10 Aralık Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yeni yerler keşfetmek olacak. Bu dönemde karşılaştığınız sorunlara ilginç çözümler bulabilirsiniz veya bir arkadaşınızın bulduğu çözümlerden etkilenebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde duygularınız derin olacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Sonrasında ise haliniz değişecek ve nedensiz bir sabırsızlık hissedebilirsiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası yeni başlangıçlar olacak. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmak ve büyük sorumluluklar almak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat aceleci davranmasanız iyi olacak. Hareket halinde olmak, seyahatler ve sportif faaliyetler sizi rahatlatacak. Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve eskiden tanıdığınız kişilerle ile ilgili haberler duyabilirsiniz. Geçmişte arzu edip sonra unuttuğunuz istekleriniz bu süreçte uyanabilir.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası dinlenme ve rahatlama olacak. Bu dönemde iş hayatınızdaki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Bu hafta ön planda olmak ve sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Yöneticilerinizle iletişim kurmak için haftanın ilerleyen günlerini bekleyin. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz koşullar olgunlaşacak. Sağlığınıza da özen gösterin.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası yarım kalan işlerin bitmesi olacak. Bu dönemde aldığınız desteklerle ilerleme kaydedebileceksiniz. Bürokratik engellerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda çalışkan, verimli, kararlı ve başarı odaklı bir enerjiye sahipsiniz. Bu enerjinizi boşa harcamayın. Toplantılar düzenleyip, herkese sorumluluklarını bildirin. Şansınız dönüyor.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası gelecek planları olacak. Bu dönemde uzun vadeli projelere odaklanın. Bir işin verimlilik yönünü araştırın. Kimlerle ilerlemeniz gerektiğine karar verin. Sosyal ilişkilerinizde de aktifsiniz. Bu hafta içinde çocuğunuza, kardeşinize ya da arkadaşlarınıza ekstra vakit ayırın. Sizinle birlikte olmaktan mutlu olacaklar. Ayrıca aceleci davranmayın.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası farklı konularda ilerleme kaydetmek olacak. Bu dönemde uzun süredir kendinizle ilgili yapmak istediğiniz düşünceleri hayata geçirmenizin zamanı geldi. Gelecek tepkilere aldırmadan devam edin. Ayrıca dikkatinizi sevdiğiniz konulara odaklayacaksınız ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Tasarruflu olmalısınız.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası ekonomik konular olacak. Bu dönemde parasal konulara yönelik isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyecek ve gelişmeleri bekleyeceksiniz. Dostlarınız ve sevdikleriniz sizi destekliyor. Yakınlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası fırsatlar olacak. Bu dönemde karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Aslında önem verdiğiniz konular değişiyor ve daha başka şeyleri ciddiye almaya başlıyorsunuz. Haftanın ilerleyen günlerinde karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve sanatsal faaliyetlere ilgi duyacaksınız.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası sevdikleri olacak. Bu dönemde medya ve uluslararası konularda meşguliyetiniz artabilir. Yeni kararlar almak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni şeyler öğrenmek için zaman ayırmanız gerekebilir. İşlerinize yön kazandırmak için çok çaba sarf edebilirsiniz. Akşam için arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sağlıkları olacak. Bu dönemde serinkanlı, planlı ve gerçekçi olmayı gerektiren konulara zaman ayırın. Sizin gibi pragmatik bir insan için harika bir zaman dilimi. Tembelliği bir kenara atıp, pratik zekanızla aldığınız kararları ciddiyetle eyleme dökün. İş projelerinizin uygulama süreçleri için harika planlar yapabilirsiniz. Uykusuz kalmamalısınız.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası kişisel gelişim ve bakım olacak. Bu dönemde meditasyon veya yoga gibi sporlara başlayabilirsiniz. Cilt, diş bakımı yaptırmak duruş bozukluklarına iyi gelen yoga hareketlerini tekrarlamak bedeninizi rahatlatacak. BOL para harcamak istiyorsunuz, ama bugünlerde böyle çılgınlıklar mümkün görünmüyor. Dostlara hediye alırken aşırıya kaçmayın.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası sosyal iletişimin artması ve arkadaş buluşmaları olacak. Bu dönemde çalışmalarınızı sürdürürken alacağınız bazı haberler yüzünden dikkatiniz dağılmış olabilir. Fakat kararlarınızı sürdürmeyi başarabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisine daha fazla ilgi duyacaksınız ve bilgisayarınızı veya telefonunuzu yenilemek için araştırmalar yapacaksınız.