12 Kasım Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası ani seyahatler ve yoğun bir program olacak. Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve eskiden isteyip de ortaya konulmamış istekleriniz su yüzüne çıkabilir. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkinin derinleştiğini hissedeceksiniz fakat sevdiklerinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Olumlu düşünmelisiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası aile üyeleri ve ailevi konular olacak. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz ve sevdiklerinizi fazla zorlamasınız iyi olacak. Aslında yapıcı ve kararlı davranacaksınız. Canlılığınız ve enerjiniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz ve özellikle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Partneri olmayanlar aşkı bulabilir. İlişkisi olanların ise ilişkisi güçlenecek.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası sağlıkları ve kişisel ihtiyaçları olacak. Bu dönemde iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Riskli bir işiniz varsa dikkat edin. Yıldızlar pek olumlu sayılmazlar ancak eğer dikkatli olursanız bunu fırsata çevirebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat edin.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası arkadaşlıkları ve dostları olacak. Bu dönemde iş hayatınızla ilgili gelişmeleri daha yakından takibe alabilirsiniz. Adımlarınızı daha sağlam atacaksınız. Bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi kararsız hissedebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda tepkilerinizden kaynaklanan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yardım almaktan çekinmemeniz gerek.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası değişim olacak. Bu dönemde baskı duygusu uyandıran konular gündeme gelebilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Anneniz ile ilgilenmeniz gerekiyor. Hareketli bir hafta geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve dikkatli davranmanız gerekiyor. Fazla harcama yapmamalısınız.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası ekonomik durumları olacak. Bu dönemde bütçenizi dikkatli yapın ve harcamalarınıza özen gösterin. Aslında girişimlerinizde başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Çok çalışmanız gerekebilir ve aldığınız sorumlulukları yerine getirebilmek için yorucu zamanlar geçirebilirsiniz. Fakat kendinizi fazla yormasanız iyi olacak. Sağlığınıza dikkat.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası yenilik ihtiyacı olacak. Bu dönemde işler hiç aksama olmadan yolunda gidiyor. İnsanlarla olan ilişkilerinizde ciddi ve profesyonel bir tavır sergileyerek yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Artık yenilenmeye ihtiyacınız var.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası rahatlama olacak. Bu dönemde kendinizi oldukça rahatlamış hissedebileceksiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir olay gündeme gelebilir. Bunun huzuru size ve çevrenize yansıyacaktır. Hafta içinde yeni adımlar atmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz pozisyonu sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Dikkatli olun.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası kafa karışıklıkları ve sorunlara bulunacak çözümler olacak. Bu dönemde yeni konulara duyduğunuz ilgi, sizi farklı yollara yönlendirebilir. Felsefi alanda sizi besleyen kişilere doğru çekilebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz zamanlardasınız. Gündelik işlerden kopuk halleriniz eleştirilmenize neden olabilir. Dikkat edin.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası yoğun gündemler olacak. Bu dönemde dostlarınız ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. İletişim sorunları yaşamanız mümkün. Fakat organizasyonlarda çıkan karışıklıkları büyütmezseniz, çözmeniz kolay olacak. Akıl yürütmek yerine dostlarınıza danışırsanız, sorunları çözmeniz daha kolay olacak. Yoğun gündemlere ayak uydurmaya çalışın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası gelecek planları olacak. Bu dönemde hem aşk hem de parasal konulara yönelik gelişmeler sizi harekete geçirecek ve moraliniz yükselecek. Ayrıca daha dikkatli ve kararlı davranacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni projeler yapabilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Gelecek planlarınız ve hayalleriniz için adım atacaksınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası ileriye dönük adımlar olacak. Bu dönemde yıldızlar bir süre önce başladığınız bir anlaşmayı sonuçlandırmak ve yeni anlaşmalar yapmak için sizi destekleyecek. Bu da borçlandığınız parayı kurtarmanıza olanak verecek. Kartlarınızı doğru kullanın. İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız.