11 Kasım Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Boğalar aile ve evleri ile ilgilenirken Başaklar ise girişimcilik konusuna odaklanacaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası özgüven ve inanç kavramları olacak. Hem kendinize olan inancınızın hem de başkalarına olan sadakatinizin sınanacağı bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. Bu dönemde seçimleriniz doğrultusunda özgüveniniz de artacak. Doğru seçimler yapmaya dikkat etmelisiniz. Fazla para harcamamanızda da yarar olacaktır.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası aile ve sevgi olacak. Bu dönemde kendinizi sık sık geçmişi düşünürken ve sevdiklerinizle ilgili anılarınızı hatırlarken bulacaksınız. Duygusal olarak biraz daha hassas olmanız olası. Keyifli bir zaman dilimine gireceğiniz bu süreçte insan ilişkileriniz gelişecek, yaşadığınız deneyimlere daha sevecen yaklaşacak ve pozitif düşüneceksiniz.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası farkındalık ve kişisel gelişim olacak. Belki de hayatınızın önemli dönüm noktalarından birine gelmiş bulunuyorsunuz. Bu dönemde sizi çok etkileyecek ve geleceğinizi değiştirecek olaylar yaşayacak, deneyimler edineceksiniz. Farkındalığınızın artacağı bu dönemde manevi değerler, aile, sevgi ve bağlılık sizin için daha önemli olacak.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası motivasyon ve girişimcilik olacak. Eğer girişimcilik ile ilgili bir iş yapmayı düşünüyorsanız, kendi işinizi kurmak gibi bir niyetiniz varsa ya da hobinizden para kazanmak istiyorsanız şimdi tam zamanı. Oldukça atak, ikna edici ve yaratıcı olacaksınız. Bu da motivasyonunuzu arttıracak ve başarıyı yakalayacaksınız. Heyecan verici bir süreç.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası sağlık, günlük rutin ve kişisel zaman kavramları olacak. Sağlığınıza çok daha fazla dikkat etmeniz gereken bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Günlük rutiniz yoğunlaşacak ve sizi biraz bunaltacak. Bunaldığınız zamanlarda kendinize kişisel zaman ayırmayı unutmayın. Yeni bir hobi edinin, el işine başlayın ya da bir spor programına yazılın.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası motivasyon ve girişimcilik olacak. Eğer girişimcilik ile ilgili bir iş yapmayı düşünüyorsanız, kendi işinizi kurmak gibi bir niyetiniz varsa ya da hobinizden para kazanmak istiyorsanız şimdi tam zamanı. Oldukça atak, ikna edici ve yaratıcı olacaksınız. Bu da motivasyonunuzu arttıracak ve başarıyı yakalayacaksınız. Heyecan verici bir sürece girdiniz.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası kendi duyguları olacak. Bu dönemde mantığınızın devreden çıkacağını söyleyebiliriz. Her türlü duygunuz daha önce hiç olmadığı kadar yoğun olacak. Kendinizi daha hassas hissedebilir, sık sık duygulanabilirsiniz. Etrafınızda size destek olan kişileri gördüğünüzde ne kadar şanslı olduğunuzu anlayacaksınız ve iyi hissedeceksiniz.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası güven arayışı olacak. Kendinizi güvende hissetmek istediğiniz ve hisse ulaşmak için uğraşacağınız bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. Güven arayışınızın yanlış yerlerde olmamasına özen gösterin. Güvende hissetmek için başkalarına bağlı olmadığınızı unutmayın. Kendinize inanın ve içsel huzuru yakalamaya çalışın.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası duygularına yenik düşmeleri ve mantıklarını hiçe saymaları olacak. Bu da kalbiniz nereye götürürse oraya gideceğiniz anlamına geliyor. Romantizm, aşk ve sevgi kavramları hayatınızda hiç olmadığı kadar öne çıkacak. Bu dönemde çok keyifli ve mutlu zaman geçireceksiniz ancak bu pembe dünyadan çıktığınızda gerçekler sizi biraz sarsabilir.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası verdikleri sözlerin birer kafes haline gelmesi olacak diyebiliriz. Üzerinde fazla düşünmeden verdiğiniz sözleri yerine getirmek düşündüğünüzden çok daha zor olabilir. Ancak güvenilir bir karaktere sahip olduğunuz için sözlerinizi tutmak isteyeceksiniz. Etrafınızdaki kişiler için çalışırken kendi hayatınızı göz ardı etmemelisiniz. Aman dikkatli olun!

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası aile ve ailevi konularla meşgul olmaları olacak. Ailenizle yapacağınız görüşmeler, ailenizle ilgili sorunlar ve konular gündem maddesi olacak. Bu dönemde ailenize verdiğiniz önemi hatırlayacaksınız ve duygusal anlar yaşayacaksınız. Zayıf noktalarınızın açığa çıkacağı bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli. Biraz spor yapın.    

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası oldukça duygusal olmaları olacak. Normalde sizi etkilemeyecek ve üzmeyecek olaylardan ya da sözlerden etkilenebilirsiniz. Alınganlığınızın üzerinizde olacağı bu dönemde etrafınızdaki kişileri zorlu bir zaman dilimi bekliyor olacak. Her ne kadar iç güdülerinizi kontrol etmekte zorlansanız da biraz kontrollü olmanızda yarar var.