10 Haziran Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçlar kariyer ve eğitim hayatındaki konularla ilgilenecekler. Bu alanda yaşayacağınız stresi atmak için daha fazla sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Sık sık arkadaşlarınızla sohbet edecek ve rahatlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konularda da biraz daha dikkatli olmanız ve özellikle alerji ve mide rahatsızlıklarına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu hafta büyük başarılar elde edeceksiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğalar aileleri ve sevdikleri ile ilgilenecekler. Bu süreçte kimsenin kalbini kırmamaya ve biraz daha sakin olmaya özen göstermeniz gerekiyor. Yapacağınız en iyi şey sorunlarınıza farklı bakış açıları geliştirmeye çalışarak bakmanız veya aklına güvendiğiniz birinden akıl alarak hareket etmeniz olacaktır. Aksi takdirde kendi hatalarınız yüzünden sorun yaşayabilirsiniz.

 

İkizler

Bu hafta İkizler yoğun bir programın içinde işlerini halletmeye çalışacaklar. Bu dönemde vakit bulduğunuz her anı kendinize ayırmalısınız çünkü yorucu günler sizi bekliyor. Hayatınızı mantık çerçevesinde yoluna koyabilir maddi fırsatları yakalama adına iş bitirici ataklar yapabilirsiniz. Bir türlü açıklığa kavuşturulmayan konuları korkusuzca ele alacak ve sonuca ulaştıracaksınız.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeç burçları yorgunluklarını atmaya çalışacaklar. Bu dönemde uzun süredir bitmeyen işlerinizin ardından üstünüze bir yorgunluk çöktüğünü hissedebilir ve bunu atmak için uğraşabilirsiniz. Duygularınızı kenarda bırakarak mantıklı davranarak doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Sorunlara kısa sürede çözüm bulan yapınızla hayranlık uyandıracaksınız.

 

Aslan

Bu hafta Aslanlar hayatlarını yeniden düzenlemeye çalışacaklar. Sık sık bu konuda plan yapacak ve ne yapmaları gerektiğini düşünecekler. İşiniz ve aileniz arasında mükemmel bir uyumu yakalayacaksınız. Hafta ortasına doğru aşk ve çocuklar konusunda daha ciddi planlar yapmanız ve kararlar almanız gerekebilir. Aynı zamanda sindirim sorunlarına dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Başak

Bu hafta Başakları hayal güçlerini kullanarak pek alanda farklı üretimler yapacaklar. Neye ihtiyacınız olduğunu ve eksik yönlerinizi tarafsız bir gözle değerlendirebilirsiniz. Hayattan ne beklediğinizi ve hayatın size sunduklarını analiz edeceksiniz. Önümüzdeki birkaç günlük süreç size çok iyi gelecek çünkü artık hayatınızı ne şekilde yaşamak istiyorsanız onu yapacaksınız.

 

Terazi

Bu hafta Terazi burçları anne, baba, çocuk ve akrabalarla ilgili konularla ilgilenmek zorunda kalacaklar. Herkes sizden yardım isteyebilir. Sürpriz haberler alabilir ve planlarınızı değiştirebilirsiniz. Hafta ortasına doğru kariyerle ilgili konularda çalışma temponuz yükselirken hafta sonuna doğru ikili ilişkilerinizden destek göreceksiniz. Şansınız genel olarak açık olacak.

 

Akrep

Bu hafta Akrep burçları önemli haberler alacak ve etkileyici deneyimler yaşayacaklar. Bu deneyimler sizi ciddi anlamda değiştirecek. Savaşmak yerine sevgiyi ve uzlaşmayı tercih ettiğiniz bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. Başarma azminiz artacak. Hafta sonuna doğru, aile ve ev konuları gündemde olacak. Aynı zamanda kendinizi çok daha enerjik hissedebilirsiniz.

 

Yay

Bu hafta Yaylar içlerinden geleni yapmak ve özgür olmak isteyecekler. İlişkileriniz ve sizi ilgilendiren konularda keyifli bir süreç yaşayacaksınız diyebiliriz. Hafta ortasına doğru maddi risk taşıyan işlere girmemeniz sizin yararınıza olacak. Hafta sonuna doğru ise iletişim ve ulaşım açısından hızlı ve sürpriz haberler alabilirsiniz. Alacağınız bu haberler sizi çok şaşırtacak.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar tamamen kendi içlerine dönecekler. Kendi hayatları ile ilgili düşünecek ve gelecek planları yapacaklar. Bu süreç size iyi gelecek ve bunun ardından değişeceksiniz. Aynı zamanda cazibenizin arttığı, kendinizi oldukça iyi hissettiğiniz, çevrenizdeki kişilere de kendilerini iyi hissettirebileceğiniz oldukça iyi bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz.

 

Kova

Bu hafta Kovalar hedefleri ile günlük rutinleri arasında kalacaklar. Ancak buna çok fazla takılmamaları gerekiyor ki hedeflerine ulaşmak için sabırlı olabilsinler. Sosyal ortamlar, arkadaşlarla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Arkadaş grubunuzdan biri ile paylaşımlarınız artabilir. Hafta ortasına doğru ise biraz yalnız kalmak ve dinlenme ihtiyacı hissedebilirsiniz.

 

Balık

Bu hafta Balıklar yoğun ve sosyal günler geçirecekler. Bu sosyalleşme ve yoğun dönem sizi fiziksel olarak yorsa da ruhsal olarak oldukça iyi gelecek. Kendinizi uzun süredir hiç olmadığı kadar iyi hissedeceksiniz. Üretim süreciniz artacak ve iş ile eğitim konularında başarılı olacaksınız. Ayrıca kısa süre içinde yeni bir spor programına ve diyete başlayabilirsiniz.