15 Haziran Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta rahatlama ve dinlenmenin öne çıktığı bir sürece girerken Boğalar ise yeni başlangıçlarla dolu bir döneme adım atıyorlar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası gelecekleri olacak. Bu dönemde alacağınız davetler ve özellikle şehir dışında yaşayan tanıdıklarınız ile yapacağınız görüşmeler sizi heyecanlandırabilir. Hareket halinde olmak, seyahat projeleri ve büyük organizasyonlara katılmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası ani kararlar olacak. Bu dönemde karmaşık duygular içinde olabilirsiniz fakat iyimser beklentiler içine giriyorsunuz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için ortaya koyduğunuz yapıcı tutumunuzun karşılığında hem saygı görecek, hem de saygın çevrelerin desteğini alacaksınız. Aile üyelerini alacağınız kararlarda size yardımcı olacak.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası yenilikler olacak. Bu dönemde ilişkisi olanların ilişkileri yeni bir boyuta geçecek. İlişkisi olmayanlar ise yeni tanıştığınız bir kişiyle flört edecek ve zevkli giyim tarzınızı fark ettiğinden emin olacak kadar gelişme kaydedeceksiniz. Eğer yapabilirseniz gevşeyip gerçeklik duygunuzu kaybetmemeye çalışın. Rahatlamaya da ihtiyacınız olacaktır.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası yoğunluklar olacak. Bu dönemde kendinizi fazla zorlamayın. Özellikle uykunuza ve beslenmenize özen göstermeniz gerekiyor. Etrafınızdaki insanların limitlerini belirleyebileceksiniz, fakat bunu onları açığa çıkarmaktan çok onlara gerçek anlamda yardım etmek için yapacaksınız. Sevgi ve şefkat duygularının önemini unutmamalısınız.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası hayalleri olacak. Bu dönemde yatırımlarınız gözden geçirmeli enerjinizi doğru işlerde kullanmalısınız. Yeni şartlar belirlemek istiyorsanız, farklı kişilerin düşünceleri size yön verecektir. Ekonomik olarak rahatlayacağınız günler geliyor. Sevdiğiniz insanlarla ve aile üyelerinizle aranızdaki uyum da artarak sürecek. İletişim gücünüz yüksek.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası gerçekler olacak. Bu dönemde yeteneklerinizi sorumlu olduğunuz konularda göstermek isteyebilirsiniz. İşlerinizi olgunlaştırmak için elinizden geleni yapmaya hazırsınız. Maddi konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Çalışma hayatınızda başkalarından alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Aksaklıklara dikkat edin.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası yorgunluklar olacak. Bu dönemde isyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bu günlerde kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz. Çok fazla sıkıntıyı biriktirmeyin, hayatınızdaki problemlerle birer birer yüzleşin. Gelecek konusunda önemli tarihler belirlemek için şahane fırsatlar yakalayacaksınız.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası duyguları olacak. Bu dönemde duygusal baskı hissedebilirsiniz, önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Bunu aklınızdan çıkartmayın.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası iş ve eğitim hayatlarındaki büyük başarılar olacak. Bu dönemde çalışma veya okul ortamınızda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar yaşanabilir. Sakin olmanızda fayda var. Duygusal bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacağınız bir zaman dilimindesiniz. Bu süreçte yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmelisiniz, unutmayın.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası dönüşüm ve dönüşümün sonuçları olacak. Bu dönemde yoğun bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla yazışma ve konuşma yapabilirsiniz. Ticari konularda dikkatli olmanızda fayda var. Hafta içinde yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Yanlış anlaşmalar konusunda çok daha dikkatli olmalısınız.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası kendi hayatları ve yaşam tarzları olacak. Bu dönemde sezgileriniz güçleniyor. Yine de kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Kova burçları bu dönemde karakterleri gereği disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası kişisel gelişimleri olacak. Bu dönemde büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden dünyaya ve olaylara farklı şekilde bakabilirsiniz.