16 Ekim Haftası – Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası resmi işler ve halledilmesi gereken problemler olacak. Bu dönemde vergi, kredi kartı ya da fatura gibi borç ödemelerinizi yapacaksınız. Devlet dairelerinde halletmeniz gereken resmi işler ve üstesinden gelmeniz gereken sorunlar olabilir. Her şeyi adım adım ertelemeden yaparsanız rahatlayacaksınız. Boş zamanlar eğlenceli olacak.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası dürüstlük ve iyimserlik olacak. Bu dönemde dürüstlüğe ve şeffaflığa verdiğiniz önem hiç olmadığı kadar artacak. Yalanlara tahammülünüz kalmayacak. Hem iyimser hem de pozitif olacağınız için ruh haliniz etrafınızdakileri de imrendirecek. Yeni şeyler öğrenme, spora gitme, kursa kaydolma isteğiniz oluşabilir. Başarılı günler geliyor.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası sağlık sorunlarının çözülmesi ve yeniden doğuş olacak. Sağlık sorunlarınız ve hayatınızdaki diğer problemleri çözmenin verdiği neşe tüm hayatınıza yansıyacak. Önümüzdeki günlerde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Hayata bakış açınız ve duygu ile düşünceleriniz değişebilir. Kendinize inanmalı ve cesur olmalısınız.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası sevgi ve şefkat gibi duygular olacak. İçinizdeki hayat sevgisi, canlılık enerjisi ve cesaretin artacağı bu günler girişimcilik, alım satım işleri ya da organizasyonlara katılmak için çok uygun olacak. Sevdiğiniz etkinlikleri yapmak ve biraz rahatlamak isteyebilirsiniz. Küçük yürüyüşler ve nefes egzersizleri yapmak çok iyi gelebilir.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası iş arayışı, iş yerinde değişiklikler ve alınacak haberler olacak. Mesleki gelişimleri ile ilgili endişeleri olan ya da iş arayan Aslanlar için uzun süredir bekledikleri haber bu dönemde gelecek diyebiliriz. Alacağınız haberin etkisi ile hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Stres ve gerginliğe karşı dikkatli olmalısınız. Sağlığınıza da özen gösterin.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası açıklamalar, kendini ifade etme isteği ve derin sohbetler olacak. Bu dönemde artık kendinizi yeteri kadar açık şekilde ifade etmek, isteklerinizi, duygu ve düşüncelerinizi belirtmek isteyeceksiniz. Bu da etrafınızdaki kişilerle derin ve uzun sohbetler yapmanıza neden olacak. Kendinizi gösterip öne çıkmak istiyorsanız, istediğinizi alacaksınız.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası özgüven, inançlar, güvende hissetme ihtiyacı ve manevi değerler gibi konular olacak. İnançlarınız, duygularınız ve düşünceleriniz bu süreçte her şeyin önüne geçecek. Kendi isteklerinizle hareket etmek ve kendi hayatınızı kendiniz yönetmek isteyebilirsiniz. İstediğiniz şeyleri elde etmek için agresif olmanıza gerek yok, bunu unutmayın.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası içgüdüleriniz ve altıncı hissiniz olacak. İç güdülerinizin güçlenmesi ile birlikte bu dönemde kalbinizin sesini dinlemeye başlayacaksınız. İç sesiniz size bu süreçte her zaman doğru yolu gösterecek. İnandığınız şeyler doğrultusunda hareket edebilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için büyük adımlar atabilirsiniz. Yeniliklere hazır olmalısınız.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası anı yaşamak ve dertleri ertelemek olacak. Bir süredir canınızı sıkan sorunları ve bastıramadığınız mutsuzluklarınızı bu dönemde bir kutuya koyup kenara kaldıracaksınız. Eğlenceli ve keyifli geçecek önümüzdeki günlerin ardından sorunlar size çok daha küçük ve basit görünecek. Biraz rahatlayın ve anı yaşayın. Dertleriniz artık yok olacak.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası ikna kabiliyetinin artması olacak. Sık sık arkadaş toplantılarına, grup etkinliklerine katılacağınız bu dönemde yine yoğun sosyal hayatınızın etkisinde olacaksınız. Ancak ikna kabiliyetinizin artması ile birlikte işler değişecek. Artık iş yerinde, okulda, evde ya da diğer alanlarda isteklerinizi kolayca yaptıracaksınız. Dikkatli olun.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası mesleki gelişim ve ani gelişmeler olacak. Bu dönemde kariyeriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Hayatınızın her alanında karşınıza farklı farklı fırsatlar çıkacak. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek sizin elinizde bunu unutmayın. Değerlendirdiğiniz fırsatlar size değişim, sürprizler ve mutlu haberler olacak geri dönecek.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası motivasyon ve kontrol olacak. Bu dönemde yaşayacağınız deneyimler size olumlu anlamda değişikliklerin yanı sıra ciddi bir motivasyon gücü de sağlayacak. Ekonomik koşulların düzeleceğini de söylemek mümkün. Önümüzdeki günlerde hem kendinizi hem de hayatınızı daha iyi kontrol edebileceksiniz. Mutlu günler sizi bekliyor.