Kahve Falında Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında tavşan görmek çoğu zaman ne anlama geldiği ve gelecek ile ilgili ne mesajı verdiği araştırılan bir konudur. Peki kahve falında tavşan ne anlama gelir ve neye yorumlanır? Gelin bu soruların cevaplarına beraber bakalım…

Kahve Falında Tavşan Ne Demek

Kahve falında tavşan görmek, fal sahibinin bir süredir şüphe duyduğu konu hakkında bir şeyler öğreneceği anlamına gelir. Bu şüphe duygusu aşk hayatı ile ilgili olabileceği gibi iş hayatı ile ilgili de olabilir. Kahve falı tavşan figürünün yanında bir kadın figürünün de çıkması halinde, fal sahibinin bir kadın tarafından aldatılacağı, erkek figürünün çıkması halinde ise bir erkek tarafından aldatılacağını gösterir.

Figür olarak beliren tavşan kahve falında güzel haberlerin varlığına da dikkat çeker. Fal sahibi tanıdığı biri vasıtasıyla güzel haberler alacaktır. Tavşan figürünün yanında kalp figürü de varsa eğer, kişi platonik olarak birine yoğun duygular hissetmeye başlayacak demektir. Kahve falında tavşan çıkması aynı zamanda fal sahibinin bir şeyler sakladığına ve bu sırlarının ortaya çıkma ihtimalinin yüksek olduğuna işaret eder.

Kahve Falında Tavşan Kulağı

Kahve falında tavşan kulağı yorumu kulağın büyüklüğü oranında önem taşımaktadır. Kahve fincanında görülen küçük kulak geçici sıkıntılara işaret ederken, büyük kulak ise fal sahibi hakkında yapılan dedikodulara işaret eder. Kahve falında tavşan kulağı görmek aynı zamanda fal sahibinin sevgilisini ya da eşini aldattığı takdirde kısa sürede bunun insanlar tarafından duyulup ifşa olacağı anlamına da
gelir.

Kahve Falında Tavşan Kafası Görmek

Kahve falında tavşan kafasının belirmesi fal sahibi için önemli bir uyarıdır. Etrafında onu kıskanan kişilerin olduğuna ve kendisini bu kişilerden koruması gerektiğine işaret eder. Bu kişiler fal sahibinin dedikodusunu yaparak ona zarar verebileceği gibi, onun sırlarını başkalarına anlatarak da yalnızlaşmasına neden olabilirler.

 

Kahve Falında Zıplayan Tavşan

Kahve falında zıplayan tavşan, kısa süre içerisinde fal sahibinin duygularında iniş çıkışlar yaşayacağına ve dengesini kaybedeceğine dikkat çeker. Fal sahibinin mutluluğu da üzüntüsü de kısa sürer; ancak istikrarsız ruh hali nedeniyle kendisini oldukça yorgun ve yalnız hissedecektir.

Kahve Falında Beyaz Tavşan

Kahve falında beyaz tavşan herkesin isteyeceği bir figürdür. Güzel ve sevindirici haberleri simgeler. Fal sahibi peş peşe güzel haberler alacaktır. Etrafındaki kişilerin hayatlarında her ne kadar samimiyetsizlik olsa bile kendisi alacağı bu güzel haberler sayesinde ruh halini onlardan ayırmayı başaracak ve mutluluğunun keyfini çıkaracaktır.

Kahve Falında Büyük Tavşan Görmek

Kahve falında büyük tavşan belirmesi, fal sahibinin yakınlarından sakladığı sırların büyüklüğüne işaret eder. Fincanda beliren tavşan ne kadar büyükse, fal sahibinin sakladığı sır ve bu sırrın ortaya çıktığında neden olacağı tepkiler de bir o kadar büyüktür.

Kahve Falında Tavşan ve Kaplumbağa 

Kahve falında tavşan ve kaplumbağanın bir arada belirmesi, fal sahibinin yaşamakta olduğu iyi ve kötü olayların geçiciliğine dikkat çeker. Yakın çevresindeki kişilerden bazılarının zora sokması nedeniyle fal sahibi hedeflerine geçici bir süreliğine ulaşamayabilir veya yaşamakta olduğu iyi olayların etkisi kısa süre içerisinde bitebilir.

Kahve Falında Tavşan ve Fare Görmek

Kahve falında tavşan ve fare figürlerinin bir arada bulunması pek de güzel gelişmelere işaret etmez. Fal sahibini oldukça zorlanacağı bir dönem bekliyordur. Eşi ya da sevgilisi tarafından aldatılıp, ilişkisini bitirmek zorunda kalabilir.