16 Eylül Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? İkizler gelecek ile ilgili planlara odaklanırken Akrepler ise yaratıcılık gerektiren işler ile ilgilenecekler. Dahası yazımızda…

 

Koç

Bu hafta Koçlar evleri ile ilgilenecek. Ev hayatınızla ilgili konular bu dönemde sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Hiç endişelenmeyin, hepsinin üstesinden gelecek enerjiye sahipsiniz. Evinizle ilgili tamir ve düzenleme işleriyle uğraştığınız bir dönemdeyseniz, daha verimli ve keyifli çalışmak için farkı yerlerden araştırma yapabilir ve bunu eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Boğa

Bu hafta Boğalar hedefleri ile ilgilenecek. Fırsatlar ve seçenekler konusunda gerçekçi bir bakış açısına sahip olmak her zaman sizin için daha faydalı olacaktır. Arkadaşlarınız ve aileniz, bu gerçekçi bakış açısı konusunda size destek olabilir. Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında hayal kırıklığına ve mutsuzluğa neden olur.

İkizler

Bu hafta İkizler gelecekleri ile ilgilenecekler. Hedeflerinizi ve şu anda geldiğiniz noktayı değerlendirmek, belki biraz öz eleştiri yapmak için çok doğru bir zaman. Fikrine güvendiğiniz kişilerden destek isteyebilirsiniz. Bu hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. Unutmayın.

Yengeç

Bu hafta Yengeçler fırsatlarla ilgilenecekler. Hedeflerinizin peşinden gitmek için harika bir döneme girdiniz! Etrafınıza yaydığınız pozitif ışık, başkalarının da dikkatini çekiyor. Hem iş hayatında hem de özel hayatınızda çevrenize ışık saçıyorsunuz. Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız ancak önemli olan gerçek dostlar edinebilmek ve onlarla birlikte olmaktır.

Aslan

Bu hafta Aslanlar ekonomik konularla ilgilenecekler. Gezegensel enerjiler para evinizi etkiliyor. Bu da gelirlerinizde güzel bir artışa işaret. Fazla mesai yapmak veya yeni bir işe el atmak için çok uygun bir zamandan geçiyorsunuz. Daha verimli bir iş hayatı kazanmanız için biraz daha üretken olmaya çalışmalısınız. Ayrıca her şey kazanmak için değil başarılı olmak da size iyi gelir.

Başak

Bu hafta Başaklar yeniliklerle ilgilenecekler. Eğer yeni bir iş başvurusu yapmak veya terfi istemek gibi düşünceleriniz varsa, tam zamanı! Hedefleriniz ve yeteneklerinizle ilgili konuşmak için doğru zamandasınız. Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir.

Terazi

Bu hafta Teraziler sevgi ve aşk konuları ile ilgilenecekler. Romantik konularla sorumluluklarınız arasında bir denge kurmaya çalışıyor olabilirsiniz. Çok şanslısınız çünkü gezegensel enerjiler özellikle ailenizle geçireceğiniz zamanların daha eğlenceli ve uyum içinde olması konusunda size yardımcı oluyor. Partneri olan Teraziler sakin olmalı ve olmayanlar ise gözlerini açmalı.

Akrep

Bu hafta Akrepler yaratıcılık gerektiren konularla ilgilenecekler. Yaratıcılık gerektiren işler ve gönül meseleleriyle ilgili bu dönemde önemli gelişmeler yaşanabilir. Bu olumlu hava, iş yerinizdeki biraz da olsa kasvetli ve yoğun ortamı dağıtmaya yardımcı olabilir ve sizin iç huzurunuzu dengeleyebilir. Gerçek olan önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, unutmayın.

Yay

Bu hafta Yaylar sosyal çevreleri ile ilgilenecekler. Sosyal çevrenizle ilgili bazı hızlı değişimler yaşanabilir. Karşılaşacağınız kişiler, sizden farklı yönlere sahip oldukları için sizi de yeniliklerle tanıştırabilir. Ancak sosyal medya ve dijital platformlara fazla takılmak zararlıdır. Sosyal ağlarla olan etkileşiminizin sizi yalnızlığa sürükleyecek boyutlara gelmesine izin vermemelisiniz.

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar iletişim konusu ile ilgilenecekler. Kendinizi ifade konusunda gezegensel enerjilerin etkisi altında olduğunuz için her an harekete geçmek için hazırsınız. hedeflerinizin peşinden koşmak, kariyerinizi inşa etmek için aradığınız motivasyonu ve enerjiyi kolayca bulabilirsiniz. Bunun için daha pozitif olmalı ve tüm negatif düşüncelerden uzaklaşmalısınız.

Kova

Bu hafta Kovalar farklı insanlarla ilgilenecekler. Biraz tuhaf davranışlar sergileyen kişilerden etkilenerek aslında pek de istemediğiniz şeyler yapmış olabilirsiniz. Ancak hiçbir şey için geç değil, kendinizi ifade etmek için kendi istediğiniz yolu bulabilirsiniz. Ayrıca kendilerini küçük gören insanlarla bir arada olmak yerine kendine güvenen kişilerle birlikte olmanız gerekli.

Balık

Bu hafta Balıklar gelir kaynakları ile ilgilenecekler. Söz konusu yeni gelir kaynakları yaratmak olduğunda, hayal gücünüzden ve yaratıcılığınızdan faydalanabilirsiniz. Böylelikle tek bir maddi kaynağa bağlı olmamak, size kendinizi güvende hissettirir.  Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmayı başarmaktır. Dikkatli olun!