13 19 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

 • Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Özel ve iş hayatınızla ilgili zorlamalarda bulunmamalı, sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz gereken bir haftadasınız. Bu şekilde her şey yoluna girebilir ve zihninizdeki belirsizliklerden kurtulabilirsiniz. Kazançlarınızı ise hafta boyunca idareli bir şekilde kullanmalı, yatırımlar için bir sonraki haftayı beklemelisiniz. Özel hayatınızda ise yüzünüzde gülücükler açmaya başlayacak.


 • Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

İş hayatınızla ilgili gecikmeler yaşayabilirsiniz, bundan dolayı kaygılı ve kötümser davranmayın. Finansal konularda kazançlarınızı arttırmaya yardımcı kişilerle tanışabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ufukta tatil planları gözüküyor. İyi dinlenin. Özel hayatınızda ise aceleci davranmayın, karşınızdaki iyi şekilde tanımaya çalışın.


 • Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hayatınızda birçok kişiyi büyük bir güvenle uzaklaştırabileceğiniz bir haftadasınız. Sizi üzecek ve yoracak olan kişileri hayatınızdan defedeceksiniz. İş hayatınızda ise ayağınıza gelen fırsatları tepmeyin. Özel hayatta ise birbirinize olan bağlılıklarınız artacak ve birbirinizde daha sıkı sarılacaksınız.


 • İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sizi şaşırtacak bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Mucizevi bir hafta sizleri bekliyor, kendinize baskı kurup hareket etmekten kaçının. Geçmişi ise arkanızda bırakın, çünkü aşk ve iş hayatınızda şanslı olacaksınız. Özel hayatınızda aşkı yoğun bir şekilde yaşayacak, bütün iliklerinize kadar hissedeceksiniz.


 • Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Uyku düzenine son derece dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Uyumakta sıkıntı çekiyor olabilirsiniz, bu konuda doktora başvurabilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Uykunuzu düzene soktuğunuzda ise fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi toparlayacaksınız. Başkalarının düşünceleri ile hareket ettiğinizde takdirde mutsuz bir hafta geçireceksiniz.


 • Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanız maddi ve manevi olumlu gelişmelerle iyi geçecek. Hiçbir duruma gereğinden fazla tepki vermemeli ve son derece sakin olmalısınız. Gördüğünüz rüyaları ise önemseyin, hatta bu rüyaların içerisinde hayatınızda yaşadıklarınızın yanıtını bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlıklara, yanlış anlaşılmalara ve geçmişte yaşanan olumsuzluklara bir sünger çekin.


 • Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

İş hayatınızla ilgili hain planlar yapılabilir ve düşmanlarınız bu hafta artabilir. Ani çıkışlardan kaçınmalı, sakin olmalısınız. Bu şekilde davranırsanız düşmanlarınız amaçlarına ulaşamayacaktır. Finansal konularda ise pratik zekanızı kullanabilir, alacaklarınız varsa da ısrarcı davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise arkadaşlarınız sebebi ile tartışmalar yaşayabilirsiniz.


 • Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

İşinizle ilgili engellerin karşınıza çıkacağı bir haftadasınız. Bunları aşabilmek için sakin olmalısınız. Maddi açıdan zararlı çıkmamak için sezgilerinize güvenmelisiniz. Özel hayatınızda ise davranışlarınıza dikkat edin. Ona yakınlaşmaya çalışırken bir anda yaptığınız yanlışla itici olmayın.


 • Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hafta boyunca olumlu gelişmeler kapınızı çalacak. Özel ve iş hayatınızla karlı çıkacağınız bir haftadasınız. İyiliğinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Kararlarınızı ise kısa sürede alın ve hayata geçirmeye çalışın. Bekar Yaylar, sürpriz bir şekilde aşkla tanışabilir.


 • Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrabalarınızdan kaynaklı birtakım sıkıntılar yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Bunları aşmak için de soğukkanlı tavrınızı korumanız gerekiyor. İşinizle ilgili size verilen vaatlerin peşinden koşun. Özel hayatınızda ise hayat arkadaşınıza nazik davranmalısınız. Kendi sıkıntılarınızı ona yansıtmamaya çalışın.


 • Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

İşinizle ilgili her türlü ayrıntıya önem vereceğiniz hafta sizleri bekliyor. İçinize sinen işlere imzanızı atın. Evli Kovalar özel hayatlarında ise iğneleyici konuşmalarına yenilerini ekleyebilir. Bekarlar ise eski sevgilileriyle barışabilir. Tekrar birleşmeden önce neden ayrıldığınızı da hatırlamanız yararlı olacaktır.


 • Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ailevi ve iş gibi konularda tartışmalar yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Küçük meselelerde çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Önyargılarınızdan arınmalı ve sert tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Hafta boyunca sıkıntılar çekseniz de, aşk hayatınızda yaşanan gelişmeler yüreğinize su serpecek. Aşk dolu bir hafta sizleri bekliyor.