11 Haziran Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta uzun süreden beri üzerinde çalıştığınız bir konuda sonunda ilerleme kaydetmeyi başaracaksınız. Bu konuyu aynı zamanda bir karar alma sürecinin veya etrafınızdaki kişilerin düşüncelerini değerlendirmeye aldığınız dönemin sonu olarak da yorumlayabilirsiniz. Her şey sonuca ulaştığında sandığınızdan daha büyük bir iş başarmış olacaksınız ancak sabırlı olun.

 

Boğa

Bu hafta gezegensel enerjiler kişisel işlerinizi halletmeniz için size enerji veriyor. Bunu nasıl başaracağınızı iyice anlamalı ve kafanızdaki düşünceleri netleştirmelisiniz. Netleştirmeniz gereken bu düşünceler etrafınızdaki kişilerle de ilgili olabilir. Bu dönemde temelleri sağlam atılan bir iletişim ileride karşınıza büyük fırsatların çıkmasına neden olacak. Şanslı olacaksınız.

 

İkizler

Bu hafta dikkatler üzerinizde olmadığı için kendinizi takdir edilmiyormuş gibi hissedebilirsiniz. İşler karışmaya başladığında hemen pes etmeyin. Önünüzde adım adım yükselen bir başarı var ancak henüz tam olarak net değil. Evinizin güvenliği veya yenilenmesi için belli bir miktarda harcama yapmanız gerekebilir. Her şey adım adım ilerleyecek ve çok daha mutlu olacaksınız.

 

Yengeç

Bu hafta yaşayacağınız gelişmeler çok talihli hissetmenize neden olabilir. Bu hislerinize kapılarak aklınızdaki düşünceleri netleştirebilir, kesin yargılara varabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin de size yaratıcı bazı fikirler verebileceğini unutmayın. Ayrıca bu hafta bir grup toplantısının sonu sizin için oldukça iyi bir biçimde sonuçlanacak. İletişiminiz güçlü olacak.

 

Aslan

Bu hafta işlerin hiç de yolunda gitmediğini düşünebilirsiniz bu durumda işlerinizi bir düzene sokmanız gerekecek. Bir konuda harcama yapmadan önce onun uzun süreli ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacağını düşünmelisiniz. Ayrıca günlük hayatta sizi yoran gereksiz şeyleri hayatınızdan çıkartırsanız daha huzurlu olduğunuzu göreceksiniz. Buna dikkat etmelisiniz.

 

Başak

Bu hafta başarmak istediğiniz bir konuyla ilgili özgüveniniz tavan yapacak. Bu özgüven patlamasını aklınızla birleştirseniz alacağınız riskleri de daha rahat görebileceksiniz. Atacağınız adımların sonuçlarını da hesaba katın ve omzunuzdaki yükler için pratik çözümler bulun, böylesi size daha uygun olacaktır. İşleri şansa ve akışına bırakmak yerine sorumluluk alın.

 

Terazi

Bu hafta etrafınızdaki birinin sizden beklediği olağanüstü performans için çabaladığınız dönemin sonuna geldiniz. Artık sizi kısıtlayan ve hayatınızı zorlaştıran sorumluluklar almayacak, akıllıca davranmaya başlayacaksınız. Size huzurlu bir hayat verecek olan işlere odaklanmalısınız. Aşk ve şefkat konularında da yüzünüz gülecek, sadece aceleci olmayın.

 

Akrep

Bu hafta aldığınız kararlarla ilgili daha iyi hissetmeye ve kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayabilirsiniz. Ancak aldığınız kararları her yönden düşünmek sizin için daha yararlı olacaktır. Sizin bu tutumunuza karşı etrafınızdaki kişilerde duygularını saklamayıp, ne kararlı olduğunuzla ilgili yorum yapacaklardır. Eğlence ortamlarında fazla harcama yapmamalısınız.

 

Yay

Bu hafta hala sahnenin ardında dönen birçok oyun, gizlenen birçok sır var. Sizin yararınıza işleyen bir zaman dilimindesiniz. Bu dönemde aldığınız sorumlulukları ve sizden beklenenleri tekrar gözden geçirmelisiniz. Etrafınızdaki kişilerin büyük beklentileri olabilir. Ancak sizin daha çok dinlenmeye ihtiyacınız var çünkü sağlığınız yerinde değilse hiçbir işi başaramazsınız.

 

Oğlak

Bu hafta kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz çünkü karşınızda birçok fırsat var ve büyük işler başarabilecek gücü tüm benliğinizde hissediyorsunuz. Uzunca bir süreden beri aklınızı karıştıran düşünceler yavaş yavaş netlik kazanmaya başlıyor. Bu enerjik halinizi ve uzun dönemli işler başarma çabanızı etrafınızdaki kişiler de fark edecek. Bunu değerlendirin.

 

Kova

Bu hafta yerine getirmeniz gereken sorumlulukların tam olarak belli olmadığı bazı konular açıklık kazanacak. Bu işlerle doğru şekilde ilgilenirseniz, sonuçlar tam da görmek istediğiniz şekilde gelişecek. Ancak bu sonuçları almak için biraz sabırlı olmalısınız. Sağlığınızla ilgili konularda bir takım sorunlar çıkabilir ama endişe etmenize gerekecek bir durum yok.

 

Balık

Bu hafta etrafınızdaki biri risk almanıza neden olabilir. Ancak bu kişinin kısa süreli sonuçları düşündüğünü ve sizin uzun süreli sonuçları düşünmeden hareket etmemeniz gerektiğini unutmayın. Sorumluluklarınızı unutmamalı, insanların kendi işlerini size yüklemesine izin vermemelisiniz. Dikkatli olmanız gerektiğini söyleyen kişileri görmezden gelmeyin.