1 Eylül 2016 Yılın Son Güneş Tutulması 1.Bölüm

Son derece sert ve zorlu bir yıldan geçiyoruz. Bu yılın son güneş tutulması 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek dolayısıyla birçoğumuzun hayatında beklenmedik gelişmeler ve değişim süreci söz konusu olacak. Güneş tutulması burçlara nasıl etki edecek, hayatımıza nasıl yön verecek sorularınızın yanıtlarını burç analizimizden ulaşabilirsiniz.

Koç Burcu: Güneş tutulması koç burçlarının kariyer ve sosyal hayatına etki ediyor. Yanlış anlaşılmalar, olumsuz izlenimler, ufak tartışmalar, yoğun eleştiriye maruz kalma, yaptığınız olumlu işlerin bile birilerinin canını sıkması iletişim kapılarını kapatmanıza sebep olabilir. Çalışma hayatının içerisinde olan koç burçları bu dönem iş yerlerinde mutsuz olmaları, yaptıklarının bir türlü beğenilip gereken değeri görmemesi sebebi ile değişiklik, yenilik ihtiyacını gündeme getirebilir ve yeni bir iş arayışı başlayabilir.

Boğa Burcu: Güneş tutulması boğa burcunun iş hayatında oldukça derin etkiler bırakabilir. Bir süredir memnuniyetsiz olduğunuz bir işiniz olabilir; bu dönemde ipler gerilebilir ve ani kararlar almanıza sebep olabilir. Ani kararlar almak yerine sakinleşmeyi beklemenizi ve birkaç kez düşünmenizi öneririz. Aksi halde pişman olacağınız yol ayrılıkları yaşanabilir. Yeter artık diyebilir, yen bir iş arayışına girebilir, kariyerinizi başka bir noktaya taşımak için planlar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu: Güneş tutulması ikizler burcu için bir sorgulama dönemini başlatıyor. Uzun zamandır iletişim kurulan arkadaşlar, aile bireyleri gibi yoğun kontak halinde olunan kişilerin iyi niyetlerinin sorgulandığı, hayal kırıklığına işaret eden bir süreç söz konusu olabilir. Hayatınızda uzun zamandır yapmayı planlayıp yapamadığınız temizlik evresi başlayabilir. Geleceğe yönelik kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek adına önemli adımlar atabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Güneş tutulması yengeç burçlarını kabuğuna davet ediyor. Uzun zamandır durağan halleri ile dikkat çeken yengeçler, bu hafta alıngan, kırılgan tutumlar sergileyebilir ve insanların niyetlerini sorgularken kendisini bulabilir. İlişkisi olan yengeçler tm dünyadan soyutlanıp partnerlerine odaklanmak isteyebilir; yalnız olan yengeçler ise aileleri ile vakit geçirmeyi, huzurlu günler yaşamayı gündemlerine taşıyabilirler.

Aslan Burcu: Güneş tutulması ile beraber aslan burçları finansal konulara eğiliyor. Geçtiğimiz yıl iş konusunda atılımda bulunan, değişiklik yapan aslan burçları güneş tutulması ile beraber yeni arayışlara gidiyor. Maddi konulardaki kısır döngüden sıyrılmak için plan ve projelere imza atabilirsiniz. Etrafınızdaki kalabalığı azaltıp ailenize odaklanacağınız bir dönem size bekliyor.

Başak Burcu: Hayal ettiği rutine kavuşmak için uzun zamandır çabalayan başak burçları için güneş tutulması adeta bulunmaz bir fırsata dönüşüyor. Bir süredir sıkıntı çektiğiniz konulardan sıyrılabileceğiniz ve emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Maddi anlamda bol kazançlı ve bereketli yatırımlara imza atabilir, projeler geliştirebilirsiniz.

Mutlu ve keyifli bir hafta sizin olsun!