15 Ekim Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yenilikler olacak. Bu dönemde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hafta içinde harekete geçecek ve yapacağınız işlerden keyif alacaksınız. Karşılaşmalar ve meydana gelen olaylar sizi harekete geçirecek. Heyecanlı ve istekli olacaksınız ve sizin enerjiniz çevrenizi de etkileyecek. Seyahat programları yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası kişisel gelişim olacak. Bu dönemde isteklerinizi gerçekleştirmek için atılımda bulunabilirsiniz. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile güçlü kişileri etkileyecek ve beklediğiniz desteği alacaksınız. Ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile olaylara takılı kalmayacaksınız. Şansınızın açık olduğunu unutmamalısınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası kararsızlıklar olacak. Bu dönemde sizinle işbirliği yapan birine karşı soğuk davranacaksınız. Kaba olmamaya ve görevlerinizi özenli bir şekilde yerine getirin. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın. Kararsızlıklarınız konusunda ise kalbinizin sesini dinleyin.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası farklılıklar olacak. Bu dönemde iş hayatınızla ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Gündeminizde olan konularla ilgili çevrenizle görüşebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili keyifli konularla ilgilenebilirsiniz. Çift durumlu kısmetler olabilir. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızda artış olabilir. Fırsatları kaçırmamalısınız.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yeni hobiler olacak. Bu dönemde bilinçaltınız çok yoğun. Düşünce yumağı içindesiniz ve gizli planlarınız sizi başkalarına göre daha karizmatik yapıyor. Hayır kelimesini kullanmalısınız. Aynı zamanda başlayacağınız yeni hobiler sorunları aşmanız konusunda da büyük bir fayda sağlayacak. Yeniliklerden kaçmanıza gerek yok.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası ekonomik durumları olacak. Bu dönemde parasal konularda tecrübeli kişilerden destek alabilirsiniz. Yoğun duygular ve değişik heyecanlar hissederek haftaya başlayacaksınız. Biraz sakin olun ve daha da önemlisi makul olmak için gayret gösterin. Sezgilerinize güvendiğiniz zaman başarılı olacaksınız. Kendinize inanın.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası küçük tadilatlar olacak. Bu dönemde kendinizi önemli hissettirecek kişiler ve konular ilginizi çekiyor. Fakat ciddiye aldığınız konular ile ilgili kendinizi ve çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Özellikle önem verdiğiniz kişilerin dikkatini çekmek istiyor olabilirsiniz. Fakat yöntemlerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Dikkatli olmalısınız.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası eğitim ve kariyerleri olacak. Bu dönemde iş konusunda çok mutlu olmayacaksınız, alıngan ve huysuz davranacaksınız. Yıldızlar daha anlayışlı olmanızı tavsiye ediyor. Sevdiklerinizin taleplerine karşı çok duyarlı ve düşünceli davranacaksınız, bu da herhangi bir problemle karşılaştığınızda tam bir esneklik sergilemenizi sağlayacak.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası kafa karışıklıkları olacak. Bu dönemde yabancılarla ilgili konularda daha hırslı olabilirsiniz. Farklı konuları göz önünde tutabilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Başkalarıyla birlikte program yapabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için yeniden harekete geçebilirsiniz. Paylaşım içinde olmak keyfinizi yerine getirebilir.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası değişim ihtiyacı ve arayışı olacak. Bu dönemde para kazanmak için alternatif işler geliştirebilirsiniz. Maddi konularda istekleriniz bitmiyor. Satın almayı düşündüğünüz şeylere bir sınır koymalı ve bütçenizi dengeleme konusunda dikkatli davranmalısınız. Belli kurallar belirlerseniz bu sizin için genel anlamda çok daha iyi olur.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası sevgi olacak. Bu dönemde ani değişiklikler ve sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Özgür kişiler ve değişik davranışlardan etkilenebilirsiniz. Elektrikli aletler, bilgisayar ve cep telefonları ile ilgili hesapta olmayan sorunlar ve karışıklıklar çıkabilir ve hayal gücünüz uyanabilir. Gereksiz yere endişe etmeyi bırakmalısınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası başarıların sonuçları olacak. Bu dönemde kuruntulu hayallerden uzaklaşın ve endişelerinizi çevrenize yansıtmayın. Gizemli kişiler ve konular ilginizi çekecek. Fakat kaygılardan uzak durmalısınız. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte çevre gezilerine çıkabilirsiniz.