16 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yeni başlangıçlar olacak. Koçların yeni hedefler belirlemesi ve yeni arkadaşlıklar edinmesi olası. Koçların bu dönemde en büyük hayalleri yavaş yavaş olası görünmeye başlıyor. Sıkı çalışmalarında fayda var. Kendinizi can sıkıcı bir sürecin içinde bulmak istemiyorsanız sorumluluklarınızdan kaçmamalı ve planlı bir şekilde çalışmalısınız.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası sağlık sorunları ve engeller olacak. Boğaların sağlık sorunları ile boğuşacağı bir dönem başladı bu yüzden de sağlıklarının günlük hayatlarına engel olması olası. Bu sağlık sorunları ve engelleri aşmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey spor ve beslenmenize dikkat etmek olacak. Ayrıca biraz daha kararlı ve inançlı olmanız da gerekli.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası ortaklıklar olacak. İş ortakları kurmaya meyilli bir döneme giren İkizlerin herhangi bir ortaklık kurmadan önce partnerlerini iyi tanımasında fayda var yoksa pişman olabilirler. Eğer ikili ilişkilerinizde biraz daha güçlü olmak ve kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken şey insanlara hemen güvenmemeniz olacak.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası duygu yoğunluğu ve duygularının kontrolden çıkması olacak. Beklenmedik olayların duygularını tetiklemesi ile Yengeçlerin bu hafta biraz yıpranacağını söyleyebiliriz. Bu yıpranma durumunu yaşamak istemiyorsanız konuşurken iki kere düşünmeli, kendinizi sinirli hissettiğinizde sakinleşmelisiniz. Yoga da size iyi gelebilir.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası seyahat, eğitim, yasal konular, yayıncılık ya da resmi açıklamalar ile ilgili fırsatlar olacak. Aslanların bu dönemde bu konulara ilişkin konularda şans yanlarında olacak. Romantik ilişkileri konusunda ise beklenmedik gelişmeler olabilir. İlişkiniz varsa ilişkiniz farklı bir boyuta geçebilir ve ilişkiniz yoksa yıldırım aşkına tutulmanız olası.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası kariyerleri, eğitimleri ve beklenmedik terfiler olacak. Başaklar bu dönemde kariyerlerine veya eğitimlerine yönelecekler ve bu durum patronlarının ya da öğretmenlerinin oldukça hoşuna gidecek. Kısa süre içinde aldıkları terfiyi ya da elde ettikleri başarıları kutlamaya gidebilirler. Bu kutlamalara sevdiklerinizi ve ailenizi de dahil etmelisiniz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası halka açık girişimler ve arkadaş toplantıları olacak. İş nedeniyle halka açık organizasyonlara katılmaları ve uzun süredir görmedikleri arkadaşlarıyla görüşmeleri olası. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla görüştüğünüzde ya da eski günleri düşündüğünüzde biraz hüzünlenebilirsiniz. Nostalji size bu süreçte çok hoş gelecek.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası sırlar olacak. En büyük isteklerinin sırların açığa çıkması olacağı Akreplerin zihinlerinden bu dönemde şüphe eksik olmayacak. Bunu iyi değerlendirip kendisine yalan söyleyen kişileri ortaya çıkarmasında yarar var. Gizemli durumlar belki size ilgi çekici geliyor da olabilir ama bu gizemli durumların sonunda sizi yorması olası, unutmayın.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası düşmanlıklar ve yüksek beklentiler olacak. Hiç beklemedikleri birinin kötü niyetli çabalarına maruz kalabilirler. Yüksek beklentileri nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilirler. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız eğer beklentileriniz, hedefleriniz ve hayalleriniz konusunda biraz daha gerçekçi olmalı, aynı zamanda da kendinize inanmalısınız.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası ekonomik ve kişisel problemler olacak. Yatırımlar, harcamalar ve önceliklerin değişmesi dönemin ana temasını oluşturacak. Oğlakların gelecek planlarını düşünerek harcama yapmasında yarar var. Önümüzdeki günlerde eğer tasarruf yapmayı başarırsanız, ekonomik sorunları aştıktan bir süre sonra maddi durumunuz çok iyi olacak.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası iletişim ve sosyal ilişkiler olacak. Boğalar eğitim, seyahat ya da resmi konularla ilgili baskı altında hissedebilirler. Sosyal problemleri atlatmak için çaba harcamaları gerekecek. Kendinizi yalnız ya da güçsüz hissediyorsanız önce bu hislerin kaynağına odaklanmalısınız, sonrasında ise çözüm yolları arayıp bunları uygulamalısınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası aile ve aile ilişkileri olacak. Zihinleri taşınma, evde yapılacak tadilatlar ya da evden çalışmaya geçme gibi konularla dolu olacak. Balıkların problemleri göz ardı etmeyip çözüm yoluna gitmelerinde fayda var. Öncelikle sosyal sorunları çözmek için biraz daha sakin olmalı ve objektif düşünmeye özen göstermelisiniz. Kendinizi de yıpratmayın.