16 Aralık Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Boğaların odak noktası değişimler olurken Teraziler ise yoğun bir tempoda hızlı bir hafta geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası günlük hayat olacak. Bu dönemde kendinizle ilgili sürekli kafa yormayı bırakıp son zamanlarda etrafınızda olan olaylarla ilgilenmeye başlayacaksınız. Finansal durumunuzu ve ekonomik kaynaklarınızı gözden geçirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Karşınıza çıkan bazı fırsatlar sayesinde sorunlu kişilerle çalışmak zorunda kalmayacaksınız.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası değişiklik olacak. Bu dönemde odak noktanız finansal konulardan uzaklaşarak daha ilginç yerlere sabitleniyor. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, ayrıca etrafınızdaki bir grup insanla ilgili de farklılıklar aramanız olasıdır. Bu dönemde bazı değişiklikler yapın aksi takdirde hevesiniz saman alevi gibi sönebilir.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası önemli kararlar olacak. Bu dönemde en doğru kararı alma konusu sizin için kolaylaşmaya başlayacak. Arkadaşlarınızın kafanızı karıştırasına izin vermeyin. Siz işlerinizi doğal seyrinde yürütmeye devam edin fırsatlar en olmadık anlarda karşınıza çıkarak sizi hem şaşırtacak hem de keyiflendirecek. Kararlar alıp hayatınıza devam edin.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası ekonomik konular olacak. Bu dönemde işlerinize gereğinden fazla vakit harcayıp canınızın sıkılmasına yol açan sebeplerden kurtulmanın bir yolu olduğunu fark etmeniz olasıdır. Halen yapmanız gereken bazı şeyler olduğundan işlerinizi baştan savma yaparak risk almamalısınız. Detayları göz ardı etmek sizin zararınıza olacaktır.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası sağlık ve kariyer olacak. Bu dönemde sağlığınıza özen göstermeniz gerekebilir. Yeni bir diyete veya spora başlamayı düşünüyorsanız, bu hafta normalden daha sadakatli davranabileceğinizi unutmayın. Ayrıca bu dönem organize olmak ve planlı davranarak yapmanız gereken işleri halletmeniz için de biçilmiş kaftan.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası sabır olacak. Bu dönemde her şeyin yavaş yavaş ortaya çıkmasını beklemek sizin yararınıza olacaktır. Gizemli davranan biri fikirlerini size anlatacak. Bu durum sizi finansal olarak etkiliyorsa tetikte olmalısınız çünkü karşınızdaki kişi gerçekçi biri olmayabilir. Mantıklı düşünebilmeniz için gereken soruları sormaktan çekinmeyin.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası koşturmaca olacak. Bu dönemde etrafınızdaki kişilerle ilgili şaşırtıcı gelişmeler olabilir. Bu değişikliklerin sizi nasıl etkileyeceği konusunda akıllıca davranmalı ve insanların asıl isteklerinin ne olabileceği hakkında fikir yürütmelisiniz. Size karşı cömert davranan birinin kendi çıkarlarına ulaşmak için sizi kullanmış olabileceğini unutmayın.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası yenilikler, yeni keşifler ve farkındalık olacak. Bu dönemde daha önce hiç keşfedemediğiniz potansiyelinizi keşfetmeniz olasıdır. Sizi endişelendiren ve etrafınızdaki kişilerle ilgili olan bazı olaylar yatışacak. Halen etrafınızdaki kişilerle ilgili bazı belirsizlikler olsa da artık etrafınıza odaklanacak ve önünüzdeki fırsatların farkına varacaksınız.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası aile ve aile büyükleri olacak. Bu dönemde üzerinizde etkisi olan biri tarafından verilen öğütler kedinize daha farklı öncelikler belirlemeniz konusunda size yardımcı olacak. Yapacağınız yorumlarla ilgili iyice düşünmeniz sizin yararınız olacaktır. Artık tamamen farklı alışılmadık bir metot izlemeye karar verebilirsiniz. İnançlı ve azimli olun.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sürprizler olacak. Bu dönemde ani ve şaşırtıcı olayların gelişmesi olasıdır. Ayrıca kaçamadığınız bazı sorumluluklarınız sizi öfkelendiriyor olabilir. Ancak içinizdeki bu öfke belki de başka bir kaynağa sahiptir ve siz detaylı inceleme yapmadığınızdan görmüyorsunuzdur. Öfkenizi aşmak için olumlu düşünceleri kullanın.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası hayaller olacak. Uzun süredir öncelikleriniz ve hayatta mutlaka başarmak istediğiniz hayalleriniz hakkında oldukça yoğun bir düşünce dönemi yaşamıştınız. Önümüzdeki hafta boyunca da bu düşüncelerinizi hayata geçirmeye başlamalısınız. Kendinize biraz vakit tanıyın ve aklınızın berraklaşmasına izin verin.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası gelecek planları olacak. Uzun süredir plan yapma konusunda ve karar almada zorlanan Balıklar bu dönemde yeni planlar yapacak. Yeni başlangıçlara farklı fikirlere ve düşüncelere açık olacaksınız. Gezegensel enerjiler sizi tamamen farklı konulara ve yönlere yönlendirecek. Farklı konularla ilgilenirken çok harcama yapmamalısınız.