet ve büyümeye izin verme ihtiyacı! ‘’ Yürüdüğümüz yol bizi her zaman daha derinde olan ve daha fazlasını kapsayan bir büyümeye götürür. ‘’

29 Ocak- 6 Şubat( Yaklaşan ) / 6 Şubat( Kesin ) / 6- 11 Şubat( Ayrılan )

 

Sizi seviyorum,

Hüseyin Akdağ