1 Ekim Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası beklenmedik gelişmeler olacak. Ortaya çıkmış olan ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Fakat içinizden yükselen arzular ile karşılaştığınız olaylar farklı olabilir. Aslında şansınızı fazla sorgulamazsanız iyi olacak. Daha olumlu ve iyimser olmaya özen göstermelisiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası detaylar olacak.  Daha önce dikkatinizi çekmeyen detaylar ile çok fazla ilgilenebilirsiniz ve bu arada fırsatları kaçırabilirsiniz. Daha önce saygı duyduğunuz kişiler ve olaylara farklı açılardan baktığınız bir dönemdesiniz. Sizi destekleyen kişileri küstürmeyin ve dikkatinizi yapmak istediğiniz her ne var ise ona odaklayın. Şansınız açık.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası dinlenme olacak. Bugünlerde maddi harcamalarınıza daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerinizde kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. İş ortamınızda daha mücadeleci olabilirsiniz ama yaşanacak olan tartışmalardan uzak durmalısınız. Sorumlu olduğunuz işleri sonlandırabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

 

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası yenilikler olacak. Bu ara özellikle çok aktif olacaksınız ve kariyerinizin açısından çok önemli olacak arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiklerinizle ve onlar hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onları alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yeni fırsatlar olacak. Net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. Önümüzdeki günlerde yükselişte olacaksınız. Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş ya da eğitim projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaksınız.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası sevgi olacak. Hareketli bir zaman dilimi geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkilemiş olabilir. Ayrıca karşılaştığınız bazı etkileyici kişiler duygularınızı tamamen değiştirebilir. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. İsteklerinizi ve duygularınızı ortaya koymanız pek kolay olmayacak. Olumlu düşünün.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası aile olacak. Yeni stratejiler yapabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ancak gücünüzü ortaya koymak için kullandığınız yöntemler rahatsız edici olabilir. Aynı zamanda bu durum size de yansıyabilir. Olayları ve kişileri fazla zorlamayın. Tabii kendinizi de. Sezgileriniz ve hayal gücünüz yükseliyor. Kendinize güvenmeye başlayın.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası şansları olacak. Şansınız açılıyor. Bu dönemde akıl yerine sezgilerinize güvenirseniz, kazanacaksınız. İyi yatırım yapmanız sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz, bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. Sevdiklerinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız. Dikkatli olun.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası başlangıçlar olacak. İsteklerinizi ortaya koymak için yıldızların bu avantajlı konumundan istifade edin. Tereddüt etmek muhteşem bir fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. Sizin gibi birine böyle olması çok yazık olur. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızların teşviki ile iş arkadaşları ve üstlerinizi ikna edebileceksiniz. Değişim sizi bekliyor.

 

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası eğitim veya kariyerde başarı olacak. Bu dönemde karşınıza fırsatlar çıkacak. Bu fırsatlardan en iyi şekilde istifade etmeye çalışın. Hassas olduğunuz konulara karşı daha savunmacı davranabilir, bedensel konularınız ise daha fazla gündemde olabilir. Beslenmenize daha çok dikkat etmelisiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin ve spor yapın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası ikili ilişkiler olacak. Bu dönemde ikili ilişkilerinizde sözlerinize dikkat etmenizde fayda var. Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Bilinçaltınızda takıntı halinde bulunan ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız. Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Bu kadar gözü kara olmayın ve dikkatli olun.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası sorunların çözülmesi olacak. Ailenizi ilgilendiren ortak yatırımlarda yönlendirici olmalısınız. Maddi konularda zekanız yüksek. Özellikle kariyer ve eğitim alanlarında tüm sorunlarınız çözülüyor. Duygularınızın harekete geçtiği bir dönemdesiniz. Kendinize olan güveniniz artacak. Hedeflerinize daha fazla yaklaşacaksınız.