13 Nisan Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar günlük hayatlarına daha fazla odaklanırken Boğalar ise iletişim ile ilgili yoğun dönem geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası günlük rutinleri ve değişen hayatları olacak. Günlük rutininizde oluşacak küçük değişiklikler, hayatınızın da değişmesine neden olabilir ve canınızı sıkabilir. Hayatta her zaman aksiliklerin oluşabileceğini ve bu aksiliklerin tahmin edemeyeceğiniz olumlu durumlara neden olabileceğini unutmamalısınız. Küçük sorunları artık dert etmeyin.

 Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası iletişim olacak. İletişim yönünüzün oldukça güçlü olacağı bu dönemde her türlü konuşma için uygun olacak. Ekonomik sıkıntılar yaşamamak için biraz daha tasarruflu olmanız ve yapacağınız alış verişlere dikkat etmeniz gerekiyor. Odaklanma sorunu yaşıyorsanız kafanızı dağıtacak, hobiler, spor ya da farklı aktivitelere yönelebilirsiniz.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası ailevi ilişkiler ve zorlu kararlar olacak. Ailevi ilişkilerinizin yoğunlaşması ile birlikte kendinizi hem güvende hissedecek hem de yaşanacak küçük sıkıntılardan bunalacaksınız. Bazı konularda önemli kararlar almanız da gerekebilir. Bu tür kararları verirken her zaman iki kez düşünmelisiniz. Kendinizi bu günlerde iyi ifade edeceksiniz.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası ekonomik konular olacak. Bu dönemde alım satım işlerinizi halledecek. Vergi fatura, aidat, kredi ya da kredi kartı borçlarınızı ödeyeceksiniz. Ayrıca pratik zekanızla etrafınızdaki insanların ekonomik sorunlarına da yardımcı olmaya çalışmanız olası. Tasarruf yapmaya biraz daha devam ederseniz çok yakında istediklerinizi elde edeceksiniz.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yeni fırsatlar ve umutlar olacak. Bu dönemde karşınıza çıkacak iş ve farklı alanlardaki fırsatlar sizi uzun süredir olmadığınız kadar mutlu edecek. İçinizdeki karamsar duygulardan kurtulacak ve rahatlayacaksınız. Hayata daha umutla ve mutlulukla bakmaya başlayacağınız bu süreci iyi değerlendirmeli, iyi hissetmeye çalışmalısınız.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası olumlu düşünceler ve rahatlama olacak. Bu dönemde ailenizle ya da arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmeniz olası. Hayata karşı daha olumlu ve iyimser olmak size çok iyi gelecek. Kaygılarınızı bir kenara bırak derin nefesler almalı ve rahatlamaya çalışmalısınız. Fiziksel görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmayı düşüneceksiniz.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası arkadaş grupları ile organizasyonlar ve yeni tanışmalar olacak. Bu dönemde tanıdığınız kişilerin organize ettiği arkadaş grubu ekinliklerine daha fazla katılmanız mümkün. Bu tür ortamlarda hem sosyalleşecek hem de yeni insanlar tanıyacaksınız. Hayatınıza birini ya da birilerini almadan önce biraz daha ince eleyip sık dokumalısınız.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası kendi hayatları ve karakterleri olacak. Bu dönemde hayatınız ve hayatınızın gidişatı ile ilgili sık sık düşünmeye kendinizi değerlendirmeye, hatta eleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu eleştiriler konusunda abartıya kaçmamaya çalışmalısınız. Ayrıca karakteriniz ya da hayatınızla ilgili düşünürken boğulursanız biraz nefes alıp rahatlamalısınız.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası gizemli insanlar ve sırlar olacak. Bu dönemde sık sık gizemli insanlarla karşılaşmanız ve aynı zamanda da etrafınızdaki kişilerin karanlık sırlarını öğrenmeniz olası. Sizin de sırlarınız var, bunu unutmayın ve hiç kimseye karşı aşırı tepkili olmayın. Sosyal ilişkileriniz yoğunlaşırken aynı zamanda arkadaşlık ilişkilileriniz hakkında da düşünebilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sağlık, iş rutinleri ve sorumlulukları olacak. Hafta başında yaşayacağınız küçük sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz ancak kafanıza takacağınız bir durum oluşmayacak. İş rutininiz yoğunlaştığında da sağlığınıza özen göstermeye devam edin. Sorumluluklarınız bunaltmaya başlarsa işten kaçmak yerine boş zamanlarınızı değerlendirin.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası geçmişle ilgili sorunlar ve çözüm yolları olacak. Öncelikle bu döneme her türlü sorununuza çözüm yolu bulacağınızı söylemek mümkün. Hem geçmişle ilgili sorunlarınız hem bu günlerde yaşayacağınız sorunlar kolayca çözülecek, boş yere endişelenmenize ya da kendinize dert edinmenize gerek yok. Biraz rahatlamaya çalışın.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası ekonomik durum ve gelecek kaygısı olacak. Bu dönemde sık sık gelecek planları yapabilir ve geleceğiniz ilgili endişeleriniz nedeniyle stresli hissedebilirsiniz. Ekonomik durumunuzla ilgili yaşayacağınız küçük problemlere aldırmamalı ve biraz da hayatı akışına bırakmalısınız. Bu sürecin sonunda her şeyin istediğiniz gibi olacağını unutmayın.