10 Eylül Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası eğitim ve kariyerleri olacak. Haftaya keyifli başlayacaksınız ve haftanın ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Sevdikleriniz ile ilgili karmaşık duygularınız olabilir fakat bunun üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası iletişim olacak. Yabancılar ile kuracağınız ilişkiler hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir ve olaylara çok daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz ve özellikle yakınlarınızın yaşadığı ilişkiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Fakat kendinizi daha özgür hissettiğiniz bir dönemdesiniz.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası geçmiş olacak. Geçmişle yüzleşeceksiniz ve eskiden önemsediğiniz şeyler sizi rahatsız etmeyecek. Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bu süreçte sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. Geleceğinizle ilgili düşünerek hayatınızdaki sorunları aşmak üzere harekete geçebilirsiniz. Şansınız açık olacak.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası aile olacak yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışmalar meydana gelebilir, çözmek zaman alabilir. Bazı durumları veya insanları olduğu gibi kabullenmeniz gereken zamanlardasınız. Kendinize özel zamanlar ayırmak için program yapabilirsiniz. Gerginliğinizi boşaltmaya bakın.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası kendileri ve hobileri olacak. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenizde olumsuzluk örneği oluyorsunuz. Onlar özveri bekliyor. Biraz daha sakin ve soğukkanlı olabilirseniz her şey çok daha iyi olacaktır.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası değişim olacak. Dikkatiniz yükseliyor ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Eski arkadaşlarınızı arayabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Eviniz, aile bireyleri ve çocuklar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Çözümleyici ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası hayatlarınız değiştirme isteği olacak. Alacağınız davetlere arkadaşlarınız ile birlikte gidebilirsiniz ve karşılaştığınız etkileyici kişiler dikkatinizi çekebilir. Yaşantısında radikal değişiklikler yapmak isteyenler için uygun zaman. İstediğiniz değişiklikleri yapmak için arkadaşlarınıza danışabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası aileleri olacak. Evinizdeki değişiklikler hoşunuza gidiyor. Bugünlerde her alışverişinizi eviniz için yapmaktan memnunsunuz. Bu enerji ruhunuza ferahlık saçıyor. Bu arada iş hayatınızda olur olmaz her şeyde olumsuzluk arıyorsunuz. Başka insanların huzurunu kaçırabilirsiniz. Kendi işlerinizle ilgilenin çünkü yoğun bir gündeminiz olacak.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası ekonomik durum olacak. Çok daha fazla para harcamak gibi bir isteğiniz olabilir. Haftaya keyifli başlayacaksınız ve daha önce yapmayı planladığınız işlere odaklanacaksınız. Alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir. Ayrıca beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir. Bir süredir görmediğiniz kişilerle görüşmek sizi etkileyecek.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sevdikleri olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızdan alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Bu dönemde iyimser bir tavır içinde olabilirsiniz ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız, unutmayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası duyguları olacak. Duygularınıza odaklanmanız size iyi gelecek. Aklınız sizi yanıltabilir, dikkatli olun. Ayrıca arkadaşlarınızın fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Dedikodulardan uzak durun ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Her zamanki hayatınızda yeni aktiviteler yaratmak için doğru zaman. Kazancınızı yükseltebileceksiniz, merak etmeyin.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası kariyerleri ve başarı olacak. İşlerinize odaklanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Detaylı ve farklı planlamalar yapma ihtiyacı duymanız mümkün. Hizmet verdiğiniz konularda dikkatli çalışmanız memnuniyeti arttıracaktır. Çalışma ortamınızda motivasyonunuzun yüksek olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.