31.01.2016 Gökyüzü Olayları (Ruhun Yaşam Doğumu)

Bugün Güneş günü ve Güneş Kovada, Ay akrepte ona kare yapıyor, Mars, Ayı güçlendiriyor, içimizdeki hümanist ve bireyliği keşfetme arzusunda tetiklenen doğa, derinde uyanan güçlü duygularla karşı karşıya kalıyor! Bugün savaşımızın bir anlamı olmalı, bunu anlamak önemli; çünkü bugün karşımıza çıkan neyse, özde kendimizi keşfetmemize imkan sağlamaya çalışarak daha derinde olanı görebilmemize yardımcı olmaya çalışıyor! İhtiyacımız olan iyileşmek ve bunun yolu, teslim olup daha derinde olanı görebilmek! Bugün yenilmekten korkmayın; çünkü bu yeniliş, aslında daha büyük bir doğumun habercisi! Bugün gücünüzden çok yüreğinizi ortaya koyun ve bırakın uzaklaşma ihtiyacında olan kendiliğinden uzaklaşsın; çünkü yaşam size yeni ışıklarla gelebilmek için biraz temizliğe ihtiyaç duyabilecek! Kendimize varmak gerek, bunun için de bu yola çıkabilmeye cesaret edebilmek! Yaşam hep bizimle ve bunu anlamak önemli! Gün titreşimi, ” İçindeki keşif ışığını uyandır ve yaşamın sana bildiklerinden fazlasını hatırlatmasına izin ver! ” diyor! Rehber kartımız ‘’ermiş’’ de Satürnyen bir titreşimle, ‘’ Zamanda ışık, sen o zamandaki dersin farkına varıp onu geçebildiğinde( özde olanı hatırlayabildiğinde ) yanar! ‘’ diyor. Şimdilik bu!

 

Ay Akrepte (05:50) Terazideki barışçıl ve estetik doğanın yerini akrebin savaşçı, derin ve gizemi seven yolculuğu alıyor!

 

Ay- Neptün üçgen (06:44) Güçlü bir şifa açısı! Dost rehberlerle buluşmalar mümkün! Yaşamın size olan sevgisini hissedin ve ona teslim olun! Bu derin bir iyileşmedir! Hatırlayın!

 

Mars- Uranüs kuinkuks (09:06) Çok güçlü bir vurgu! Savaşımın ne olduğu ve bunun benim için anlamı önemli! İçimdeki bütünselliğin, dışarı yansıyan ve dışarıdan yansıyan ben ile barışını gerçekleştirebilmek önemli! ‘’ Her şey bende ve ben her şeydeyim, şimdi sadece yolu bulup kendime varabilmeliyim ki her şey orada büyür, birleşir! ‘’

31 Ocak- 5 Şubat( Yaklaşan ) / 5 Şubat( Kesinleşen ) / 5- 8 Şubat( Ayrılan )

 

Ay- Güneş kare (14:02) İçsel savaşlar! Gölge savaşları! Hislerinize kulak verin ve onların size hatırlattıklarına yüreğinizin vereceği cevapların sizi daha büyük bir gelişime açabileceğini fark edin! Engellerin özde dost olduğunu bilerek oradaki hatırlayışı gerçekleştirin! Eskinin ölümü, yeninin doğumudur! Ölüm, artık olanı anlayabiliyor olmakla olur!

Ay- Jüpiter yarı kare (14:43) Gerçeklik duygunuzu koruyun! Gerekli içsel düzenlemelere odaklanın! Kendinizi ele alın! Faydalı ile faydasızı birbirinden ayırın! Esneklik ve odak ihtiyacı! 

 

Ay- Mars kavuşum (15:28) Akrep vurgusu çok güçleniyor! Çok güçlü bir enerji açığa çıkar ve bunu nasıl kullandığımız önemli! Yıkılma vakti gelmiş duvarların yıkılmasına izin verin ki bu yeni bir alanın inşasıdır! Neyin sizin için ne olduğundan mutlaka emin olarak harekete geçin! Bir savaşa çıkmadan mutlaka önce var olan yaralarınızı iyileştirin! Bu önemli!

 

Ay- Venüs sekstil (17:08) İkili ilişkilerde daha uyumlu bir tablo! Duygu yüklerinin çözülebilmesi adına şans! Akrebin su enerjisi Venüsün bulunduğu oğlağın toprak enerjisiyle birbirini besliyor, derin bir hissediş ve gerçekçi bir değerlendiriş! Yeter ki karşılıklı anlayış içinde duygularımızı yüreğimizden geçtiğince ifade edebilelim!

 

Sizi seviyorum,

Hüseyin Akdağ