1 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası tanışacağı yeni insanlar olacak. Yeni müşterilerinize ya da arkadaşlarınıza daha fazla önem vermeniz gereken haftada olabilirsiniz. Hayatınızda yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem herkesle iletişim halinde kalmaya, hem de iş yerinizdeki e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Dikkatli olun!

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası aşk, sevgi ve arkadaşlık olacak. Sevdiklerinizle yapacağınız konuşmalarda daha yaratıcı ve heyecanlı bir hayat isteğinizi gündeme getirebilirsiniz. Potansiyelinizi daha fazla ortaya çıkarmak için, iletişim gücünüze ve dikkatinizi toplamaya ihtiyacınız olabilir. Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi kullanmalısınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası yoğun gündemleri olacak. Seyahat planlamanızı istediğiniz gibi yapamadıysanız, profesyonel birilerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Kariyerinizdeki planlarınız istediğiniz yolda ilerleyebilir. Bunun için daha fazla desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası ailevi sorunlar olacak. Bu haftayı daha rahat geçirebilmek için arkadaşlarınıza ve özellikle iş yerindeki insanlara daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Hayatınızı geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. Bu yüzden sorunlarda çekinmeden destek alın.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası agresiflikleri olacak. Maceralı bir haftada olabilirsiniz. Seyahat planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Detaylarına henüz tam hakim olamayabilirsiniz ancak; bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Beklenmedik durumlar ortaya çıktığında agresif olmak yerine sakin olmayı ve rahatlamayı tercih edin. Bu süreçte sevdikleriniz size destek olacaklar.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası kendileri olacak. İlginin sizin üzerinizde olacağı, sanki güneşin sizin etrafınızda döndüğünü sanacağınız bir hafta sizi bekliyor olabilir. Parasal konularda istediğiniz seviyeye ulaşamamış olabilirsiniz. Uzun dönem planlarınızı bu dönemde gözden geçirmeniz gerekebilir. Sorunları aşmak için içinizdeki gücü kullanabileceğinizden emin olun.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası değişim olacak. Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiğini belirlemeniz gerekiyor.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası maddi konular olacak. İletişim yetenekleriniz sayesinde, üzerinde çalıştığınız bir projede mutlu sona ulaşabilirsiniz. İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. Ayrıca aile meselelerine daha fazla önem vereceğiniz, ailenize sürprizler hazırlayacağınız bir haftadasınız.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası hayatları ve gelecek planları olacak. Arkadaşlarınızın sizi daha iyi anladığını hissedebilirsiniz. Bu sizin içinizdeki çocuğun ortaya çıkmasını sağlayabilir. Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın ve sohbet edin.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sorgulamak olacak. Hem kendi hayatınızı hem de farklı konuları sorgulayacaksınız. Kurumsal yapılar içinde oluşan anlaşmazlıkları çözmek için iletişim becerilerinizi etkin biçimde kullanmanız gerekebilir. Hayatınızda ne olursa olsun sonunda şunu unutmamalısınız. Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollardan geçer.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası iletişim olacak. Herhangi bir konudaki fikrinizi başkalarına aktarırken zorluk çektiğinizi fark edebilirsiniz. Bu aralar özgüven eksikliği çekiyor olmanız, iletişim konusunda yaşadığınız kötü deneyimlerden kaynaklanıyor olabilir. İnsanlarla olan iletişiminizde farklı yollar izlemeye çalışmalısınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yenilenme olacak. Bugünlerde işinizde ya da özel hayatınızda nereye geldiğinizi ve nasıl bir gelişim sürecinden geçtiğinizi anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Yaşanan olaylara karşı bakış açınızı değiştirmek ve değişim sürecine girmek, hayatın anlamını bulmanız ve kendinizi anlayabilmeniz açısından önem taşıyor. Bunu aklınızdan çıkartmayın.