15 Ocak Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta hissettiğiniz rahatsızlık ileride bastırılamayacak bir özgürlük isteğine dönüşebilir. Bunun nedeni ise uzun süreden beri hayat şatlarınızın kendinizi köle gibi hissettirmesinden kaynaklanıyor; bu duruma bir son vermek isteyeceksiniz. Hayatınızı kendi aldığınız kararlarla yönetirseniz işler sandığınızdan daha iyi gidecek. Şans yanınızda, hedeflerinize ulaşacaksınız.

 

Boğa

Etrafınızdaki kişilerin sözüne aldanıp kendinizi riske atmayın ya da omuzlarınıza fazladan yükleme yapmalarına izin vermeyin; özellikle de konu detaylarda boğulacağınız işler olduğunda dikkatli olun. Hayatınızdaki belirsiz ileriki dönemlerde açıklığa kavuşacaktır ve bu yeni şeyler sizi farklı bir yöne doğru ilerletecek. Siz sabırlı olmaya çalışın, bu yeterli olacak.

 

İkizler

Etrafınızdaki kişilerle ilgili ortaya çıkan yeni ve ilginç durumlar sizin için hem heyecan verici hem de yorucu olabilir. Bu değişimi uzun süreden beri beklediğiniz için sizi iyi hissettirecektir. Konu sorumluluklara geldiğinde işler sandığınız gibi gitmeyebilir. Sosyalleşmek için daha fazla eğlenceye zaman ayıracaksınız. Çok eğleneceksiniz ama fazladan harcamamaya çalışın.

 

Yengeç

Bu hafta oldukça yoğun bir dönemden geçecek ve kolayca işleri yolunda götürebileceğiniz bir düzen kuracaksınız. Bu dönemde işler öyle bir hal alacak ki hızına siz bile yetişemeyeceksiniz. Aklınızın karışması veya yapacaklarınızı karıştırmanız oldukça normal. Bu yoğunluğu ciddiye almalı ve özenli olmalısınız. Sağlığınızı aksatmamak için spor ve beslenmeye de dikkat edin!

 

Aslan

Bu hafta sürpriz ve eğlenceyle dolu bir hafta sizi bekliyor. Aynı zamanda etrafınızdaki biri oldukça kafa karıştırıcı ve gizemli olacak bu hafta sizin için. Oldukça gizemli bir karaktere sahip bu kişi için üzerinde sürekli düşünüp kafanızı yormanıza gerek yok. Gerçek beklentilerinizi bir kenara bırakın ve eğlenmeye bakın. Biraz rahatlarsanız bu size her anlamda iyi gelecektir.

 

Başak

Bu hafta uzun süreden beri aklınızda olan fikirleri hayata geçirmeye başlayacaksınız. Önümüzdeki süreç boyunca bu planları hayatınıza oturtmaya çalışacaksınız. Bu planlar aile yaşantınızla ilgili olabilir. Etrafınızdaki kişiler bu dönemde beklentilerinizi karşılamıyor olabilir. Parasal sıkıntılar yaşamamak için biraz daha dikkatli olun ve herkese hemen güvenmeyin.

 

Terazi

Bu hafta enerjinizi son damlasına kadar harcadığınızı hissedebilirsiniz. Bu durum hayatınızı yavaşlatmak yerine işleri daha ilginç ve farklı hale getirecek. Bu hafta yapmanız gereken kendinizi birçok farklı konuya odaklamak olacak. Problemlerle başa çıkabilecek gücü toplamak için yeterince dinlendiğinizden emin olun. Sağlığınıza özen gösterin ve olumlu düşünün.

 

Akrep

Bu hafta uzunca bir süreden beri odaklandığınız konularda artık bir sonraki aşamaya geçmenizin zamanı geldi. Bu durum farklı bir yöne gittiğinizi hissetmenize neden olabilir ancak her şeyden çok odaklanmanız gereken ne kadar fedakârlık yapacağınız ve neyi feda edeceğiniz olmalı. Bu hafta ilginç bir şey sizi cezbedebilir ancak daha sonra albenisini kaybedecek.

 

Yay

Bu haftayı sürprizlerle veya yeniliklerle geçirmeniz mümkün. Karşınıza çıkan fırsatlar ve olanaklara karşı çok daha atak olmalısınız. Girişimcilik için de çok uygun bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. Uzun bir öfke ve duraklama döneminden sonra yeniden içinize sinerek aldığınız kararlar olacak ve bu da sizi iyi hissettirecek. Çok daha canlı ve enerjik olacaksınız.

 

Oğlak

Bu hafta perdenin arkasında gelişen olaylar hayatınızın yapısında değişikliğe gitmenize neden olacak. Bu değişiklik ailevi konularınızla ilgili de olabilir. Etrafınızdaki kişilere güvenmeye çalışmayın çünkü bilmediğiniz çok şey var. Önümüzdeki günlerde kişisel dengenizi korumaya çalışın. Kendinizi iyi hissetmek için sevdiğiniz ve sizi rahatlatan aktivitelerle ilgilenebilirsiniz.

 

Kova

Bu hafta arkadaş toplantılarınızda kendinizi ortaya oldukça ilginç ve farklı fikirler sunarken bulabilirsiniz. Bu durum sizi hayata farklı bir bakış açısı ile bakmaya yönlendirecektir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken konu aldığınız kararların ekonomik durumunuzu etkileyip etkilemediği olacak. Fazla para harcayıp daha sonra kendinizi zor duruma düşürmemelisiniz.

 

Balık

Bu hafta etrafınızdaki sevdiğiniz biri karşınıza çıkan bir fırsatı değerlendirmenizi sağlayacak. Ancak bu karardan emin olmalısınız çünkü işler sonunda düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Hayatınızda alacağınız bu sorumluluk finansal veya başka konularda size katkı sağlamıyorsa önünüze engeller yaratabilir. Yoğun giden hayatınızı düzene sokmak için çabalamalısınız.