Su Falı Nasıl Bakılır, Ayrıntıları Nelerdir?

Su falı nasıl bakılır diye sorarsanız; her şeyden önce bu falda çıkan şekillere göre yorumlama yapma durumu yoktur. Fal bakan kişi dış ortamdaki tüm faktörlerden kendisini soyutlayıp hiçbir ses veya görüntüden etkilenmeden sadece fala odaklanır. Bu fal bakan kişi için adeta ruhsal bir yolculuk gibidir. Konsantrasyonu ne kadar yüksek olursa, gördüklerini o kadar net yorumlar. Yetenekleri doğrultusunda fal bakan kişinin meleklerden yardım alması da mümkündür.

Su falı baktıranlar, niyetini belirleyip öğrenmek istedikleri şeyi söyledikten sonra fal bakan kişi de ön hazırlığını tamamlar ve su dolu tas veya bardağı önüne alır. Devamında su falı baktıran kişi, bir motif söyler. Örneğin, işim olacak ise suyun içine güneş doğsun der ve
ardından fala bakılmaya başlanır. Fal bakan kişi, gözünü sudan hiç ayırmaz ve kırpmaz.
Beliren ve yalnızca falı bakan kişinin görebileceği motif, fal baktıran kişinin söylemiş olduğu
motif ile eşleşirse bu kişinin dileği olacak demektir. Aksi halde farklı bir motif belirirse, dileği
gerçekleşmeyecektir.

 

 

 

 

 

 

Yüzükle Su Falı Nasıl Bakılır?

Özellikle bekar kızların kaç yaşında evleneceklerini öğrenmek için su falı yüzükle de
bakılmaktadır. Yüzükle su falı nasıl bakılır diye merak ediyorsanız; bardağı yarısını geçecek şekilde su ile doldurduktan sonra yüzük ipe bağlanmasıyla bir sarkaç elde edilir. Yüzük sarkacın tam ortasına denk gelecek şekilde sarkaç sağ el ile tutulur. Niyet belirlendikten sonra yüzük suya değmeyecek şekilde sarkaç yavaş yavaş bardağın içine indirilir. Bu noktada yüzüğün suya değmiyor olması çok önemlidir. Devamında yüzük kaç defa bardağa çarparsa kişi o yaşında evlenecek demektir. Aynı şekilde evli kadınlar için bu fal çocuk niyetiyle de bakılabilmektedir.

Su Falı Baktırmak Tehlikeli Midir?

Diğer fallara oranla daha fazla psişik güçler gerektirmesi nedeniyle su falı tehlikeli mi sorusu akıllara gelse de, sadece işin ehli kişiler tarafından bakıldığı takdirde daha net cevaplar vermesi nedeniyle diğer fallardan ayrılmaktadır.

Su falı, daha net cevaplar verdiğinden dolayı daha fazla tercih edilen bir faldır; ancak diğer
fallara oranla bakılması daha zordur. Su falı bakmak, doğuştan gelen bir duru görü yeteneği ile daha fazla konsantrasyon ve ruhsallık gerektirir. Bu nedenle falın doğru çıkmasında bakan kişi oldukça önemlidir. Herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir.

Online su falı ile uzman ve gerçek yorumcular da fal bakabilmekte ve niyetinize yönelik
sorunuza net cevap verebilmektedirler.