14 Ocak Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yeni başlangıçlar olacak. Bu dönemde yaşadığınız finansal zorluklar ve manevi sorunların sizi yeni başlangıçlar yapmaya iteceğini söylemek mümkün. Yeni gelir kaynakları bulmaya çalışacaksınız ve zarar gören özgüveninizi toparlamak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Bu haftanın sakin geçmeyeceğini belirtmekte yarar var.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası yeni bir düşünce tarzı olacak. Bu dönemde yaşayacağınız deneyimlerin ve iletişim kurduğunuz insanların etkisiyle düşünce tarzınız değişecek. Hayata daha farklı bir açıdan bakmaya başlayacaksınız. Bunun etkisiyle hedeflerinizin ve hayallerinizin de değişeceğini söylemek mümkün. Gizemli insanlara ve sırlara karşı kendinizi korumalısınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası gizli potansiyel güç olacak. Bu dönemde sizi yaralayan ya da canınızı sıkan olayların olumlu sonuçlanacağını söylemek mümkün. Problemleri çözme içgüdünüz sizi çok daha güçlü kılacak ve gizli potansiyelinizin açığa çıkmasını sağlayacak. Bu hafta duygularınız sizi zorlasa da mantığınızla karar almaya devam etmeniz gerekiyor. Dikkat!

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası sosyal ilişkiler olacak. Sosyal ilişkilerinizin yoğunlaşması ile birlikte sık sık arkadaş toplantılarına katılacak ve yeni insanlar tanımaktan büyük zevk alacaksınız. Bu dönemde kariyerinizle ilgili dikkatli adımlar atmanızda yarar var. Mesleğinizle ilgili sorunlarınız varsa bu sorunları bu hafta çözeceksiniz. Biraz daha sabırlı olmanız gerekli.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası kariyerleri olacak. İş görüşmeleri, toplantılar, sunumlar ve fazla mesai gibi işe dair ne varsa bu dönemde çok yoğunlaşacak. İşten başınızı kaldıramayacaksınız. Ancak bitirmeniz gereken işlerde başarılı olacağınızı da belirtmekte yarar var. Sonunda hissedeceğiniz başarı hazzı tüm bunlara değdiğini anlamanıza yardımcı olacak.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası beklenmedik fırsatlar olacak. Bu dönemde eğitim, seyahat, yayıncılık, resmi konular ile ilgili dikkatli olmanız gerekli çünkü bu konularda olumlu gezegensel enerjiler yanınızda olacak. Ancak yeterince dikkatli olmazsanız önünüze çıkan bu olumlu enerjiyi doğru kullanamayabilirsiniz. Gözünüzü dört açın ve karşınıza çıkacak fırsatları bekleyin.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası finansal ve duygusal sorunlar olacak. Gezegensel enerjilerin etkisiyle yaşadığınız finansal ve duygusal sorunların sonunda yeni bir insanlarla tanışmak ve yeni gelir kaynakları bulmak isteyeceğinizi söylemek mümkün. Bu hafta yeni başlangıçlar için oldukça uygun bir zaman dilimi olacak ancak güvende hissettiğinizden emin olmalısınız.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası ortaklıklar olacak. Hem iş ortakları hem arkadaşlıklar hem de ilişkileriniz bu dönemde ön plana çıkacak. Eğer sevdiğiniz, hoşlandığınız biri varsa ona açılmanızın tam zamanı. Eğer ilişkiniz varsa partnerinizi şımartmalı ve onu mutlu etmelisiniz. Ya da uzun süredir ruh eşinizi arıyorsanız onu bulma ihtimaliniz çok yüksek. Şansınız da açık.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası problemler ve çözümler olacak. Bu dönemde karşınıza çıkacak farklı sorunlara çözüm üretmeniz gerekecek. Çözüm üretme süreci biraz can sıkıcı ve yorucu olabilir ama problemleriniz ortadan kalktığında kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizi söylemekte yarar var. Bu hafta yaratıcı işler için de oldukça uygun bir zaman dilimi olacak.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası hedefleri ve hayalleri olacak. Bu hafta çok daha fazla hayal kuracağınızı ve hedeflerinizi elde etmek için çok daha fazla çalışacağınızı söylemek mümkün. Bu dönemde hırsınız tavan yapacak. İstediğinizi elde etmek için ne gerekirse yapmaya hazırsınız ama bu konuda dikkatli olmakta yarar var. Hırsınızın kurbanı olmamanız önemli.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası aile ve ailevi konularda çözülmeler olacak. Bu dönemde sessiz sakin gelen ama oldukça etkili gelişmeler sizi bekliyor. Bu etkileyici gelişmeler güven duygunuzu sarsabilir. Aile bağları ile ilgili yaşanacak bazı sorunlar can sıkıcı olacak. Ancak ailevi sorunların çözümü için aile toplantılarına katılmanız ve iletişim halinde olmanız gerekli.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası iletişim ve iletişim ile ilgili konular olacak. Somut bilgilerin ya da kesin yargılar bu dönemde daha fazla işinize yarayacak, unutmayın. Bu hafta alacağınız kararlar, imzalayacağınız bir belge ya da vereceğiniz bir cevap ile kendinizi bir işe adayacaksınız. Finansal konularda dikkatli olmanız ve fazla para harcamamanız gerekli.