14 Ekim Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Boğalar sağlık konusuna odaklanırken Oğlaklar ise kariyer ve terfi haberleri ile karşılaşacaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçlar iletişim konusuna odaklanıyor. Eğer bir sunum yapmanız, kalabalıkların karşısına çıkmanız gerekiyorsa içgüdülerinize güvenerek mükemmel zamanlamayı bulabilirsiniz. Yeteneklerinizle ışıldayacağınız bir dönem sizi bekliyor. Fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Unutmayın.

Boğa

Bu hafta Boğalar sağlık konusuna odaklanıyor. İş veya sağlıkla ilgili konularda alacağınız güzel haberler, bu süreci sizin için unutulmaz bir hale getirebilir. Bu güzel haberlerin hafta boyunca size eşlik etmesine izin verin. Hayatınızda büyük değişimler olacak. Değişim her zaman zordur. Değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreçtir. Buna göre hareket etmelisiniz.

İkizler

Bu hafta İkizler sevdiklerine odaklanıyor. Sevdiğiniz insanlardan biri sizi hiç umulmadık bir şekilde, hiç ummadığınız bir yere götürebilir. Bu beklenmedik sürprizin tadını çıkarıp eğlenmeye bakın. Aynı zamanda dansa başlamayı düşünüyorsanız bu dönemde başlayabilirsiniz. Dans akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Size de çok iyi gelecek.

Yengeç

Bu hafta Yengeçler büyük sürprizler yaşayacaklar. Şaşırtıcı gelişmelere odaklanacaklar. Patronunuz, güzel haberlerle size büyük bir sürpriz yapabilir. Sizi lider olarak konumlandırıp, gelirinizi de artırmanıza yardımcı olabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz şey gerçek oluyor. Bunun kıymetini bilmelisiniz ve artık önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

Aslan

Bu hafta Aslanlar aşka ve sevgiye odaklanıyor. Eğer hayatınızda biri varsa, sevdiğiniz kişi karşınıza heyecan verici planlarla çıkıp gelebilir. Bir anda çantalarınızı toplayıp yollara düşmeye hazır olun. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise karşılarına çıkan birinden çok etkilenebilirler. Onunla yeni bir aşka yelken açabilirler. Sadece bu dönemde çok fazla harcamama yapmayın.

Başak

Bu hafta Başaklar kariyer ve eğitim konularına odaklanıyor. Kariyerinizle ilgili konularda karşınıza çıkabilecek fırsatlara karşı uyanık olmalısınız. İçgüdülerinize güvenin. Bu durum hem kariyer konusunda hem de maddi konularda kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Karar verme sürecine girdiğinizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde etmek için kendinize inanın.

Terazi

Bu hafta Teraziler hem özel hayatlarına hem de iş hayatlarına odaklanıyor. İş dünyasından veya özel hayatınızdan gelen davetleri kabul edin. Gireceğiniz ortamlarda yeni insanlar tanıyabilir, hayallerinizi gerçekleştirmenize engel olan konularda çözümlerle karşılaşabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. Bunu hiç unutmayın.

Akrep

Bu hafta Akrepler yeteneklerine ve yapacakları yaratıcı işlere odaklanıyor. Yeteneklerinizi geniş kitlelere duyurmak için gizli bir destekçinin yardımını alabilirsiniz. Bu kişi sizin haberiniz olmadan, keşfedilmeniz için destek olabilir. Heyecan verici gelişmelere hazır olun. Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Bunu yaparken pes etmeyin. Şansınız çok açık.

Yay

Bu hafta Yaylar arkadaşlarına ve dostlarına odaklanıyor. Yakın arkadaşlarınız, birlikte iş yaptığınız kişiler veya üye olduğunuz yerlerdeki arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler, sizi hayatınızda bir dönüm noktasına taşıyabilir. Hayalini kurduğunuz bir şeyi gerçekleştirebilirsiniz. İçinizde yoğun bir istek ve motivasyonla bu haftaya başlıyorsunuz.

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar kariyerlerine ve yükselme beklentilerine odaklanıyor. Eğer bir terfi veya kariyerinizde bir yükselme beklentiniz varsa, çok yakın zamanda güzel haberler alabilirsiniz. Ancak bu haberleri bir süreliğine gizli tutmanız gerekebilir. Hayallerinizin gerçekleşmesine çok yakınsınız. Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Ama bunları hemen insanlara anlatmamalıyız.

Kova 

Bu hafta Kovalar yeni keşiflere odaklanıyor. Eğer bir arkadaşınız sizi yeni bir restoranı keşfetmeye veya yeni bir deneyime davet ederse, hiç düşünmeden kabul edin. Yeni keşifler, keyfinizi artırıp arkadaşınızla aranızdaki bağı güçlendirebilir. Eğer bulunduğunuz yerin yakınlarında farklı yerlere gitme imkanınız varsa bunu değerlendirmelisiniz. Bu size iyi gelecek.

Balık 

Bu hafta Balıklar ev konularına odaklanıyor. Evinizle ilgili yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmenin tam zamanı. Dekorasyon fikirleriniz sayesinde yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Örnekler incelemek bizim için ilham verici olacaktır.