10 – 16 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta maddi konularının öne çıktığı bir sürece girerken Boğalar ise enerjilerinin yüksek olduğu bir döneme adım atıyorlar. Dahası yazımızda…

KOÇ

Bir yandan kendinizi oldukça iyi hissettiğiniz, hayattan aldığınız keyfin arttığı ve pozitif enerjilerle dolu bir hafta sizleri beklerken, bir yandan da zaman zaman sevdiğiniz kişi ile aranızda egosal çatışmaların olduğu, maddi plansızlıklardan veya istikrarsızlıklardan dolayı oluşabilecek zorlanmaların da gündeminizde yer alabileceği bir hafta olacak. Özellikle çalışan Koç burçları patronları veya yöneticileri ile çatışmalara girebilirler. Kariyer hayatınızın zarar görmemesi için fevri tavırlardan ve olayları kişiselleştirip büyütmekten uzak durmanızda fayda var.

BOĞA

Ailevi ve ev konularında modunuzun çok yüksek olduğu ve bu alanlarda enerji yoğunluğunu
hissedeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Beklemekte olduğunuz haber veya imzalarla ilgili hızlı gelişmelere şahit olacaksınız. Diğer bir yandan gökyüzündeki enerjiden dolayı istikrarsızlık, karar verememe veya başladığınız bir işi bitirememe durumları gündeminizde olabilir. Kendinizi biraz gergin ve tartışmaya meyilli hissedebilirsiniz. Alım, satım ve gayrimenkul yatırımı düşünen Boğa burçlarının bir süre daha beklemelerini tavsiye ederiz.

İKİZLER

Oldukça hareketli olacağınız, hayatınızın çok hızlı akacağı, telefon konuşmaları ve diyalogların çokça yaşanacağı, kısa yol ve seyahat planlarınızın gündeminizde olacağı bir hafta sizleri bekliyor. İnsanlarla fazlaca bir arada olup, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Aşk ve arkadaş ilişkilerinizde yoğunlaşan bu enerjiler gökyüzündeki hareketlilik ile beraber zaman zaman dengesizliğe doğru gidip gergin enerjilere, tartışmalara ve güç savaşlarına dönebilir. İlişkilerinizin bozulmasını istemiyorsanız, enerji yoğunluğunun olduğu bu dönemde dilinizin keskinleşmesine ve kırıcı davranmanıza karşı dikkatli olmanızda fayda var.

YENGEÇ

Sizler için özellikle maddi konularda haber, telefon ve imzaların yoğunlaşacağı bir hafta olacak. Parasal kaynaklarınızdaki hareketliliğiniz hızlanırken, daha hırslı ve daha iddialı birine dönüşebilir ve biraz bireysel düşünebilirsiniz. Hırsınızda ve bireysel davranışlarınızda dengeyi kuramamanız halinde karşınızdaki kişiyi ezecek tavırlar sergileyebilir, hem kariyer hem de özel yaşamınıza zarar verebilirsiniz. Bir yandan gündeminiz hareketlenip tuttuğunu koparan bir kişi olduğunuzu yakın çevrenize kanıtlarken bir yandan da özel yaşamınızda dengede davranmanız ve temkinli olmanız halinde oldukça verimli enerjilerle dolu bir hafta sizleri bekliyor olacak.

ASLAN

Kendinize olan güveninizin oldukça artacağı, yeni karar düşünce ve planların gündeminizde olacağı, pozitif düşüncelerle dolu bir hafta kapıda! Çalışan Aslan burçları bir yandan kariyer hayatlarında iddialı bir duruş sergilerken bir yandan da güzel teklifler alabilirler. Bu alanlardaki desteklenme enerjisine ek olarak, gökyüzü hareketlerinden dolayı diyaloglarınızda keskin cümleler kurabilir, sizden beklenmeyen tepkileri verip etrafınızdaki insanları şaşırtabilir ve ilişkiniz eğer bozulmaya meyilliyse gerek iş gerekse aşk ilişkinizde kopmalar yaşayabilirsiniz. Eğer bu süreçte dingin davranmak yerine fevri hareketlerde bulunursanız ilişkisel anlamda ciddi sınanmalar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

İnsanlarla çok iç içe olmak yerine, yalnız kalma ihtiyacı duyup kendi köşenize çekilmek isteyeceğiniz bir hafta olacak. İddialı ve ön planda olmak yerine geriye çekilip etrafınızda olup bitene uzaktan bakmak isteyeceksiniz. Maddi enerjilerin oldukça güçlü olacağı ve beklemekte olduğunuz paralara ulaşmak için destekleneceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Bu güzel enerjilerin yanı sıra zaman zaman yanlış anlaşılmalar, kendinizi ifade etmekte zorluk ve insanlara güven duygunuzda zedelenmeler yaşayabilirsiniz. Bunları yaşamamak için söylediklerinize dikkat etmenizde, kıskançlıktan uzak durmanızda, aceleci ve fazla bencil davranmamanızda fayda var.

TERAZİ

Sosyalliğiniz ile hem arkadaşlık hem de aşk ilişkinizde hareketliliğin artacağı bir hafta olacak. Bu hafta boyunca davranışlarınızdaki denge sizin için çok önemli. Dengeli ve anlayışlı davranırsanız iletişim halinde olduğunuz insanlara özgüveniniz ve güzel enerjiniz geçecek. Bireysel davranışlarda bulunmanız, özgürleşme isteğinizde aşırılık olması, empati kurmamanız ve kaprislerde işin dozunu kaçırmanız halinde ise hem iş hem de özel ilişkiniz oldukça zarar görebilir. Sorunlu bir ilişkiniz varsa bu davranışlarınızla beraber bitme noktasına gelebilir. Eğer ilişkiniz devam etsin istiyorsanız, gerginliğe ve bireyselliğe meyilli olduğunuz bu hafta dingin davranmanızda ve empati kurmanızda fayda var.
Gökyüzündeki enerjiden dolayı bu dönemde başlayacak olan ilişkilerin devamında çatışmaların bolca yaşanma potansiyeli olduğundan, yeni bir ilişkiye başlamayı düşünen Terazi burçlarının bir süre daha beklemelerini tavsiye ederiz.

AKREP

Kariyer alanında bir süredir güzel haberler bekleyen ve işteki başarıları ile adından söz ettirmek isteyen Akrep burçlarının bu alanlarda oldukça iddialı olacağı ve güzel gelişmeler yaşayacağı bir hafta olacak. İş hayatı ile ilgili yeni ve mutlu edici haberler kapıda! Gündelik yaşamın çok hızlı akacağı, hem iş hem ev yaşamınızın durağanlıktan uzak olacağı ve yüksek enerjileri barındıran bu dönemde, iletişim şeklinizde farklı bir dil kullanır ve sakinlikten uzaklaşırsanız veya aynı hızı özel yaşamınıza yansıtıp artan enerjinizle flörtöz tavırlar sergilerseniz gerek iş gerek özel hayatınızda çatışmalar yaşamanız çok
olası görünüyor. Bu dönemde hem sık sık bir araya geldiğiniz insanlarla olan ilişkinizde hem de özel yaşamınızda dengede ve sakin kalmanızda fayda var. Hafta boyunca aceleci davranmanız halinde sakarlıklar ve kazalar yaşama potansiyeliniz görünüyor. Dikkat!

YAY

Bir yandan gökyüzündeki ateş elementinin desteği ile özgüveninizin ve iddianızın yüksek olduğu kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir haftaya giriş yaparken, diğer yandan ego savaşlarından uzak durmaz, empati kurmaz ve kurduğunuz diyaloglarda kendinizi yanlış ifade ederseniz ilişkilerinizde zorlanmalar yaşamanız mümkün görünüyor. Çalışan Yay burçları gelen yeni projelerle ilgili detaylı düşünmez veya istikrarlı davranmazlarsa gelen fırsatları kaçırabilirler. Bu alanlarda fazla aceleci davranmamanızı ve iyi incelemeden karar almamanızı tavsiye ederiz. Sevgilinizle veya eşinizle iletişim kurarken empati yapmanızda ve kendinizi açıkça ifade etmenizde fayda var. Sosyalliğinizin artacağı bu haftada, hızlı akışa ayak uydurmak adına adımlar atarken gereksiz harcamalarda bulunmamaya
dikkat!

OĞLAK

Finansman ihtiyacı, kredi alımı, nafaka, miras veya dışarıdan beklenen paralarla ilgili hızlı gelişmelerin olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Maddi alanlarda desteklenip kısa zamanda büyük başarılar yakalarken, özel hayata biraz dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Bir yandan gökyüzündeki hareketler nedeniyle kendinizi gergin hissederken bir yandan da özel ilişkinizde kıskançlık, kaprisler, tartışmalarda ses yükseltmeler ve gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sakarlık ve yaralanma potansiyelinin olduğu bu hafta boyunca aceleci tavırlardan uzak durmanızda ve dikkatinizi arttırmanızda fayda var.

KOVA

Sizin için ilişki alanlarında enerjilerin oldukça arttığı bu haftada ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye yelken açmanız ya da ilişkiniz varsa mevcut ilişkinizde belirgin hareketlenmeler yaşamanız mümkün. Kendinizi sevgi ve aşk enerjisi ile dolu, her zamankinden çok daha fazla flörtöz hissedeceksiniz. Bu süreçte mevcut ilişkisi olan Kova burçları ilişkilerinin kıymetini bilip flörtleşmelerden uzak dururlarsa, olası krizleri önlemiş olurlar. Yeni bir ilişkiye başlamayı planlayan Koç burçları ise sonrasında kararsızlık yaşayıp pişman olmamaları için hayatlarına almayı düşündükleri kişi kendileri için gerçekten uygun mu değil mi diye iyice gözlemlemelerinde fayda var. Maddi konularla ilgili olarak, eviniz ile ilgili masraflar gündeminizde olup, yaşam alanınızı güzelleştirmek için küçük değişimler
yaparken harcamalarda aşırıya kaçabilirsiniz.

BALIK

Gündelik hayatınızın ve zihin dünyanızın oldukça hareketli olduğu bir hafta sizleri bekliyor. Maddi alanlarda hırsınızın arttığı bu hafta süresince yeni iş teklifleri alabilir, bugüne kadar hak ettiğinize inandığınız başarıyı kazanabilmek için savaşçı yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Diğer insanlara parasal olarak destek olmak isterken kendinizi zor duruma sokmamaya ve fazla açılmamaya dikkat etmenizde fayda var. Sosyal hayatınızda kendinize olan güveniniz artarken, gerek iş gerekse özel yaşamınızda hareketliliğinizin arttığı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu süreçte varlığı ile size iyi gelmeyen ve sizi
beslemeyen arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilir, hayrınıza olacak bir arınma sürecine girebilirsiniz.