13 Mayıs Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta sosyal ilişkileriniz veya arkadaş çevrenizle yapacağınız plan ve programlar fazla olabilir. İletişimsel konularda, özellikle yakın çevrenizi ilgilendiren alanlarda karşınıza gelen fırsatlarda bir yavaşlama söz konusu olabilir. Olayları gözden geçirmeli, yanlışlarınızı fark etmelisiniz. Motivasyonunuz yüksek olacak. Bir anlamda sosyal olmak isteyeceksiniz.

 

Boğa

Bu hafta projelerinizde destek göreceğiniz ve destek alacağınız bir süreç olacak. Hayatınızla ilgili finansal değişiklikleri yapabileceğiniz, bu konularda konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız ve özellikle radikal kararlar alacağınız bir dönem geçireceksiniz. Gözden kaçırdıklarınıza ve ertelediklerinize odaklanırsanız sağlığınızdaki sıkıntıları fark edeceksiniz.

 

İkizler

Bu hafta seyahate, eğitime, ticarete dayalı işlerinizde sosyal çevrenizin desteği ile beraber güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Parasal olarak da karşınıza güzel seçenekler çıkabilir. Ayrıca yakın çevrenizde olup biten olaylar, akraba, kardeş veya komşularınızın hayatındaki duygusal değişimler sizi de etkileyecek. Eğitim ve kariyer konularında şansınız çok açılacak, unutmayın.

 

Yengeç

Bu hafta kariyerinizde ve eğitim hayatınızda ilerlemeniz için size yardımı dokunacak insanlarla bir arada olup, gelecek kararlarınızı hızlandırabilirsiniz ve bu alanlarda planlar yapabilirsiniz. Bu dönemde ve sonrasında yaşadıklarınızı gözden geçirmeli ve yeni fırsatlar için çok acele etmemelisiniz. Beklenmedik yerlerden destek alacağınızı da ifade etmek mümkün olacak.

 

Aslan

Bu hafta uzun bir seyahate çıkmanız, yeni bir eğitim programına başlamanız, yasal sorunlarla karşılaşmanız ya da hiç beklemediğiniz bir fırsat ile hayatınızın değişmesi mümkün. Ayrıca ya işinizde sizi yeni bir yola sokacak terfi alacaksınız ya da işi bırakmanıza neden olacak bir problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönemde iş ve kariyer konularıyla ilgili dikkat edin.

 

Başak

Bu hafta aşk ya da arkadaşlık ilişkisine başlayabileceğiniz yeni insanlarla tanışacağınızı söylemek mümkün. Bu dönemde yeni insanlar tanımaya açık ve daha anlayışlı olmalısınız. Her şeyin yeni farkına vardığınız hissini tadacak ve şokun etkisiyle ne yapacağınızı şaşıracaksınız. Ancak temkinli olmanızda yarar var, unutmayın. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

Terazi

Bu hafta ani duygu değişimleri yaşamaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde dikkatli olursanız ileriki zamanlarda hayatınız olumlu yönde değişmeye başlayacak. İyi haberler alacağınız bir dönemdesiniz. Finansal anlamda da şans yanınızda olacak. Keyfinize bakın. Romantizm, yaratıcı çalışmalar, çocuklar ya da hamilelik haberleri gibi konular gündeminizde olacak.

 

Akrep

Bu hafta nostaljik zamanlar sizi bekliyor. Bu dönemde ailenize karşı çok daha kibar ve anlayışlı olursanız huzurlu ve mutlu bir hafta geçireceksiniz. Bu hafta farklı kişilerle sık sık iletişim halinde olacak ve biraz yorulacaksınız ancak bu iletişimlerin sonunda ilham perisi sizi ziyaret ederek atılımlar yapmanızı sağlayacak. Karar alma konusunda çok aceleci davranmamalısınız.

 

Yay

Bu hafta hayatınızı düşünüp kendi kendinizle bir hesaplaşmaya girdiğiniz bu dönemde finansal konularda da olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Alacağınız ani kararlarla etrafınızdakileri de şaşırtacaksınız. Bu çalkantılı dönemde huzur bulmak için tek ihtiyacınız olan şey eviniz, aileniz ve arkadaşlarınız olacak. Finansal konularda çok daha dikkatli olmanızda yarar olacaktır.

 

Oğlak

Bu hafta Her ne kadar gizli durumların ortaya çıkması ile canınız sıkılsa da bu dönemde birilerinin dikkatini çekmekte hiç zorlanmayacaksınız çünkü pozitif enerjiniz tavan yapacak. Bu dönemde arkadaşlarınızla oldukça keyifli vakit geçireceksiniz ancak eve dönüp tek başınıza kaldığınızda kişisel yüzleşmeler sizi bekliyor olacak. Duygusal konularda çok hassas olacaksınız.

 

Kova

Bu haftaya parasal konulara odaklanarak başlayacaksınız. İş, hizmet ve sağlığınızla ilgili konularda karşınıza çıkan fırsatları gözden geçirmek, sorunlarınızı fark etmek adına bu dönemde harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda doğru zamanda doğru sözleri söyleyecek, insanları etkilemeyi başaracaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirin.

 

Balık

Bu hafta aşk hayatınızda, eğlence alanlarınızda, hobilerinizde, sportif faaliyetlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz artıyor. Aşkı daha fazla konuşmaya başlayacaksınız. Yaratıcılık gerektiren işleriniz için, tiyatro, sinema ya da kitap yazmayla alakalı  bir projeniz varsa  ideal bir dönemdesiniz. Sanatsal konularda yaratıcılığınız çok ama çok yükselecek. Şansınız açık.