Ay İkizler Burcuna Geçiş Yapıyor

Yaşadığımız yoğun Dolunay’ın ardından Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. Peki, Ay’ın İkizler burcuna geçmesi bizi nasıl etkileyecek?

Ay’ın İkizler burcuna geçmesi aslında artık hayatımızda alacağımız pratik sonuçlara odaklanmaya başlayacağımızı gösteriyor. Yaptıklarımıza dönüp bakacak ve yeni gelecek planları yapmak üzere hazırlıklar yapacağız. Tabi ki bu süreci daha iyi anlamak için İkizler burcunun ve Ay’ın enerjisini de anlamamız gerekiyor.

Ay, dünyamızın bir uydusu olduğu ve bize diğer gezegenlerden çok daha yakında bulunduğu için yaşamımız üzerinde doğrudan  bir etkisi vardır. Özellikle Ay’ın suların kabarması ve çekilmesi yani gelgitten sorumlu olduğunu biliyoruz. Bilim, Ay’ın bütün sıvıları etkilediğini ortaya koymuştur. Vücudumuzun büyük kısmı da sudur ve dolayısıyla Ay bizi doğrudan doğruya etkilemektedir.

Bir yıldız haritasında Ay’ın konumu insanın diğerleri üzerinde bıraktığı ilk etki hakkında bilgi verebilir. Ay sizin iç karakterinizi, gizli kalmış yönlerinizi, sadece sizi çok yakından tanıyanların bildiği kişilik özelliklerini temsil eder. Ay genel olarak duyguları temsil eder.

Ay sizin en derin duygularınızı, içgüdülerinizi, sezgilerinizi, heyecanlarınızı ve tepkilerinizi açığa çıkarır. Aynı zamanda özel hayatınızı, ev ortamınızı yönetir. Ay sizin köklerinizi, duygusal gelişmelerinizi, temelinizi yönetir. Duygularınızı nasıl açığa vurduğunuz ise diğer gezegenlerin Ay’a yaptığı açılarla anlaşılır.

İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun çabuk hareket ederler. Aynı anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden değişik karakterli olmaları ile tanınırlar. Bu yapılarını her zaman görebilmek mümkündür. Son derece neşeli ve mutlu oldukları bir anda, aniden mutsuz olabilirler. Çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler.

Herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu çok iyi gizlemeyi başarırlar. Aksine; kulaktan dolma duydukları bilgileri öyle ustaca anlatırlar ki, dinleyenler onları o işin uzmanı sanırlar. Pratik zekalarıyla, çekici ve akıllıdırlar. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük ‘Düşünüyorum’ dur. Fakat, bu düşünceleri hep yeni arayışlara doğru yönelmiştir.

Bu yüzden uzun soluklu çalışmalar onları yorar. Kendilerini iyi eğitmiş ikizler hoş ve zariflikleri ile yaşamı zevkli kılarlarken, eğitimsiz olanlar da yaşamı o kadar çekilmez hale getirirler. Kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.

Bu durumda önümüzdeki günlerde artık hem geçmişte attığımız adımları hem de bunların hayatımıza olan etkisini değerlendirecek ve yeni planlar yapmak üzere pratik kararlar alacağız. İçgüdülerinize güvenirseniz doğru yönde ilerleyeceksiniz…