11 Mart Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası seyahat ile eğitim konuları ve gelecekle ilgili umut vaat eden gelişmeler olacak. Tatile çıkmayı ve farklı yerler görmeyi seven Koçlar için önümüzdeki süreçte oldukça güzel fırsatların olacağını söylemek mümkün. Eğitim konusunda yeni arayışlar içerisinde iseniz aradığınızı bulacaksınız. Umut dolu ve güzel bir gelecek sizi bekliyor olacak.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası mesleki gelişim, tatil planları ve gelecekle ilgili düşünceler olacak. Aklınıza bu dönemde oldukça yaratıcı fikirler gelmesi olası. Bu fikirleri not alabilir ve geliştirerek farklı projelere dönüştürebilirsiniz. Tatil planları yapmaya başlamanın da zamanı geldi. Gelecek kaygınızı bir kenara bırakacak ve gerçekçi stratejiler ile kaderinizi çizeceksiniz.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası arkadaşlık ilişkileri, eğlenceli grup etkinlikleri ve farklı ilgi alanları olacak. Bu dönemde sık sık eğlenceli grup etkinliklerine katılabilirsiniz. Bu aktivitelerde tanıyacağınız kişilerle aranızda sıkı dostluklar gelişecek. Bu dostluklar ise size yeni ilgi alanları kazandıracak. Kendinizi daha güçlü ve sevgi dolu hissetmeye başlayacağınız bir sürece girdiniz.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası motivasyonun artışı ve saklı kalan potansiyel gücün ortaya çıkışı olacak. İçinizde bir süredir biriken ve ortaya çıkmak için hazır bulunan potansiyel güç hayatınızın dönüm noktası olarak adlandıracağınız bir olayla ortaya çıkıyor. Bu da motivasyonunuzun artmasını sağlarken çok verimli üretimler yapacağınız bir süreç başlayacak

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası kariyer konularında ve finansal konularda işlerin rayına girmesi olacak. Ekonomik olarak yaşadığınız zorluklar ve iş yerinizdeki sorunlar son buluyor. Bu süreçte hayatınızda ekonomik anlamda rahatlama yaşayacaksınız. Zihninizin rahatlaması ile yeniden hayattan daha fazla keyif almaya ve kendinizi daha canlı hissetmeye başlayacaksınız.

 

Başak

Bu hafta Başaklar için odak noktası fırsatlar, cesur adımlar ve girişimcilik konuları olacak. Karşınıza çıkacak fırsatlar öncelikle sizi çok sevindirecek ancak bunun hemen ardından gereken soğukkanlılıkla hareket edecek ve girişimci yönünüzü ortaya çıkartacaksınız. Bu sayede karşınıza çıkan fırsatları tam gerektiği gibi değerlendirecek ve olumlu bir döneme gireceksiniz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası iletişim konuları ile ilgili sürprizler ve aydınlanma anları olacak. Sosyal ilişkilerinizin artacağı ve hiç beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşma olanağı bulacağınız bir haftaya girmiş bulunuyorsunuz. Bu dönemde yaşayacağınız bazı deneyimler uzun süredir üzerinde düşündüğünüz konularda aklınızdaki tüm soru işaretlerinin giderilmesini sağlayacak.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası aile ve ailevi konularla ilgili olumlu gelişmeler olacak. Ailenizle ilgili alacağınız olumlu haberler, beraber geçireceğiniz keyifli zamanlar son zamanlarda yaşadığınız sıkıntıların stresini atmanıza yardımcı olacak. İlerlemek için aradığınız gücü bulacaksınız ve ayaklarınızın üzerine sımsıkı basıp sağlam adımlar atmaya başlayacaksınız

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası değişim ve risk alma cesareti olacak. Hayatınızın hoşunuza gitmeyen yönlerini değiştirmek, bir tür son veremediğiniz konulara bir dur demek ve risk almak için gereken cesareti içinizde bulacaksınız. Dikkatli olursanız büyük başarılar getirecek oldukça verimli, öz güveninizi arttıracak kadar olumlu ve sürprizlerle dolu bir hafta geçireceksiniz.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sizi hem iş hem de spor ve beslenme gibi konularda daha fazla çalışmaya itecek bir güç olacak. Bu dönemde yaşayacağınız bir olay ya da deneyim hem sağlığınıza daha çok dikkat etmenizi hem de daha sıkı çalışmaya başlamanızı sağlayacak. Verimli bir süreç sizi bekliyor. Daha çok spor yapacak, okuyacak ve sürekli üretim yapacaksınız.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası borçların ödenmesi ile gelecek rahatlama ve farklı konularda ortaya çıkacak olumlu düşünceler olacak. Kredi, fatura, vergi gibi borçlarınızı ödeyerek rahatlamanızla birlikte zihniniz sosyal ilişkiler ve arkadaşlıklar gibi güzel konulara yönelecek. Bu tür konularda sizi olumlu sürprizler bekliyor, yakında beklenmedik gelişmeler olması olası.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası aşk, sevgi ve romantizm olacak. İçinizdeki sevginin arttığını hissedeceksiniz. Bu da çok daha enerjik olacağınız ve hem etrafınızdaki kişilere hem de yakınlarınıza daha olumlu yaklaşacağınız anlamına geliyor. Partneri olan Balıkları romantik anlar, olmayanları ise yeni bir ilişki bekliyor. Bu keyifli haftayı iyi değerlendirmenizde yarar var