15 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası sağlıkları olacak. Sağlığınızla ilgili bir konuda duygusal tepkiler verebilirsiniz. Bu durum, gerçeklere ve olaylara dayanarak mantıklı kararlar vermenize engel olabilir. Bazen duygularınızla mantığınız arasındaki denge daha çok önem kazanabilir. Hem kalbinizin sesini hem de mantığınızı dinlemenin gerekli. Bu konuyu iyi düşünmelisiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası kariyer ve eğitim hayatları olacak. Bu dönemde özel hayatınızla ilgili konuları minimumda tutup iş konusundaki ortaklıklara odaklanmak iyi olabilir. Bu durum sizi hem daha başarılı hem de daha mutlu edebilir. İş hayatında başarıyı yakalamış insanların streslerini yönetmeyi iyi bilirler, sizin de stresinizi yönetmeyi öğrenmeniz gerekli.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası kararsızlıklar olacak. Bu dönemde motivasyonunuz, isteğiniz yüksek olsa bile finansal riskler almak için çok uygun bir süreç olmayabilir. Karşınıza çıkan fırsatları biraz daha ince eleyip sık dokumakta fayda var. Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Artık biraz stratejik davranmalı ve daha dikkatli olmalısınız.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası arkadaşları olacak. Bir çalışma arkadaşınızı fikirlerinizle etkilemek, ona istediğinizi yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Ancak herkes sizinle aynı bakış açısına sahip olmayabilir. Bunu aklınızda tutmalısınız. Sizden farklı düşünen ve davranan arkadaşlarınızla daha iyi anlaşmayı ve onların kalplerini kırmamayı denemeniz gerekli.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası motivasyon olacak. İşle ilgili bir konuda övgüler toplayabilir hatta bir zam veya terfi alabilirsiniz. Çalıştığınız alanda ne kadar saygı gördüğünüzü ve takdir edildiğinizi görmek sizi motive edebilir. Eğer dikkat dağınıklığı konusundan şikayetçiyseniz bu durumda motivasyonunuzu arttıracak kendinize özel yöntemler bulmaya çalışmalısınız.

 

Başak 

Bu hafta Başakların odak noktası sosyalleşme olacak. Gireceğiniz sosyal ortamlar, yüreğinize dokunabilir, sizi çok mutlu edebilir. Bu yüzden alacağınız davetlere katılmaktan çekinmeyin. Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. Bu dönem sizi hiç olmadığınız kadar iyi hissettirecek.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası yaratıcılık olacak. Yaratıcı fikirlerinizi geniş kitlelerle paylaşmak için karşınıza çıkan bir fırsatla ilgili endişeleriniz, soru işaretleriniz olabilir. Böyle zamanlarda bir adım geri atıp büyük resmi görmeye çalışabilirsiniz. Ayrıca sorumluluklarınızı da düşüneceksiniz. Sorumluluk almak zordur ama sorumluluk almak, özgürleşmemizi sağlar.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası iş yerindeki patronları ya da hayatlarındaki güç sahibi insanlar olacak. İçi dışı bir, sözünü sakınmayan bir kişi olabilirsiniz. Ancak bu dürüstlüğünüz, patronunuz veya yöneticinizin pek hoşuna gitmeyebilir. Hayatınızdaki verimliliğinizi artırmak için alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Küçük değişikliklere ihtiyacınız olacak.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası finansal konular olacak. Finansal konulara odaklandığınız için kendinizle ilgili bazı endişelerinizin üstesinden gelmeniz gerekebilir. Bazen istediğiniz şeyi yapmakla istediğiniz parayı kazanmak arasında kalabilirsiniz. Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmamak ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın bir yolunu bulmaktır.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sanatsal konular olacak. Yazı yazma, fotoğraf çekme, enstrüman çalma veya bir başka konuda gizli kalmış yeteneklerinizi keşfetmenin tam zamanı. Yaratıcılığınızı istediğiniz şekilde ifade edebilmenin özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Üretken olduğunuz günleri iyi bir şekilde değerlendirebilirseniz çok güzel şeyler yapacaksınız.

 

Kova 

Bu hafta Kovaların odak noktası ailevi konular olacak. Ailenizle veya sevdiklerinizle bir buluşma organize edebilirsiniz. Böyle zamanlarda her şeyin istediğiniz gibi gitmesi için strese kapılmak yerine sakinleşmeye ve kendinizi rahat bırakmaya çalışın. Tadını çıkarmaya bakın. Çocukluğunuzu sık sık düşüneceksiniz ve kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası seyahat ya da farklı etkinlikler olacak. Bir seyahat veya aktivite, sandığınızdan çok daha pahalıya mal olabilir. Ancak hızlı düşünme yeteneğiniz sayesinde bunu hızlıca fark edip kendinize yeni bir yol seçebilirsiniz. Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar bazen anı yaşamamıza engel olabilir ama burada önemli olan çözüm bulabilmektir.