12 Ağustos Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yenilikler olacak. İş vereniniz sizden yenilikçi bir projenin başına geçmenizi isteyebilir. Öncelikle projenin konusunu dikkatlice inceleyin. Projede yaratıcılığınızı ön plana çıkarmaktan çekinmeyin. Aklınıza gelen fikirlerin özgün ve ilginç olmasına dikkat edin. Özgüvenli adımlar atmak için kendinize olan inancınızı yüksek tutmalısınız, bunu unutmayın.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası sevdikleri ile geçirecekleri zaman olacak. Grup halinde yaptığınız işte ipleri kendi elinize alabilirsiniz. Yaratıcı ve dürüst fikirlerinizle arkadaşlarınızı etkileyebilir, onların saygısını kazanabilirsiniz. Bu işin geleceğiniz için önemli bir yeri var. Bu yüzden bütün dikkatinizi bu işe ve karşınıza çıkacak yeni, farklı fırsatlara odaklamaya çalışın.

 

İkizler

Bu hafta ikizlerin odak noktası aile büyükleri olacak. Yakın çevrenizden saygı duyduğunuz biri size iş hayatınızla alakalı önemli tavsiyeler verebilir. Bu tavsiyeler finanslarınızı doğru şekilde yönetmek hakkında olabilir. Bu yeni fikirleri bir süre kimseyle paylaşmamanızda fayda var. Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için bazen farklı dinlemeniz sizin için iyi olabilir.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası yeni fırsatlar olacak. İhtiyacı olan insanlara yardım etmek için elinize bir fırsat geçmiş olabilir. Bu fırsatı hiç düşünmeden değerlendirin. Başka insanlara yardım ederken onların yüzündeki mutluluğu görmek sizi de bir o kadar mutlu edecektir. Bu tarz fırsatları kaçırmayın. Zor durumda olan ve size duyan yakınlarınıza yardım etmelisiniz.

 

Aslan

Bu Aslanların odak noktası aile ve miras gibi konular olacak. Size kalan bir miras hakkında sorularınız olabilir. Bir karar vermek zorundasınız. Bu karar size kalan bir ev ya da aile yadigarıyla alakalı olabilir. Bu durumda sizden yaşça büyük birine fikrini danışmanız daha sağlıklı olacaktır. Karlı anlaşmalar yapmak için, karşınızdakini şartlarınıza ikna etmeniz gerek.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası küçük sorunlar olacak. Yaptığınız projeyle alakalı aklınıza bir şey takılmış ve işin içinden çıkamıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda iş arkadaşlarınızdan fikir ve yardım istemeye çekinmeyin. Göreceksiniz ki fikir alışverişi yaptıkça projeniz daha da başarılı hale gelecek. Ekip başarısı güçlü projelerin ortaya çıkmasını, sonuca ulaşmasını sağlar.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası kişisel gelişimleri ve kendi hayatları olacak. Planlı olmak ve önceliklerinizi bilmek konusunda üstünüze yok. Yakın çevrenizden biri bu konuda sıkıntı çekiyor olabilir. Ona planlı olması ve önceliklerine göre ayarlanması konusunda destek olabilirsiniz. Bir işi başarmak için, planlama yapmak ve çok bilinçli adımlar atmak gerekir.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası aşk hayatları olacak. Aşk hayatınızda bir takım gelişmeler yaşanabilir. Fakat, siz daha ciddi ve uzun vadeli bir ilişki yaşamak istiyorsunuz. Karşı tarafın ise bunu istediğinden emin değilsiniz. Bu durumda yapmanız gereken şey, duygularınızı ve düşüncelerinizi karşı tarafla paylaşmak. İlişkisi olmayan Akrepler de yıldırım aşkına tutulabilir.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası sağlıkları olacak. Sağlığınızla alakalı endişeleriniz olabilir. Bu durumun sizi stres altına sokmasındansa doktora gitmenizde fayda var. Doktorunuza aklınızda olan her soruyu sorun ve içinizi rahatlatın. Düşündüğünüz kadar büyük bir durum olmadığını göreceksiniz. Yaşadığınız gerginlikten dolayı doktorunuza sormanız gerekenleri unutmayın!

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası gelecekleri olacak. İş hayatınızda önemli gelişmeler yaşanıyor. Yurtdışından biriyle bir anlaşma imzalayabilir, yeni bir ortaklık kurabilirsiniz. Bu ortaklık iş hayatınızda yükselmenize ve kendinizi göstermenize neden oluyor. Bu yüzden, bu süreçte kendinize güveniniz hep tam olsun. Kimsenin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermemelisiniz.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası hayalleri olacak. Hayalini kurduğunuz işi sonunda yapma şansı buluyorsunuz. Bu işi kurmak için yeterli bütçeye sahip olmamak sizi korkutmasın. Danışmanlarla ve bankalarla görüşebilir, fikirlerinizi anlatarak kredi alabilirsiniz. Bu işte başarı olacağınıza dair şüpheniz olmasın. Girişimciler için fırsatlar her geçen gün artıyor, unutmayın.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası aileleri ve ev hayatları olacak. Hayatınızda parlayacağınız bir sürece girmiş olabilirsiniz. Fikirleriniz, yaratıcılığınız ve hırsınızla iş arkadaşlarınızı ve iş vereninizi etkiliyorsunuz. Bu durum gelecek planlarınızın şekillenmenize yardımcı oluyor. Ürettiğiniz her fikrin yenilikçi ve özgün olmasına dikkat edin. Ev değişikliği yapabilirsiniz.