Venüs Balık Burcuna Geçiş Yapıyor

Bu hafta sonunda Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor. Peki, Venüs’ün Balık burcuna geçmesi bize neler getirecek?

Venüs’ün hepimizi yeni bir aşamaya geçirecek olan Balık burcuna geçmesi ile birlikte ölüm, doğum ve tabu gibi konular hepimizin gündem maddeleri haline gelecek. En ciddi ve ağır konuları düşünmemiz her burcu aynı zamanda bir dönüşüm sürecine de itecek.

Balık burcundaki Venüs’ün etkin olacağı önümüzdeki günlerde ruhsal gelişim, sırların ya da bilinçaltına bastırılmış olayların ortaya çıkışı ve kendi gücümüzün farkına varmamız gibi durumlar etrafımızı saracak; bu konularla ilgili deneyimler edineceğiz.

Venüs’ün Balık burcuna geçişi ile olumlu enerjiler yanınızda olacak ancak Balık burcunun işleri biraz zorlaştırabileceğini söylemek mümkün. Çünkü Balık burcunun dalgalı duyguları da hayatınıza girmiş olacak. Bu anlamda duygularınızı kontrol etmeye odaklanmalı ve öfke gibi kötücül duyguların sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz.

Bu dönemde aynı zamanda Balık burcunun derinde yatanı ortaya çıkartma gücü, aşırılıklar ve uç noktalarda eylemler bizi etkileyecek. Balık enerjisi korkularımızın ardındaki nedenleri ortaya çıkartırken sürecin sonunda bir Anka kuşu gibi küllerimizden doğmamız için bize yardım edecek. Bu günlerin sonunda ne olursa olsun hepimiz çok daha güçlü birer birey olacağız.

Venüs’ün Balık burcundan etkilenen gezegensel enerjisi herkesin içindeki zayıf nokta ile yüzleşmesine yardımcı olacak. Sınırlarınızın ötesine geçecek, korkularınız ile endişelerinizi öldürecek ve tüm bu deneyimlerden öğrendikleriniz ile birlikte bağımlılıklarınızdan, takıntılarınızdan, yıkıcı enerjinizden kurtulacaksınız.

Venüs’ün etkisi ile ayrıca küçük kaçamaklar gündeme gelebilir. Bu hafta farkındalığınız da artacak ve altıncı hissiniz belki de tavan yaparak sizi hiç hissetmediğiniz farklı duyguların etkisi altına alacak. Tüm bunları en doğru şekilde kullanırsanız bu hafta belki de sadece gelişim, ilerleme ve aynı zamanda da eğlence haftası olabilir.

Güçlü durmayı bilen herkes için bu sürecin hem olgunlaştırıcı hem de başarı için motive edici olacağını ifade etmekte yarar var. Finansal sorunların çözüleceği, güven ihtiyacının son bulacağı bu günlerde Balık istediğiniz her türlü kaynağı ayaklarınıza serecek. Size gereken gücün aslında içinizde keşfedilmeyi beklediğini de anlayacaksınız.

Önümüzdeki günlerde kazanacağınız her şeyi etrafınızdaki kişilerle paylaşmak istemeniz de olası. Bu geçiş sayesinde romantik ilişkileriniz de hız kazanacak. İlişkisi olan burçların ilişkilerinde iniş çıkışlar yaşaması olası. Ayrıca ilişkisi olmayanların da beklenmedik bir anda aşık olma ihtimalleri var.

Venüs’ün Balık burcuna geçtiği süreci tabularınızı yıkmak, zincirlerinizi kırmak ve güçlenmek için kullanmalısınız. İçinizdeki gücün sınırsız olduğunu anladığınızda korkularınızdan arınmanız daha kolay hale gelecek. Dönüşüm başlıyor.

Bu günlerde geçmişe takılı kalmayın, gücünüzü olumsuz ya da yıkıcı şekilde kullanmayın. Borç almamaya özen gösterin. Sürecin sonunda işler çirkinleşiyor diye düşünürken bir anda kendinizi bulutların üzerinde gibi hafif hissetmeye başlayacaksınız ve gerçek potansiyeliniz de ortaya çıkacak.