Büyük Kare Mars Lilith Juno Karesi

Bu hafta içinde Boğa burcundaki Mars, Kova burcunda Lilith ve İkizler burcundaki Juno asteroidi arasında 25 derecelik bir kare açı oluşacak. Peki, bu Büyük Kare bizi nasıl etkileyecek?

Kara Ay olarak tabir edilen Lilith asteroidinin Mars ile karşılaşması hayatımızı oldukça güçlü bir şekilde etkisi altına alacak. Bu yoğun etkinin en önemli nedenlerinden biri Kara Ay olarak tabir edilen Lilith asteroidinin Kova burcunda olması ve Boğa burcundaki Mars ile arasında oluşacak kare açıya İkizler burcundaki Juno asteroidinin de dahil olacak olması. Kısacası Lilith asteroidi ile Mars karşılıklı konumlarını aldığında Juno asteroidi de işin içine dahil olacak ve gezegensel enerjilerin çok daha karmaşık bir hal almasına neden olacak, diyebiliriz.

Lilith asteroidinin, Mars’ın ve aynı zamanda da Juno asteroidinin dahil olacağı bu yoğun kare açı ilk olarak hepimizin kendimiz gibi davranmamıza neden olacağını söyleyebiliriz. Maskeler düşecek ve herkes artık içinden gelen neyse onu söyleyecek. Bu durumun bir yönden iyi olduğunu söylemek mümkün çünkü bu sayede bu dönemde etrafımızdaki kişilerin aslında kim olduğunu anlayabileceğiz.

Ama bu durumun bir yandan da olumsuzluklara sebep olacağını belirtmekte yarar var. İçimizden ne gelirse söylediğimizde etrafımızdaki bazı kişilerin alınması ve kendilerini geri çekmesi de kaçınılmaz olacak. Bu hafta hiç kimse diğerlerini önemsemeyecek ve Kara Ay’ın etkisi ile bencillik tavan yapacak.

Bu dönemde hayatımızın etkileneceği diğer konulardan biri de acımasız gerçekler olacak. Kara Ay olarak tabir edilen Lilith asteroidi oldukça baskın bir enerjiye sahip olduğu için ne yazık ki Kova burcunun yumuşatma etkisini yok edecek ve İkizler burcundaki Juno asteroidini de arkasına alarak acı gerçeklerin birer birer gün yüzüne çıkmasına neden olacak.

Yoğun gezegensel enerjilerin etkisiyle saklanmanın imkansız hale geleceği bu dönem hiç birimiz için kolay olmayacak ama bu dönemin sonunda aynı zamanda çok da rahatlamış olacağız diyebiliriz çünkü gizleyecek hiçbir şeyimiz kalmayacak.

Lilith asteroidi ile Mars arasında oluşan kare açıya Juno asteroidinin de dahil olduğu ve bizi etkisi altına aldığı bu dönemde yapılacak en iyi şey kendimizi gerçeklere hazırlamak olacaktır. Etrafınızdaki kişilerin bencilce davrandıklarını gördüğünüzde biraz daha anlayışlı olmaya çalışabilirsiniz. Bu dönemin sonunda çıplak gerçeklerle baş başa kaldığınızda çok daha özgür hissedeceksiniz, emin olabilirsiniz.