15 Nisan Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçları çocuklara ilişkin konular bekliyor. Eğer çocuğunuz varsa çocuğunuz ile ilgili sorunlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Eğer çocuğunuz yoksa bu dönemde çocuk düşünmeye başlamanız olası. Hızlı ve hayati değişiklikler sizi bekliyor. Evlilik, aşk, yeni bir bebek, hamilelik, çocuklar ve aile konuları gündeminizde olacak. Bu konularda aceleci davranmamanız gerek.

 

Boğa

Bu hafta Boğaları aşılması gereken engeller bekliyor olacak. Aile ve işe yeri konusunda çıkacak sorunlar bu dönemin gündem konusu olacak. Problemleri çözüp yolunuza devam etmeniz gerektiğini sık sık hatırlamanız gereken bu dönemde biraz daha sakin olmanız gerekli. Düşünmek için yeterli vakti ayırdığınızdan emin olun. Spor ve beslenmeye özen gösterin.

 

İkizler

Bu hafta İkizleri heyecan verici deneyimler bekliyor. Sosyal ilişkilerinizde keyifli zamanlar geçireceğiniz bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Sosyal medya, internet, telefon gibi iletişim araçlarını sıklıkla kullanacağınız bu dönemde tam bir teknoloji düşkünü olacaksınız. Bu dönemin sonunda hayatınızla ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir. Dikkatli olmalısınız.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçleri zorlayıcı gelişmeler bekliyor. Bu dönemde vereceğiniz sözlere çok dikkat etmeniz gerekli, tutamayacağınız sözler vermeyin. Özgür hissetmek için gerekli adımları atacaksınız ancak doğru yoldan ilerlemek için biraz zamana ihtiyacınız var. Bu hafta sizin için oldukça önemli bir dönem, hedeflerinize ulaşmak için gerekeni yapmalısınız, unutmayın.

 

Aslan

Bu hafta Aslanları finansal ve duygusal konularda yeni düzenlemeler bekliyor. Hayat tarzı ile ilgili küçük değişiklikler yapmanız da olası. Bu dönemde bağımsızlığını kimsenin ya da hiçbir şeyin kısıtlamasına izin vermeyeceksiniz. Gezegensel enerjilerin etkisiyle hayatınızda yeni bir sayfa açmak ya da fiziksel görünüşünüzü yenilemek isteyeceksiniz. Dönüşüme hazırlanın.

 

Başak

Bu hafta Başakları bir düşman ya da kıskanç bir tanıdık bekliyor olacak. Eski partneriniz, iş yerinizdeki biri ya da yeni tanıdığınız bir arkadaşınız siz hiç fark etmeden kuyunuzu kazıyor. Bu konuya bir çözüm bulmanızın zamanı geldi. Eğer geçmişinizdeki sorunlardan kurtulamazsanız geleceğinizi de kendiniz tayin edemezsiniz, bunu unutmayın. Çok dikkatli olmanız gerekiyor.

 

Terazi

Bu hafta Terazileri günlük hayatlarıyla ilgili zorluklar bekliyor. Sorumluluklarınız, verdiğiniz bir söz ya da günlük rutininizde oluşacak bazı sorunlar canınızı sıkabilir ve işler kontrolden çıkabilir. Bu dönemde sağlık konusunda da dikkatli olmanız gerekli. Yeni arkadaşlıklar ve yeni başlangıçlara bir şans tanırsanız belki de çok daha iyi hissedebilirsiniz. Biraz esnek olun.

 

Akrep

Bu hafta Akrepleri yenilikler bekliyor. Yeni bir iş, yeni sorumluluklar, başlanacak yeni bir proje, yeni arkadaşlıklar, yeni bir ev… Her şey bu dönemde sizin için yenilikler etrafında gelişecek. Bu heyecanlı değişim döneminde hayatınızı istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Bu haftayı iyi değerlendirin ve hedeflerinize doğru ilerleyin. Artık hayallerinizi gerçekleştirme zamanı.

 

Yay

Bu hafta Yayları ev ve aile üyeleri ile ilgili sorunlar bekliyor olacak. Bağlılık konusunda zorluklar yaşayan ve insanlara güvenmekte zorlanan Yayların bu hafta özgürlük hisleriyle ilgili fedakarlık yapmaları ya da hayatlarındaki bazı kişilerden vazgeçmeleri gerekecek. Kesin karar almadan önce iyi düşündüğünüzden emin olun. Beslenmenize dikkat etmelisiniz.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakları olumlu finansal gelişmeler bekliyor. Finansal alanda yaşadığınız zorluklar bitiyor diyebiliriz. Biraz daha sabırlı olursanız kısa süre sonra ekonomik problemleriniz çözülecek. Kendinizi bu anlamda çok daha özgür ve rahat hissedeceksiniz. Ancak bu rahatlığa kapılıp yanlış adımlar atmamaya dikkat etmelisiniz. Temel ihtiyaçlarınızı ön planda tutun.

 

Kova

Bu hafta Kovaları karakteristik özellikleri ile ilgili değişim bekliyor. Bu hafta yaşayacağınız ya da şahit olacağınız bazı olaylar ruhsal olarak sizi derinden etkileyecek ve bunun sonucunda da karakteristik özellikleriniz değişmeye başlayacak. Yaşadığınız zorlu deneyimleri atlatmak için elinizden geleni yapmalı ve sorunlarınızı yakınlarınızla paylaşmalısınız. Değişime hazırlanın.

 

Balık

Bu hafta Balıkları küçük ve kısa sürede geçecek sağlık sorunları bekliyor. Hayatınızın yoğunlaşması ile hayat tarzınızın değişmesi bazı sağlık sorunlarınızın oluşmasına neden olabilir. Fazla yorgunluk, stres ve düzensiz beslenme kaynaklı sorunların ileride canınızı sıkmaması için şimdiden önlem almanız gerekli. Hayatta her şeyin başı sağlık unutmayın. Rahatlamalısınız.