13 Ağustos Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta odak noktanız sorgulama olacak. Önümüzdeki günlerde insanları eleştirel bir gözle izleyebilirsiniz. Başkaları da, size ve davranışlarınıza bu süreçte çok daha fazla dikkat edebilirler. Mesleki hayatınızda veya eğitim konularında başarılı işler çıkartabilirsiniz. Titiz ve sistemli çalışırsanız bu sizin için çok daha iyi olacaktır. Kendinize artık inanmanız gerekiyor.

 

Boğa

Bu hafta odak noktanız sağlık ve beslenme düzeni olacak. Sağlığınıza ve beslenme düzeninize daha çok özen göstereceksiniz. Duygusal anlamda iniş çıkışlar yaşamanıza rağmen hayattan keyif almayı, her anın tadını çıkarmayı biliyorsunuz. Aklınıza gelen fikirleri, özellikle yaratıcılık gereken isteklerinizi değerlendirmelisiniz. İlişkilerdeki uyum ve ahenginiz de artacak.

 

İkizler

Bu hafta odak noktanız yenilikler olacak. Önümüzdeki günlerde evinizle ilgili konularda karar almanız mümkün. Yeni ev almak, satmak, kiralamak, evinize tadilat yapmak ve yeni eşyalar almak gibi konular söz konusu olabilir. Genel anlamda sakin ve uyum yakalayacağınız huzurlu bir hafta olacak. Tüm sorumluluklar içinde kendinize de zaman ayırmayı unutmamalısınız.

 

Yengeç

Bu hafta odak noktanız ailevi ilişkileriniz olacak. Önümüzdeki günlerde maddi anlamda ucu kaçan harcamalara dikkat edin. Bu dönem fazlası ile alışveriş yapmak istiyor olabilirsiniz. Biraz kilo vermiş, fiziksel görüntünüzü spor ile daha güzel bir forma getirmiş olabilirsiniz. Bu da sizde kendinizi gösterme ve daha fazla giyim kuşama yatırım yapma ihtiyacı doğuruyor olabilir.

 

Aslan

Bu hafta odak noktanız maddi konular ve tasarruf olacak. Önümüzdeki günlerde kesenizin dengesini bozmamaya dikkat etmelisiniz. Duygusal anlamda toparlanmanız gerekiyor. Daha istekli ve motive bir şekilde kendiniz için yatırım yapmaya devam edebilirsiniz. İlişkisi olan Aslanların ilişkileri bozulursa bunu dert etmemeleri gerek, aşkı arıyorsanız da acele etmeyin.

 

Başak

Bu hafta odak noktanız telaşeli konular olacak. Oldukça heyecanlı ve yoğun günler sizi bekliyor. Bu yüzden beslenmenize ekstra özen göstermenizde yarar var. Kendinizi ortaya koymak konusunda ısrarcı bir tutum sergileyebilirsiniz. Buna devam edin. Yaptığınız işler ile anılmak size çok iyi gelecek. Yaratıcılığınızdan şüphe etmemelisiniz. Kendinize inanın ve güvenin.

 

Terazi

Bu hafta odak noktanız iyimser düşünmek olacak. Kötü yorumlar motivasyonunuzu düşürüyor olabilir. Ama siz hem çok daha iyimser düşünmeye özen göstermelisiniz hem de kendinizden emin olmalısınız. Aynı zamanda sağlık konusunda dikkatli olmalısınız. Bu hafta içinde meditasyon, masaj yaptırmak gibi rahatlatıcı aktiviteler yapmak size çok iyi gelecektir.

 

Akrep

Bu hafta odak noktanız enerjiklik olacak. Kendinizi hiç olmadığı kadar canlı ve enerjik hissedeceksiniz. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. Ayrıca giden insanlara gereğinden fazla anlam yüklememelisiniz. Önemli olan sizsiniz ve siz iyi olmazsanız çevrenize de pozitif bir enerji yayamazsınız. Etrafınızdaki kişilere güvenme konusunda ise aceleci davranmamanız gerek.

 

Yay

Bu hafta odak noktanız aydınlanma olacak. Farklı konularda yaşayacağınız deneyimler size farklı bir bakış açısı kazandıracak. Ayrıca lider sıfatınızı geri kazanmak için adım atıyor olabilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede fark edilmek yeniden güçlü bir imaj çizmek istiyorsunuz. Günlük rutinlerinizde beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Bunlara hazır olun.

 

Oğlak

Bu hafta odak noktanız arkadaş toplantıları olacak. Sık sık arkadaşlarınızla buluşacak ve çok eğleneceksiniz. Yakın çevrenizin hayatınızla ilgili her detayı bilmesine gerek yok. Bazı sınırları korumakta zorlanıyorsunuz. Mesafe koymak başka bir durum, özel alanlarınızı belirlemek başka bir durum. Bunu unutmayın. Verdiğiniz sınavlar ile alakalı güzel gelişmeler olabilir.

 

Kova

Bu hafta odak noktanız girişimcilik olacak. Hayatınızın her türlü alanında kendinizi girişim yaparken bulacaksınız. Enerjinizi doğru kullanmak, yeterince pozitif olmak konusunda zorlanabilirsiniz. Son zamanlarda işler pek de istediğiniz gibi ilerlemiyor olabilir. Maddi anlamda sınırlarınızı korumanız gerekiyor. Çok fazla para harcıyorsanız dikkatli olmalısınız.

 

Balık

Bu hafta odak noktanız eğitim veya kariyeriniz olacak. Sağlık konusunda da dikkatli olmanız gerekiyor. Ani değişimlerin sonucunda beden de belli sinyaller verebilir. Evinizle ilgili, ailenizle ilgili, yuvanızla ilgili güzel gelişmeler söz konusu olacak. Genel anlamda keyifli bir zaman dilimi içindesiniz. Oldukça şanslı ve hayallerinizin gerçekleşeceği bir döneme giriyorsunuz.